Házenkářský šestiboj

 Zde jsou uvedeny rekordy oddílu v házenkářském šestiboji a nejlepší výkony jednotlivých oddílových závodů v této soutěži.

 

ODDÍLOVÉ REKORDY - HÁZENKÁŘSKÝ ŠESTIBOJ:

 

Kategorie starších žáků:

Žáček Filip ..... 199 bodů ..... leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)  

(skok daleký - 205 cm, člunkový běh - 10,5 sekundy, hod na cíl - 7 branek, hod o stěnu - 78 přihrávek, hod do dálky - 33 metrů, lehsedy - 70 cviků)

 

Kategorie mladších žákyň:

Hrodková Natálie ..... 133 bodů ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)

(skok daleký - 170 cm, člunkový běh - 12,6 sekundy, hod na cíl - 8 branek, hod o stěnu - 70 přihrávek, hod do dálky - -----, lehsedy - 63 cviků)

      

Kategorie mladších žáků:

Vytiska René ..... 213 bodů ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)

(skok daleký - 190 cm, člunkový běh - 11,1 sekundy, hod na cíl - 11 branek, hod o stěnu - 83 přihrávek, hod do dálky - 26 metrů, lehsedy - 85 cviků)

   

Kategorie přípravky děvčat:

Marousková Sarah ..... 75 bodů ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)

(skok daleký - 150 cm, člunkový běh - 14,2 sekundy, hod na cíl - 4 branky, hod o stěnu - 51 přihrávek, hod do dálky - 10 metrů, lehsedy - 51 cviků)

     

Kategorie přípravky chlapců:

Stejskal Jindřich ..... 102 bodů ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)

(skok daleký - 110 cm, člunkový běh - 13,4 sekundy, hod na cíl - 10 branek, hod o stěnu - 44 přihrávek, hod do dálky - 14 metrů, lehsedy - 53 cviků)

 

ODDÍLOVÉ REKORDY - HÁZENKÁŘSKÝ ŠESTIBOJ - DISCIPLÍNA SKOK DALEKÝ Z MÍSTA:

 

Kategorie starších žáků:

Krejčí Mikuláš ..... 220 cm ..... 29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

 

Kategorie mladších žákyň:

Hrodková Karolína ..... 180 cm ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)    

 

Kategorie mladších žáků:

Pokorný David ..... 205 cm ..... leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

 

Kategorie přípravky děvčat:

Marousková Sarah ..... 150 cm ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)    

 

Kategorie přípravky chlapců:

Stejskal Jindřich ..... 110 cm ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

  

ODDÍLOVÉ REKORDY - HÁZENKÁŘSKÝ ŠESTIBOJ - DISCIPLÍNA ČLUNKOVÝ BĚH:

 

Kategorie starších žáků:

Krejčí Mikuláš ..... 9,8 sekundy ..... 29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ)   

  

Kategorie mladších žákyň:

Maryšková Kristýna ..... 12,1 sekundy ..... leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

 

Kategorie mladších žáků:

Vytiska René ..... 11,1 sekundy ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)  

    

Kategorie přípravky děvčat:

Marousková Sarah ..... 14,2 sekundy ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)    

 

Kategorie přípravky chlapců:

Stejskal Jindřich ..... 13,4 sekundy ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

 

ODDÍLOVÉ REKORDY - HÁZENKÁŘSKÝ ŠESTIBOJ - DISCIPLÍNA HOD NA CÍL:

 

Kategorie starších žáků:

Svárovský Lukáš ..... 8 branek ..... 8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ)  

 

Kategorie mladších žákyň:

Farkašová Nela ..... 8 branek ..... leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)  

Němcová Tereza ..... 8 branek ..... leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

Hrodková Natálie ..... 8 branek ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)

 

Kategorie mladších žáků:

Vytiska René ..... 11 branek ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

  

Kategorie přípravky děvčat:

