Jihomoravský oblastní přebor - Dorostenky

Tabulka s družstvem TJ Jiskra Humpolec "B": 

 
  1. TJ Jiskra Humpolec "A"  8  8  0   0  151:77 16
  2. TJ Sokol Vracov  8  6   0   2  140:82 12 
  3. Draken Brno  8   3  0  5 72:106  6
  4. TJ Olbramovice  8  3  0   5 88:133   6
  5. TJ Jiskra Humpolec "B"  8  0  0  8 44:97  0

        

Tabulka bez družstva TJ Jiskra Humpolec "B":

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. TJ Jiskra Humpolec "A"   6  6    0    0  121:66 12 
  2. TJ Sokol Vracov   6  4    0    2  118:71  8 
  3. Draken Brno   6   1    0     5  46:91  2
  4. TJ Olbramovice   6  1    0   5   69:126  2

    

      

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

            

Předehrávka
350M 28.  9.2023 17:00 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 20 : 11  ( 10 : 5 )

      

1. kolo
301 10.  9. 2023 12:00 hodin Draken Brno - TJ Sokol Vracov 4 : 20  ( 2 : 12 )
302 10.  9. 2023   8:00 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Olbramovice 33 : 18  ( 15 : 7 )
351M 10.  9. 2023 12:30 hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Olbramovice 7 : 9  ( 4 : 4 )

            

1. vložený turnaj v Olbramovicích
303 23.  9. 2023   9:00 hodin TJ Olbramovice - Draken Brno 7 : 6  ( 4 : 4 )
305 23.  9. 2023   9:50 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Sokol Vracov 16 : 11  ( 7 : 3 )
307 23.  9. 2023 10:55 hodin TJ Olbramovice - TJ Jiskra Humpolec "A" 10 : 16  ( 5 : 8 )
306 23.  9. 2023 11:45hodin Draken Brno - TJ Sokol Vracov 7 : 18  ( 4 : 9 )
308 23.  9. 2023 12:50 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - Draken Brno 14 : 2  ( 9 : 0 )
304 23.  9. 2023 13:40 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice 22 : 10  ( 9 : 5 )
352M 23.  9. 2023   TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" 0 : 10  kont.
354M 23.  9. 2023   TJ Olbramovice - TJ Jiskra Humpolec "B" 10 : 0  kont.
355M 23.  9. 2023   TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Sokol Vracov 0 : 10  kont.
353M 23.  9. 2023   Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec "B" 10 : 0  kont.

            

2. kolo
309   8.10. 2023   8:50 hodin TJ Olbramovice - Draken Brno 10 : 14  ( 5 : 5 )
310   8.10. 2023   9:00 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Sokol Vracov 20 : 12  ( 13 : 5 )
356M   8.10. 2023 14:00 hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Sokol Vracov 11 : 12  ( 5 : 5 )

           

3. kolo
311 22.10. 2023 14:15 hodin Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec "A" 13 : 22  ( 8 : 13 )
357M 22.10. 2023 17:30 hodin Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec "B" 16 : 15  ( 8 : 8 )

           

4. kolo
312 29.10. 2023 12:15 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice 35 : 14  ( 14 : 5 )

              

                

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

        

Předehrávka
358M do 30.  4.2024 xx.xx. 2023 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )

       

5. kolo
313 13.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
359M 13.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - Draken Brno  xx : xx  ( x : x )

       

6. kolo
314 14.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )

       

7. kolo
315 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
316 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )
360M 28.  4. 2024 xx:xx hodin TJ Olbramovice - TJ Jiskra Humpolec "B" xx : xx  ( x : x )

       

2. vložený turnaj ve Vracově
317 18.  5. 2024   9:00 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )
361M 18.  5. 2024   9:40 hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )
318 18.  5. 2024 10:20 hodin Draken Brno - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
362M 18.  5. 2024 11:00 hodin TJ Olbramovice - TJ Jiskra Humpolec "B" xx : xx  ( x : x )
319 18.  5. 2024 11:40 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
363M 18.  5. 2024 12:20 hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
320 18.  5. 2024 13:00x hodin TJ Olbramovice - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
321 18.  5. 2024 13:40 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )
364M 18.  5. 2024 14:20 hodin Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec "B" xx : xx  ( x : x )
322 18.  5. 2024 15:00 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )

            

8. kolo
323 26.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )
365M 26.  5. 2024 xx:xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec "B" xx : xx  ( x : x )

       

9. kolo
324   2.  6. 2024 xx:xx hodin Draken Brno - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )