Jihomoravský oblastní přebor - Mladší žákyně

Tabulka s družstvy Draken Brno, Sokol Ostopovice, TJ Miroslav "B" a SK Autonot Jihlava:

 
  1. TJ Miroslav "A"  7  7  0   0  120:23 14
  2. TJ Olbramovice  7  6   0   1  94:39 12 
  3. SK Autonot Jihlava  7   4  0  3 66:75  8
  4. TJ Jiskra Humpolec  7  4  0   3 67:74   8
  5. TJ Sokol Vracov  7  3  0  4 80:96  6
  6. Draken Brno  7  3  0  4 92:126  6
  7. TJ Miroslav "B"  7  1  0  6 65:103  2
  8. Sokol Ostopovice  7   0  0  7  80:128  0

      

Tabulka bez družstev Draken Brno, Sokol Ostopovice, TJ Miroslav "B" a SK Autonot Jihlava:

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. TJ Miroslav "A"   3  3    0    0  51:5  6 
  2. TJ Olbramovice   3  2    0    1 26:21  4 
  3. TJ Jiskra Humpolec   3   1    0     2  17:39  2
  4. TJ Sokol Vracov   3  0    0   3   14:43  0

     

   

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

           

Předehrávka
750M   1.10. 2023 10:00 hodin TJ Miroslav "A" - TJ Miroslav "B"   9 : 0  ( 5 : 0 )

   

1. kolo
751M 10.  9. 2023   9:00 hodin TJ Miroslav "A" - Sokol Ostopovice 20 : 3  ( 12 : 2 )
752M 10.  9. 2023 11:30 hodin TJ Miroslav "B" - Sokol Ostopovice 17 : 14  ( 7 : 5 )
701 10.  9. 2023 13:45 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice 5 : 14  ( 3 : 7 )
753M 10.  9. 2023 15:15 hodin Draken Brno - TJ Sokol Vracov 16 : 18  ( 7 : 12 )

         

2. kolo
702 16.  9. 2023  9:30 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav "A" 3 : 21  ( 1 : 11 )
754M 16.  9. 2023 12:00 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav "B" 22 : 12  ( 10 : 5 )

         

3. kolo
755M 17.  9. 2023 11:15 hodin TJ Miroslav "A" - Draken Brno 21 : 2  ( 15 : 1 )
756M 17.  9. 2023 13:45 hodin TJ Miroslav "B" - Draken Brno 18 : 23  ( 8 : 11 )
757M 17.  9. 2023 13:15 hodin Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 15 : 18  ( 7 : 8 )

         

4. kolo
758M 24.  9. 2023  8:00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Vracov 10 : 8  ( 2 : 4 )
759M 24.  9. 2023 13:00 hodin Draken Brno - TJ Sokol Ostopovice 23 : 21  ( 12 : 12 )

         

5. kolo
760M   1.10. 2023 14:30 hodin Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 10 : 13  ( 4 : 6 )
761M   1.10. 2023 11:00 hodin Draken Brno - SK Autonot Jihlava 11 : 9  ( 3 : 4 )

         

6. kolo
762M   7.10. 2023  8:45 hodin TJ Olbramovice - SK Autonot Jihlava 16 : 5  ( 7 : 1 )
703   7.10. 2023 10:00 hodin TJ Miroslav "A" - TJ Jiskra Humpolec 21 : 1  ( 10 : 0 )
763M   7.10. 2023 12:30 hodin TJ Miroslav "B" - TJ Jiskra humpolec 8 : 13  ( 5 : 7 )

         

7. kolo
704   8.10. 2023 15:15 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov 11 : 4  ( 8 : 2 )
764M   8.10. 2023 13:40 hodin TJ Olbramovice - Draken Brno 17 : 5  ( 12 : 4 )
765M   8.10. 2023   8:00 hodin SK Autonot Jihlava - Sokol Ostopovice 13 : 11  ( 7 : 5 )

   

8. kolo
705 15.10. 2023 11:30 hodin TJ Olbramovice - TJ Miroslav "A" 1 : 9  ( 0 : 5 )
766M 15.10. 2023 13:30 hodin TJ Olbramovice - TJ Miroslav "B" 11 : 2  ( 4 : 0 )
767M 16.10. 2023 16:00 hodin TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 2 : 5  ( 0 : 2 )

         

9. kolo
768M 22.10. 2023 15:30 hodin Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 12 : 22  ( 7 : 13 )
769M 22.10. 2023 13:15 hodin Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice 6 : 24  ( 1 : 12 )

         

10. kolo
706 29.10. 2023 13:30 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice 7 : 11  ( 1 : 7 )
770M 29.10. 2023   9:00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Miroslav "A" 13 : 19  ( 6 : 13 )
771M 29.10. 2023 13:15 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Miroslav "B" 11 : 8  ( 8 : 2 )

           

         

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

                

Předehrávka
772M do 30.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav "B" - TJ Miroslav "A" xx : xx  ( x : x )

   

11. kolo
773M 13.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

         

12. kolo
774M 14.  4. 2024 xx:xx hodin Sokol Ostopovice - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
707 14.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )

         

13. kolo
708 13.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav "A" xx : xx  ( x : x )
775M 13.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav "B" xx : xx  ( x : x )
776M 13.  4. 2024 xx:xx hodin Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

         

14. kolo
709 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
777M 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
778M 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav "A" - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
779M 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav "B" - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

         

15. kolo
780M  4.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
710  4.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav "A" - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )
781M  4.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav "B" - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )

         

16. kolo
782M   5.  5. 2024 xx:xx hodin Draken Brno - TJ Miroslav "A" xx : xx  ( x : x )
783M   5.  5. 2024 xx:xx hodin Draken Brno - TJ Miroslav "B" xx : xx  ( x : x )
784M   5.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
785M   5.  5. 2024 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )

         

17. kolo
786M 19.  5. 2024 xx:xx hodin Sokol Ostopovice - TJ Miroslav "A" xx : xx  ( x : x )
787M 19.  5. 2024 xx:xx hodin Sokol Ostopovice - TJ Miroslav "B" xx : xx  ( x : x )
788M 19.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

         

18. kolo
711 26.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
789M 26.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )

         

19. kolo
712   2.  6. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
790M   2.  6. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav "B" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
791M   2.  6. 2024 xx:xx hodin Draken Brno - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )
792M   2.  6. 2024 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )

   

20. kolo
793M   8.  6. 2024 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - Draken Brno xx : xx  ( x : x )