Marousková Sarah ..... 4 branky ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)    

 

Kategorie přípravky chlapců:

Stejskal Jindřich ..... 10 branek ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

 

ODDÍLOVÉ REKORDY - HÁZENKÁŘSKÝ ŠESTIBOJ - DISCIPLÍNA HOD ODRAZEM O STĚNU:

 

Kategorie starších žáků:

Šidlák Jaromír ..... 88 přihrávek ..... leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)  

 

Kategorie mladších žákyň:

Hrodková Natálie ..... 70 přihrávek ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)  

  

Kategorie mladších žáků:

Vytiska René ..... 77 přihrávek ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)

 

Kategorie přípravky děvčat:

Marousková Sarah ..... 51 přihrávek ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)    

 

Kategorie přípravky chlapců:

Stejskal Jindřich ..... 44 přihrávek ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

    

ODDÍLOVÉ REKORDY - HÁZENKÁŘSKÝ ŠESTIBOJ - DISCIPLÍNA HOD DO DÁLKY:

 

Kategorie starších žáků:

Krejčí Mikuláš ..... 34 metrů ..... 29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

 

Kategorie mladších žákyň:

Farkašová Nela ..... 17 metrů ..... leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

Maryšková Kristýna ..... 17 metrů ..... leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

 

Kategorie mladších žáků:

Šidlák Martin ..... 26 metrů ..... leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

Vytiska René ..... 26 metrů ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

  

Kategorie přípravky děvčat:

Marousková Sarah ..... 10 m ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)    

 

Kategorie přípravky chlapců:

Stejskal Jindřich ..... 14 m ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

 

ODDÍLOVÉ REKORDY - HÁZENKÁŘSKÝ ŠESTIBOJ - DISCIPLÍNA LEHSEDY:

 

Kategorie starších žáků:

Mátl Jakub ..... 82 cviků ..... 29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ)  

Vytiska Marcel ..... 82 cviků ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

 

Kategorie mladších žákyň:

Hrodková Karolína ..... 79 cviků ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)  

 

Kategorie mladších žáků:

Vytiska René ..... 85 cviků ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)  

 

Kategorie přípravky děvčat:

Krejcarová Gabriela ..... 54 cviků ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec)    

 

Kategorie přípravky chlapců:

Stejskal Jindřich ..... 53 cviků ..... 6. února 2016 (samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

 

NEJLÉPE UMÍSTNĚNÍ V ODDÍLOVÝCH SOUTĚŽÍCH V HÁZENKÁŘSKÉM ŠESTIBOJI:

 

Kategorie starších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejčí Mikuláš - 165 bodů

(skok daleký - 210 cm, člunkový běh - 11,2 sekundy, hod na cíl - 7 branek, hod o stěnu - 55 přihrávek, hod do dálky - 32 metrů, lehsedy - 52 cviků)

2. Šidlák Jaromír - 150 bodů

(skok daleký - 200 cm, člunkový běh - 11,8 sekundy, hod na cíl - 6 branek, hod o stěnu - 56 přihrávek, hod do dálky - 27 metrů, lehsedy - 58 cviků) 

3. Svárovský Lukáš - 146 bodů

(skok daleký - 200 cm, člunkový běh - 12,2 sekundy, hod na cíl - 8 branek, hod o stěnu - 60 přihrávek, hod do dálky - 27 metrů, lehsedy - 46 cviků) 

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Žáček Filip - 199 bodů

(skok daleký - 205 cm, člunkový běh - 10,5 sekundy, hod na cíl - 7 branek, hod o stěnu - 78 přihrávek, hod do dálky - 33 metrů, lehsedy - 70 cviků)

2. Šidlák Jaromír - 159 bodů

(skok daleký - 205 cm, člunkový běh - 11,5 sekundy, hod na cíl - 5 branek, hod o stěnu - 88 přihrávek, hod do dálky - 33 metrů, lehsedy - 45 cviků) 

