Jihomoravský oblastní přebor - Starší žákyně

Tabulka s družstvy Draken Brno "B" a TJ Olbramovice "B": 

 
  1. TJ Sokol Vracov  8  8  0   0  144:72 16
  2. Draken Brno "A"  8  7   0   1  153:68 14 
  3. SK Autonot Jihlava  8   5  0  3 95:101 10
  4. TJ Olbramovice "A"  8  5  0   3 100:80  10
  5. TJ Miroslav  8  4  1  3 99:79  9
  6. Draken Brno "B"  8  2  2  4 106:106  6
  7. Sokol Ostopovice  8  1  2  5 107:116  4
  8. TJ Olbramovice "B"  8   1  1  6  42:102  3
  9. TJ Jiskra Humpolec  8   0  0  8 18:140  0

      

Tabulka bez družstev Draken Brno "B" a TJ Olbramovice "B":

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. TJ Sokol Vracov   6  6    0    0  106:54 12 
  2. Draken Brno "A"   6  5    0    1  113:57 10 
  3. TJ Miroslav   6   3    0     3  75:64  6
  4. SK Autonot Jihlava   6  3    0   3   72:86  6
  5. TJ Olbramovice "A"   6  3    0   3 73:66  6 
  6. Sokol Ostopovice   6    1    0   5 83:92  2
  7. TJ Jiskra Humpolec   6  0    0   6 10:113  0

     

   

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

          

Předehrávky
550M 27.  9. 2023 15:00 hodin Draken Brno "A" - Draken Brno "B" 20 : 9  ( 11 : 6 )
551M do 30.  9. 2023 xx:xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Olbramovice "B" 10 : 5  ( 6 : 3 )

              

1. kolo
501 10.  9. 2023 10:15 hodin TJ Miroslav - Sokol Ostopovice 15 : 14  ( 9 : 5 )
502 10.  9. 2023   9:15 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice "A" 2 : 16  ( 2 : 9 )
552M 10.  9. 2023 11:30 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice "B" 3 : 6  ( 1 : 4 )
503 10.  9. 2023   9:00 hodin Draken Brno "A" - TJ Sokol Vracov 15 : 18  ( 7 : 9 )
553M 10.  9. 2023 13:15 hodin Draken Brno "B" - TJ Sokol Vracov 12 : 13  ( 7 : 7 )

           

2. kolo
504 16.  9. 2023 10:45 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav 15 : 5  ( 10 : 2 )

           

3. kolo
505 17.  9. 2023 10:00 hodin TJ Miroslav - Draken Brno "A" 10 : 11  ( 5 : 6 )
554M 17.  9. 2023 12:30 hodin TJ Miroslav - Draken Brno "B" 11 : 11  ( 4 : 5 )
506 17.  9. 2023 12:00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 13 : 24  ( 6 : 12 )

   

4. kolo
507 24.  9. 2023 13:00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Vracov 9 : 21  ( 3 : 8 )
508 24.  9. 2023 12:00 hodin Draken Brno "A" - Sokol Ostopovice 21 : 11  ( 11 : 6 )
555M 24.  9. 2023 14:00 hodin Draken Brno "B" - Sokol Ostopovice 15 : 15  ( 7 : 6 )

           

5. kolo
509   1.10. 2023 13:15 hodin Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 21 : 0  ( 12 : 0 )
510   1.10. 2023 10:00 hodin Draken Brno "A" - SK Autonot Jihlava 24 : 10  ( 13 : 7 )
556M   1.10. 2023 12:00 hodin Draken Brno "B" - SK Autonot Jihlava 13 : 17  ( 6 : 9 )

           

6. kolo
511   7.10. 2023 11:20 hodin TJ Olbramovice "A" - SK Autonot Jihlava 13 : 16  ( 5 : 8 )
557M   7.10. 2023 12:40 hodin TJ Olbramovice "B" - SK Autonot Jihlava 2 : 6  ( 0 : 2 )
512   7.10. 2023 11:15 hodin TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec 20 : 2  ( 9 : 1 )

