Soutěže - Zimní halový pohár a Zimní liga mládeže

     Oblastní kolo Zimního halového poháru a Zimní ligy mládeže 2019/2020 se  odehraje ve všech šesti mládežnických kategoriích (dorostenky, dorostenci, starší žákyně, starší žáci, mladší žákyně a mladší žáci) a v kategorii starší přípravky. Vždy se hrají dva turnaje ve sportovní hale (v kategorii dorostu pouze jeden turnaj), tyto turnaje proběhnou v termínu listopad 2019 - únor 2020. V každé kategorii žactva si nejlépe umístněné družstvo z jihomoravské oblasti zajistí účast v Zimním halovém Mistrovství České republiky, které se uskuteční v měsíci březnu 2020 (jednodenní turnaj - vítězové oblastních kol ZHP + družstvo pořadatele). V kategoriích dorostu toto je tak, že po základním kole v oblasti se tři nejlépe umístněné jihomoravské týmy kvalifikují do čtvrtfinále Zimní ligy mládeže a dále se to hraje obdobně jako Český pohár dospělých.

 

Vítězná družstva oblastního kola Zimního halového poháru žactva a oblastního kola Zimní ligy dorostu:

 

ROČNÍK               DOROSTENKY                 STARŠÍ ŽÁKYNĚ                MLADŠÍ ŽÁKYNĚ
2005 / 2006           SK Autonot Jihlava Draken Brno Draken Brno
2006 / 2007 SK Autonot Jihlava TJ Olbramovice --------------------- 
2007 / 2008 Sokol Bakov nad Jiz. TJ Olbramovice TJ Sokol Vracov
2008 / 2009 Draken Brno TJ Sokol Vracov TJ Olbramovice
2009 / 2010 Draken Brno Draken Brno TJ Sokol Vracov
2010 / 2011 Draken Brno TJ Sokol Vracov Sokol Dobruška
2011 / 2012 TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Chropyně SK Autonot Jihlava
2012 / 2013 TJ Sokol Vracov TJ Sokol Vracov TJ Chropyně
2013 / 2014 TJ Sokol Vracov TJ Sokol Vracov Sokol Ostopovice
2014 / 2015 TJ Sokol Vracov TJ Sokol Vracov Sokol Ostopovice
2015 / 2016 TJ Sokol Vracov TJ Chropyně TJ Sokol Vracov
2016 / 2017 TJ Sokol Vracov Sokol Ostopovice TJ Sokol Vracov
2017 / 2018 TJ Sokol Vracov TJ Sokol Vracov TJ Jiskra Humpolec
2018 / 2019 Draken Brno TJ Sokol Vracov TJ Sokol Vracov
2019 / 2020 Draken Brno TJ Sokol Vracov TJ Chropyně

   

ROČNÍK       DOROSTENCI           STARŠÍ ŽÁCI                MLADŠÍ ŽÁCI
2005 / 2006           KNH M. Slavia Brno           KNH M. Slavia Brno           Draken Brno
2006 / 2007 KNH M. Slavia Brno  Draken Brno  Draken Brno 
2007/ 2008 Draken Brno Sokol Ostopovice TJ St. Ves nad O.
2008 / 2009 TJ Jiskra Humpolec SK Autonot Jihlava Draken Brno
2009 / 2010 SK Autonot Jihlava Draken Brno Draken Brno
2010 / 2011 Sokol Ostopovice TJ St. Ves nad O. Sokol Ostopovice
2011 / 2012 SK Autonot Jihlava Sokol Ostopovice TJ Jiskra Humpolec
2012 / 2013 KNH Chomutov TJ St. Ves nad O. Sokol Ostopovice
2013 / 2014 Sokol Ostopovice Sokol Ostopovice Draken Brno
2014 / 2015 Sokol Ostopovice Sokol Ostopovice Sokol Ostopovice
2015 / 2016 TJ Avia Čakovice KNH M. Slavia Brno TJ Jiskra Humpolec
2016 / 2017 Sokol Ostopovice Draken Brno Draken Brno
2017 / 2018 1. NH BRNO Sokol Ostopovice Draken Brno
2018 / 2019 KNH M. Slavia Brno TJ St. Ves nad O. Sokol Ostopovice
2019 / 2020 Draken Brno SK Autonot Jihlava Sokol Ostopovice

     

ROČNÍK STARŠÍ PŘÍPRAVKA      MLADŠÍ PŘÍPRAVKA
2018 / 2019 Sokol Ostopovice  --------------------
2019 / 2020 Sokol Ostopovice  --------------------