3. Krejčí Mikuláš - 145 bodů

(skok daleký - 195 cm, člunkový běh - 11,9 sekundy, hod na cíl - 4 branky, hod o stěnu - 66 přihrávek, hod do dálky - 33 metrů, lehsedy - 56 cviků) 

  

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejčí Mikuláš - 172 bodů

(skok daleký - 220 cm, člunkový běh - 9,8 sekundy, hod na cíl - 5 branek, hod o stěnu - 60 přihrávek, hod do dálky - 34 metrů, lehsedy - 46 cviků)

2. Mátl Jakub - 159 bodů

(skok daleký - 140 cm, člunkový běh - 11,0 sekundy, hod na cíl - 6 branek, hod o stěnu - 62 přihrávek, hod do dálky - 24 metrů, lehsedy - 82 cviků) 

3. Pokorný Vojtěch - 102 bodů

(skok daleký - 150 cm, člunkový běh - 10,8 sekundy, hod na cíl - 4 branky, hod o stěnu - 36 přihrávek, hod do dálky - 18 metrů, lehsedy - 49 cviků) 

   

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Zezula Pavel - 183 bodů

(skok daleký - 190 cm, člunkový běh - 11,2 sekundy, hod na cíl - 6 branek, hod o stěnu - 83 přihrávek, hod do dálky - 29 metrů, lehsedy - 75 cviků)

2. Vytiska Marcel - 171 bodů

(skok daleký - 170 cm, člunkový běh - 12,0 sekundy, hod na cíl - 7 branek, hod o stěnu - 72 přihrávek, hod do dálky - 27 metrů, lehsedy - 82 cviků) 

3. Krejcar Michael - 121 bodů

(skok daleký - 160 cm, člunkový běh - 13,3 sekundy, hod na cíl - 2 branky, hod o stěnu - 76 přihrávek, hod do dálky - 23 metrů, lehsedy - 74 cviků) 

 

Kategorie mladších žákyň:

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Farkašová Nela - 116 bodů

(skok daleký - 160 cm, člunkový běh - 12,7 sekundy, hod na cíl - 8 branek, hod o stěnu - 64 přihrávek, hod do dálky - 17 metrů, lehsedy - 46 cviků)

2. Krejčí Kristýna - 107 bodů

(skok daleký - 177 cm, člunkový běh - 12,4 sekundy, hod na cíl - 6 branek, hod o stěnu - 41 přihrávek, hod do dálky - 16 metrů, lehsedy - 51 cviků) 

3. Němcová Tereza - 106 bodů

(skok daleký - 150 cm, člunkový běh - 13,9 sekundy, hod na cíl - 8 branek, hod o stěnu - 59 přihrávek, hod do dálky - 16 metrů, lehsedy - 51 cviků) 

 

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Hrodková Natálie - 133 bodů

(skok daleký - 170 cm, člunkový běh - 12,6 sekundy, hod na cíl - 8 branek, hod o stěnu - 70 přihrávek, hod do dálky - -----, lehsedy - 63 cviků)

2. Hrodková Karolína - 123 bodů

(skok daleký - 180 cm, člunkový běh - 12,4 sekundy, hod na cíl - 3 branky, hod o stěnu - 56 přihrávek, hod do dálky - -----, lehsedy - 79 cviků) 

3. Hošková Isabela - 67 bodů

(skok daleký - 130 cm, člunkový běh - 12,9 sekundy, hod na cíl - 0 branek, hod o stěnu - 67 přihrávek, hod do dálky - 9 metrů, lehsedy - 55 cviků) 

 

Kategorie mladších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Vytiska René - 121 bodů

(skok daleký - 175 cm, člunkový běh - 11,7 sekundy, hod na cíl - 5 branek, hod o stěnu - 46 přihrávek, hod do dálky - 0 metrů, lehsedy - 66 cviků)