           

7. kolo
513   8.10. 2023 16:15 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov 2 : 17  ( 0 : 6 )
514   8.10. 2023 11:40 hodin TJ Olbramovice "A" - Draken Brno "A" 5 : 15  ( 1 : 7 )
558M   8.10. 2023 14:40 hodin TJ Olbramovice "A" - Draken Brno "B" 17 : 9  ( 11 : 6 )
559M   8.10. 2023 15:40 hodin TJ Olbramovice "B" - Draken Brno "A" 2 : 20  ( 2 : 12 )
560M   8.10. 2023 12:40 hodin TJ Olbramovice "B" - Draken Brno "B" 8 : 16  ( 3 : 8 )
515   8.10. 2023 12:00 hodin SK Autonot Jihlava - Sokol Ostopovice 12 : 10  ( 6 : 6 )

           

8. kolo
516 15.10. 2023   8:50 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Miroslav 9 : 8  ( 3 : 5 )
561M 15.10. 2023 12:30 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Miroslav 4 : 13  ( 1 : 5 )
517 15.10. 2023   9:00 hodin TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 1 : 12  ( 0 : 6 )

           

9. kolo
518 22.10. 2023 13:15 hodin Draken Brno "A" - TJ Jiskra Humpolec 27 : 3  ( 13 : 1 )
562M 22.10. 2023 16:30 hodin Draken Brno "B" - TJ Jiskra Humpolec 21 : 5  ( 7 : 2 )
519 22.10. 2023   8:45 hodin Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice "A" 14 : 20  ( 7 : 11 )
563M 22.10. 2023 12:00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice "B" 9 : 9  ( 3 : 3 )

           

10. kolo
520 29.10. 2023   9:15 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice "A" 11 : 10  ( 4 : 3 )
564M 29.10. 2023 14:45 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice "B" 25 : 6  ( 11 : 3 )
521 29.10. 2023 12:00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Miroslav 13 : 17  ( 7 : 8 )

                

            

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

         

Předehrávky
565M do 30.  4. 2024 xx:xx hodin Draken Brno "B" - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
566M do 30.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )

              

11. kolo
522 13.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
567M 13.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "B"  xx : xx  ( x : x )

      

12. kolo
523 14.  4. 2024 xx:xx hodin Sokol Ostopovice - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
568M 14.  4. 2024 xx:xx hodin Sokol Ostopovice - Draken Brno "B"  xx : xx  ( x : x )
524 14.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
569M 14.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )

      

13. kolo
525 21.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
526 21.  4. 2024 xx:xx hodin Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

      

14. kolo
527 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
570M 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
528 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
571M 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno "B" xx : xx  ( x : x )
529 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

      

15. kolo
530   4.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
531   4.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
572M   4.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )

      

16. kolo
532   5.  5. 2024 xx:xx hodin Draken Brno "A" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
573M   5.  5. 2024 xx:xx hodin Draken Brno "B" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
533   5.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
534   5.  5. 2024 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
574M   5.  5. 2024 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Plbramovice "B" xx : xx  ( x : x )

      

17. kolo
535 19.  5. 2024 xx:xx hodin Sokol Ostopovice - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
536 19.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

      

18. kolo
537 26.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
538 26.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice "A" - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
575M 26.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice "B" - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )

      

19. kolo
539   2.  6. 2024 xx:xx hodin TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
540   2.  6. 2024 xx:xx hodin Draken Brno "A" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
576M   2.  6. 2024 xx:xx hodin Draken Brno "B" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
577M   2.  6. 2024 xx:xx hodin Draken Brno "A" - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
578M   2.  6. 2024 xx:xx hodin Draken Brno "B" - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
541   2.  6. 2024 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )

      

20. kolo
542   8.  6. 2024 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
579M   8.  6. 2024 xx:xx hodin SK Autonot Jihlava - Draken Brno "B"  xx : xx  ( x : x )