Stadión "V podhradí"

     Na stadiónu "V podhradí" se hrají všechny mistrovské zápasy všech družstev oddílu národní házené TJ Jiskra Humpolec hraná na domácím hřišti . Dále zde probíhají tréninky včetně přípravných zápasů v "jarním" a v "podzimním" období . Každé léto zde humpolecký oddíl pořádá nejstarší házenkářský turnaj v České republice - turnaj mužů o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky .

Povrch hřiště :
 POLYTAN (bez omezení , nedoporučuje se obuv s kolíky včetně turfů)

Rozměry hřiště : 45 x 30 metrů

Kapacita stadiónu : 210 sedících diváků (krytá tribuna není) + další místa ke stání

Počet kabin pro družstva : 5

Cesta na stadión "V podhradí" z nádraží ČD a z autobusového nádraží v Humpolci :

     Z nádraží ČD dolů ulicí Lnářskou kolem autobusového nádraží a dojít na Horní náměstí , poté přejít k budově Městského úřadu a pokračovat dále ulicí Hradskou , až se po levé ruce objeví areál ZŠ , tak odbočit doprava do ulice Jindráčkové , kde se po levé straně nachází stadión "V podhradí" (pěšky tak cca 20 - 25 minut) . 

Cesta na stadión "V podhradí" při příjezdu vlastním dopravním prostředkem :

     Po sjezdu z dálnice D1 (91 km) jet do Humpolce , rovně přes kruhový objezd - směr Havlíčkův Brod , po vyjetí z města Humpolce pokračovat na další křižovatku , kde otočit o 180 stupňů a ulicí 5. května se vracet zpět do Humpolce a cca po 200 metrech zahnout doprava do ulice Jindráčkové , kde dole po pravé straně se nachází stadión "V podhradí" .