2. Krejčí Lukáš - 97 bodů

(skok daleký - 160 cm, člunkový běh - 12,9 sekundy, hod na cíl - 5 branek, hod o stěnu - 33 přihrávek, hod do dálky - 15 metrů, lehsedy - 60 cviků) 

3. Vytiska Marcel - 89 bodů

(skok daleký - 130 cm, člunkový běh - 12,6 sekundy, hod na cíl - 3 branky, hod o stěnu - 51 přihrávek, hod do dálky - 0 metrů, lehsedy - 65 cviků) 

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Šidlák Martin - 168 bodů

(skok daleký - 185 cm, člunkový běh - 12,2 sekundy, hod na cíl - 10 branek, hod o stěnu - 71 přihrávek, hod do dálky - 26 metrů, lehsedy - 62 cviků)

2. Kudrna Josef - 150 bodů

(skok daleký - 189 cm, člunkový běh - 11,7 sekundy, hod na cíl - 8 branek, hod o stěnu - 65 přihrávek, hod do dálky - 20 metrů, lehsedy - 56 cviků) 

3. Vytiska René - 148 bodů

(skok daleký - 170 cm, člunkový běh - 11,8 sekundy, hod na cíl - 8 branek, hod o stěnu - 63 přihrávek, hod do dálky - 21 metrů, lehsedy - 63 cviků) 

  

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Toman Jiří - 96 bodů

(skok daleký - 140 cm, člunkový běh - 11,3 sekundy, hod na cíl - 5 branek, hod o stěnu - 34 přihrávek, hod do dálky - 15 metrů, lehsedy - 50 cviků)

2. Krejvar Michael - 87 bodů

(skok daleký - 130 cm, člunkový běh - 11,9 sekundy, hod na cíl - 6 branek, hod o stěnu - 36 přihrávek, hod do dálky - 15 metrů, lehsedy - 43 cviků) 

3. Šidlák Radek - 81 bodů

(skok daleký - 165 cm, člunkový běh - 11,5 sekundy, hod na cíl - 5 branek, hod o stěnu - 33 přihrávek, hod do dálky - 15 metrů, lehsedy - 13 cviků) 

  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Vytiska René - 213 bodů

(skok daleký - 190 cm, člunkový běh - 11,1 sekundy, hod na cíl - 11 branek, hod o stěnu - 83 přihrávek, hod do dálky - 26 metrů, lehsedy - 85 cviků)

2. Digrin Filip - 134 bodů

(skok daleký - 170 cm, člunkový běh - 12,5 sekundy, hod na cíl - 7 branek, hod o stěnu - 72 přihrávek, hod do dálky - 25 metrů, lehsedy - 61 cviků) 

3. Jelínek Martin - 131 bodů

(skok daleký - 140 cm, člunkový běh - 12,2 sekundy, hod na cíl - 9 branek, hod o stěnu - 76 přihrávek, hod do dálky - 20 metrů, lehsedy - 53 cviků) 

 

Kategorie přípravky děvčat:

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Marousková Sarah - 75 bodů

(skok daleký - 150 cm, člunkový běh - 14,2 sekundy, hod na cíl - 4 branky, hod o stěnu - 51 přihrávek, hod do dálky - 10 metrů, lehsedy - 51 cviků)

2. Krejcarová Gabriela - 55 bodů

(skok daleký - 120 cm, člunkový běh - 14,7 sekundy, hod na cíl - 3 branky, hod o stěnu - 41 přihrávek, hod do dálky - 8 metrů, lehsedy - 24 cviků) 

3. Příhodová Anna - 34 bodů

(skok daleký - 120 cm, člunkový běh - 15,3 sekundy, hod na cíl - 1 branka, hod o stěnu - 32 přihrávek, hod do dálky - 8 metrů, lehsedy - 18 cviků) 

 

Kategorie přípravky chlapců:

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Stejskal Jindřich - 102 bodů

(skok daleký - 110 cm, člunkový běh - 13,4 sekundy, hod na cíl - 10 branek, hod o stěnu - 44 přihrávek, hod do dálky - 14 metrů, lehsedy - 53 cviků)

2. David Hynek - 50 bodů

(skok daleký - 100 cm, člunkový běh - 14,8 sekundy, hod na cíl - 5 branek, hod o stěnu - 34 přihrávek, hod do dálky - 8 metrů, lehsedy - 42 cviků)  

  

NEJLÉPE UMÍSTNĚNÍ V ODDÍLOVÝCH SOUTĚŽÍCH V HÁZENKÁŘSKÉM ŠESTIBOJI - DISCIPLÍNA SKOK DALEKÝ Z MÍSTA:

 

Kategorie starších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejčí Mikuláš ..... 210 cm

2. Žáček Filip ..... 202 cm

3. Šidlák Jaromír ..... 200 cm

3. Svárovský Lukáš ..... 200 cm

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Šidlák Jaromír ..... 205 cm

1. Žáček Filip ..... 205 cm

3. Krejčí Mikuláš ..... 195 cm 

    

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejčí Mikuláš ..... 220 cm

2. Pokorný David ..... 190 cm

3. Pokorný Vojtěch ..... 150 cm

3. Mátl Jakub ..... 150 cm

  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Zezula Pavel ..... 190 cm

2. Vytiska Marcel ..... 170 cm 

2. Krejcar Michael ..... 160 cm  

  

Kategorie mladších žákyň:

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Krejčí Kristýna ..... 177 cm

1. Maryšková Kristýna ..... 177 cm

3. Farkašová Nela ..... 160 cm

 

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Hrodková Karolína ..... 180 cm

2. Hrodková Natálie ..... 170 cm 

2. Voplakalová Kateřina ..... 170 cm 

 

Kategorie mladších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Vytiska René ..... 175 cm

2. Digrin Filip ..... 172 cm

3. Kudrna Josef ..... 170 cm

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Pokorný David ..... 205 cm

2. Hnát Jiří ..... 194 cm

3. Kudrna Josef ..... 189 cm

 

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Šidlák Radek ..... 165 cm

2. Toman Jiří ..... 140 cm

3. Mátl Ondřej ..... 130 cm

3. Krejcar Michael ..... 130 cm

 

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Vytiska René ..... 190 cm

2. Digrin Filip ..... 170 cm 

2. Jelínek Martin ..... 140 cm 

   

Kategorie přípravky děvčat:

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Marousková Sarah ..... 150 cm

1. Ranecká Simona ..... 150 cm 

3. Krejcarová Gabriela ..... 120 cm

3. Příhodová Anna ..... 120 cm

 

Kategorie přípravky chlapců:

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec  

1. Stejskal Jindřich ..... 110 cm

2. Hynek David ..... 100 cm

  

NEJLÉPE UMÍSTNĚNÍ V ODDÍLOVÝCH SOUTĚŽÍCH V HÁZENKÁŘSKÉM ŠESTIBOJI - DISCIPLÍNA ČLUNKOVÝ BĚH:

 

Kategorie starších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejčí Mikuláš ..... 11,2 sekundy

2. Žáček Filip ..... 11,4 sekundy

3. Paclík Pavel ..... 11,6 sekundy

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Žáček Filip ..... 10,5 sekundy

2. Šidlák Jaromír ..... 11,5 sekundy

3. Krejčí Mikuláš ..... 11,9 sekundy

  

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejčí Mikuláš ..... 9,8 sekundy

2. Pokorný David ..... 10,2 sekundy

3. Pokorný Vojtěch ..... 10,8 sekundy

     

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Zezula Pavel ..... 11,2 sekundy

2. Vytiska Marcel ..... 12,0 sekundy

3. Krejcar Michael ..... 13,3 sekundy

 

Kategorie mladších žákyň:

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Maryšková Kristýna ..... 12,1 sekundy

2. Krejčí Kristýna ..... 12,4 sekundy

3. Marešová Lucie ..... 12,6 sekundy

 

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Hrodková Karolína ..... 12,4 sekundy

2. Hrodková Natálie ..... 12,6 sekundy

3. Hošková Isabela ..... 12,9 sekundy

 

Kategorie mladších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Vytiska Marcel ..... 11,7 sekundy

2. Pokorný David ..... 11,8 sekundy

3. Šidlák Martin ..... 11,9 sekundy

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Kudrna Josef ..... 11,7 sekundy

1. Pokorný David ...... 11,7 sekundy

3. Vytiska René ..... 11,8 sekundy

3. Hnát Jiří ..... 11,8 sekundy

 

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Toman Jiří ..... 11,3 sekundy

2. Mátl Ondřej ..... 11,4 sekundy

3. Šidlák Radek ..... 11,5 sekundy

    

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Vytiska René ..... 11,1 sekundy

2. Jelínek Martin ..... 12,2 sekundy

3. Digrin Filip ..... 12,5 sekundy

   

Kategorie přípravky děvčat: 

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Marousková Sarah ..... 14,2 sekundy

2. Krejcarová Gabriela ..... 14,7 sekundy

3. Maršíková Andrea ..... 15,1 sekundy

 

Kategorie přípravky chlapců:

  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Stejskal Jindřich ..... 13,4 sekundy

2. David Hynek ..... 14,8 sekundy

  

NEJLÉPE UMÍSTNĚNÍ V ODDÍLOVÝCH SOUTĚŽÍCH V HÁZENKÁŘSKÉM ŠESTIBOJI - DISCIPLÍNA HOD NA CÍL:

 

Kategorie starších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Svárovský Lukáš ..... 8 branek

2. Krejčí Mikuláš ..... 7 branek

3. Šidlák Jaromír ..... 6 branek

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Žáček Filip ..... 7 branek

2. Šidlák Jaromír ..... 5 branek

3. Krejčí Mikuláš ..... 4 branky

  

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Mátl Jakub ..... 6 branek

2. Krejčí Mikuláš ..... 5 branek

3. Pokorný Vojtěch ..... 4 branky

      

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Vytiska Marcel ..... 7 branek

2. Zezula Pavel ..... 6 branky

3. Krejcar Michael ..... 2 branky

  

Kategorie mladších žákyň:

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Farkašová Nela ..... 8 branek

1. Němcová Tereza ..... 8 branek

3. Krejčí Kristýna ..... 6 branek

  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Hrodková Natálie ..... 8 branek

2. Hrodková Karolína ..... 3 branky

3. Šedivá Zuzana ..... 1 branka

3. Voplakalová Kateřina ..... 1 branka

 

Kategorie mladších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Šidlák Martin ..... 10 branek

2. Brůna Petr ..... 6 branek

3. Krejčí Lukáš ..... 5 branek

3. Pokorný David ..... 5 branek

3. Vytiska René ..... 5 branek

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Krejčí Lukáš ..... 10 branek

1. Šidlák Martin ..... 10 branek

3. Antoni Filip ..... 9 branek

3. Pokorný Vojtěch ..... 9 branek

3. Toman Jiří ..... 9 branek

 

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejcar Michael ..... 6 branek

2. Toman Jiří ..... 5 branek

2. Šidlák Radek ..... 5 branek

      

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Vyziska René ..... 11 branek

2. Jelínek Martin ..... 9 branek

3. Digrin Filip ..... 7 branek

 

Kategorie přípravky děvčat:  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Marousková Sarah ..... 4 branky

2. Krejcarová Gabriela ..... 3 branky

3. Příhodová Anna ..... 1 branka

  

Kategorie přípravky chlapců:  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Stejskal Jindřich ..... 10 branek

2. David Hynek ..... 5 branek

  

NEJLÉPE UMÍSTNĚNÍ V ODDÍLOVÝCH SOUTĚŽÍCH V HÁZENKÁŘSKÉM ŠESTIBOJI - DISCIPLÍNA HOD ODRAZEM O STĚNU:

 

Kategorie starších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Paclík Pavel ..... 75 přihrávek

2. Svárovský Lukáš ..... 60 přihrávek

3. Šidlák Jaromír ..... 56 přihrávek

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Šidlák Jaromír ..... 88 přihrávek

2. Mátl Jakub ..... 79 přihrávek

3. Žáček Filip ..... 78 přihrávek

  

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Mátl Jakub ..... 62 přihrávek

2. Krejčí Mikuláš ..... 60 přihrávek

3. Pokorný Vojtěch ..... 36 přihrávek

 

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Zezula Pavel ..... 83 přihrávek

2. Krejcar Michael ..... 76 přihrávek

3. Vytiska Marcel ..... 72 přihrávek

 

Kategorie mladších žákyň:

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Farkašová Nela ..... 64 přihrávek

1. Maryšková Kristýna  ..... 64 přihrávek

3. Marková Alexandra ..... 60 přihrávek

 

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Hrodková Natálie ..... 70 přihrávek

2. Hošková Isabela ..... 67 přihrávek

3. Šedivá Zuzana ..... 59 přihrávek

 

Kategorie mladších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Vytiska Marcel ..... 51 přihrávek

2. Digrin Filip ..... 50 přihrávek

3. Vytiska René ..... 46 přihrávek

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Antoni Filip ..... 72 přihrávek

2. Šidlák Martin ..... 71 přihrávek

3. Hnát Jiří ..... 69 přihrávek

3. Mátl Ondřej ..... 69 přihrávek

  

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejcar Michael ..... 36 přihrávek

2. Toman Jiří ..... 34 přihrávek

3. Šidlák Radek ..... 33 přihrávek

  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Vytiska René ..... 77 přihrávek

2. Jelínek Martin ..... 69 přihrávek

3. Heller Tomáš ..... 60 přihrávek

3. Stejskal Richard ..... 60 přihrávek

 

Kategorie přípravky děvčat:  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Marousková Sarah ..... 51 přihrávek

2. Krejcarová Gabriela ..... 41 přihrávek

3. Příhodová Anna ..... 32 přihrávek

  

Kategorie přípravky chlapců:  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Stejskal Jindřich ..... 44 přihrávek

2. David Hynek ..... 34 přihrávek

 

NEJLÉPE UMÍSTNĚNÍ V ODDÍLOVÝCH SOUTĚŽÍCH V HÁZENKÁŘSKÉM ŠESTIBOJI - DISCIPLÍNA HOD DO DÁLKY:

 

Kategorie starších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejčí Mikuláš ..... 32 metrů

2. Žáček Filip ..... 27 metrů

3. Šidlák Jaromír ..... 27 metrů

3. Paclík Pavel ..... 27 metrů

3. Svárovský Lukáš ..... 27 metrů

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Krejčí Mikuláš ..... 33 metrů

1. Šidlák Jaromír ..... 33 metrů

1. Žáček Filip ..... 33 metrů

  

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejčí Mikuláš ..... 34 metrů

2. Mátl Jakub ..... 24 metrů

3. Pokorný Vojtěch ..... 18 metrů

    

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Zezula Pavel ..... 29 metrů

2. Vytiska Marcel ..... 27 metrů

3. Krejcar Michael ..... 23 metrů

 

Kategorie mladších žákyň:

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Farkašová Nela ..... 17 metrů

1. Maryšková Nela ..... 17 metrů

3. Krejčí Kristýna ..... 16 metrů

3. Krejčová Jaroslava ...... 16 metrů

3. Němcová Tereza ..... 16 metrů

 

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Voplakalová Kateřina ..... 11 metrů

2. Šedivá Zuzana ..... 10 metrů

3. Beznosková Marie ..... 9 metrů

3. Hošková Isabela ..... 9 metrů

 

Kategorie mladších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Šidlák Martin ..... 24 metrů

2. Kudrna Josef ..... 18 metrů

3. Mátl Ondřej ..... 16 metrů

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Šidlák Martin ..... 26 metrů

2. Vytiska René ..... 21 metrů

3. Kudrna Josef ..... 20 metrů

3. Toman Jiří ..... 20 metrů

3. Zezula Pavel ..... 20 metrů

     

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Krejcar Michael ..... 17 metrů

2. Mátl Ondřej ..... 15 metrů

2. Šidlák Radek ..... 15 metrů

2. Toman Jiří ..... 15 metrů

   

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Vytiska René ..... 26 metrů

2. Digrin Filip ..... 25 metrů

3. Jelínek Martin ..... 20 metrů

 

Kategorie přípravky děvčat:  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Marousková Sarah ..... 10 metrů

2. Ranecká Simona ..... 9 metrů

3. Krejcarová Gabriela ..... 8 metrů

3. Maršíková Andrea ..... 8 metrů

3. Příhodivá Anna ..... 8 metrů

  

Kategorie přípravky chlapců:  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Stejskal Jindřich ..... 14 metrů

2. David Hynek ..... 8 metrů

 

NEJLÉPE UMÍSTNĚNÍ V ODDÍLOVÝCH SOUTĚŽÍCH V HÁZENKÁŘSKÉM ŠESTIBOJI - DISCIPLÍNA LEHSEDY:

 

Kategorie starších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Šidlák Jaromír ..... 58 cviků

2. Paclík Pavel ..... 56 cviků

3. Žáček Filip ..... 55 cviků

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Mátl Jakub ..... 80 cviků

2. Žáček Filip ..... 70 cviků

3. Pešek Jan ..... 69 cviků

  

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Mátl Jakub ..... 82 cviků

2. Pokorný Vojtěch ..... 49 cviků

3. Krejčí Mikuláš ..... 46 cviků

 

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Vytiska Marcel ..... 7 cviků

2. Zezula Pavel ..... 6 cviků

3. Krejcar Michael ..... 2 cviky

 

Kategorie mladších žákyň:

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Marešová Lucie ..... 56 cviků

2. Marková Alexandra ..... 53 cviků

3. Krejčí Kristýna ...... 51 cviků

3. Němcová Tereza ..... 51 cviků

    

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Vytiska Marcel ..... 82 cviků

2. Zezula Pavel ..... 75 cviků

3. Krejcar Michael ..... 74 cviky

  

Kategorie mladších žáků:

8. - 9. června 2013 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Vytiska René ..... 66 cviků

2. Vytiska Marcel ..... 65 cviků

3. Krejčí Lukáš ..... 60 cviků

 

leden - duben 2014 (průběžně na trénincích ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec) 

1. Vytiska René ..... 63 cviků

2. Šidlák Martin ,,,,, 62 cviků

3. Zezula Pavel ..... 61 cviků

 

29. srpna 2014 (soustředění na hřišti V PODHRADÍ) 

1. Toman Jiří ..... 50 cviků

2. Mátl Ondřej ..... 44 cviků

3. Krejcar Michael ..... 43 cviků

 

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Vytiska René ..... 85 cviků

2. Digrin Filip ..... 61 cviků

3. Jelínek Martin ..... 53 cviků

 

Kategorie přípravky děvčat:  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Krejcarová Gabriela ..... 54 cviků

2. Marousková Sarah ..... 51 cviků

3. Příhodová Anna ..... 48 cviků

  

Kategorie přípravky chlapců:  

6. února 2016 - samostatný šestiboj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec 

1. Stejskal Jindřich ..... 53 cviků

2. David Hynek ..... 42 cviků