Národní házená - partneři

Národní házená - M.C. software

Národní házená - Hranipex

Národní házená - Město humpolec

stin

Vítáme Vás na našich webových stránkách.


      

     PŘÍŠTÍ ZÁPAS: STADIÓN V HUMPOLCI "V PODHRADÍ"                     TABULKA 2. LIGY MUŽŮ

     NEDĚLE 28. SRPNA 2016 ..... ZAČÁTEK UTKÁNÍ V 10.30 HODIN

     1. KOLO 2. LIGY MUŽŮ - SKUPINY B ..... TJ JISKRA HUMPOLEC - SOKOL KOKORY 

     (PŘÍŠTÍ ZÁPAS ŽEN: NEDĚLE 11.9. 2016, 1. KOLO JIHOMORAVSKÉHO OBLASTNÍHO PŘEBORU

     TJ JISKRA HUMPOLEC - DRAKEN BRNO ..... ZAČÁTEK UTKÁNÍ V 10.00 HODIN)        

                                


    

     V neděli dopoledne zahájí muži "A" na domácím hřišti další ročník druhé nejvyšší soutěže v České republice. Informace před tímto utkáním najdete zde.

    Muže "A" odehráli poslední herní přípravu před startem dalšího ročníku druhé ligy, když se představili na silně obsazeném turnaj v Opatovicích nad Labem - podrobněji o tomto sportovním podniku se dozvíte - zde.

                                                 


    

     Nejbližší program na hřišti v Humpolci "V PODHRADÍ:

Neděle 28. srpna 2016

10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - Sokol Kokory ..... 2. liga mužů

Neděle 4. září 2016

10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - Sokol Dobruška ..... 2. liga mužů

Neděle 11. září 2016

  9.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "A" ..... oblastní přebor starších žákyň

10.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno ..... oblastní přebor žen

11.15 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - Draken Brno ..... oblastní přebor starších žáků

12.15 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno "B" ..... oblastní přebor starších žákyň

13.15 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - Draken Brno ..... oblastní přebor starších žáků

Neděle 18. září 2016

10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A - TJ Sokol Podhorní Újezd ..... 2. liga mužů

11.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice ..... oblastní přebor žen

13.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Olbramovice ..... oblastní přebor mladších žákyň

14.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice ..... oblastní přebor starších žákyň

15.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Olbramovice ..... oblastní přebor mladších žákyň

16.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - 1. NH BRNO ..... oblastní přebor starších žáků

17.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - 1. NH BRNO ..... oblastní přebor starších žáků

Sobota 24. září 2016

Hřiště házené V PODHRADÍ bude servisním místem pro závody kol HUMPOLECKÁ 50.

Neděle 25. září 2016

  9.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - SK NH Veselí nad Moravou ..... oblastní přebor starších žáků

10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A - SK NH Veselí nad Moravou ..... 2. liga mužů

11.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Sokol Vracov ..... oblastní přebor mužů

13.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - SK NH Veselí nad Moravou ..... oblastní přebor starších žáků

14.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Sokol Vracov ..... oblastní přebor mladších žákyň

15.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov ..... oblastní přebor starších žákyň

16.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Sokol Vracov ..... oblastní přebor mladších žákyň

Sobota 1. října 2016

16.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Sokol Osek nad Bečvou ..... 2. liga mužů

Neděle 2. října 2016

10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - SK Studénka ..... 2. liga mužů

11.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav ..... oblastní přebor žen

13.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Miroslav ..... oblastní přebor mladších žákyň

14.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav "A" ..... oblastní přebor starších žákyň

15.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Miroslav ..... oblastní přebor mladších žákyň

16.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav "B" ..... oblastní přebor starších žákyň

Neděle 23. října 2016

10.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Chropyně ..... oblastní přebor žen

               


       

     Nejbližší program našich mládežnických družstev:

   

PŘÍPADNÉ DALŠÍ INFORMACE POSKYTNE TRENÉR TĚCHTO DRUŽSTEV:

Stanislav Vošický , MOBIL 728 725 849 (O2), 730 575 950 (T-Mobile), vosicky.stanislav@quick.cz 

             

  • v průběhu hlavních školních prázdnin se děti scházet nebudou, další tréninky poté budou až v měsíci září

Středa 7. září 2016

15.00 - 16.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

17.00 - 18.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

  • úvodní tréninky po skončení hlavních školních prázdnin se uskuteční ve středu 7. září 2016 ve sportovní hale (tyto tréninky budou ještě v rozsahu jako byly před prázdninami, od 9. září 2016 včetně budou tréninky v nepatrně upravených časech)

Pátek 9. září 2016

15.30 - 17.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

17.15 - 18.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Neděle 11. září 2016

Starší žákyně, starší žáci "A" a starší žáci "B" odehrají mistrovské zápasy s Drakenem Brno na domácím hřišti.

  • holky se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději v 8.30 hodin, předpokládaný konec cca ve 13.30 hodin
  • kluci se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději v 10.30 hodin, předpokládaný konec cca ve 14.30 hodin
  • 

Středa 14. září 2016

15.00 - 16.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 16. září 2016

15.30 - 17.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

17.15 - 18.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Sobota 17. září 2016

Starší žákyně, mladší žákyně "A" a mladší žákyně "B" pojedou odehrát mistrovské zápasy do Ostopovic

  • pojede se vlakem, sraz je nejpozději v 6.45 hodin na vlakovém nádraží v Humpolci, předpokládaný návrat bude cca v 18.50 hodin opět na vlakové nádraží v Humpolci

Neděle 18. září 2016

Starší žákyně, mladší žákyně "A", mladší žákyně "B", starší žáci "A" a starší žáci "B" odehrají mistrovské zápasy s Olbramovicemi (holky) a s 1. NH BRNO (kluci) na domácím hřišti.

  • holky se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději ve 12.30 hodin, předpokládaný konec cca v 16.00 hodin
  • kluci se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději v 15.30 hodin, předpokládaný konec cca v 18.30 hodin

Středa 21. září 2016

15.00 - 16.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 23. září 2016

15.30 - 17.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

17.15 - 18.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Neděle 25. září 2016

Starší žákyně, mladší žákyně "A", mladší žákyně "B", starší žáci "A" a starší žáci "B" odehrají mistrovské zápasy s Vracovem (holky) a s Veselím nad Moravou (kluci) na domácím hřišti.

  • holky se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději ve 13.30 hodin, předpokládaný konec cca v 17.30 hodin
  • kluci se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději v 8.30 hodin, předpokládaný konec cca ve 14.30 hodin

Pondělí 26. září 2016 ?????

Starší žáci "B" pojedou odehrát mistrovský zápas do Jihlavy

  • pojede se linkovým autobusem, sraz je nejpozději ve 14.15 hodin na autobusovém nádraží v Humpolci, předpokládaný návrat bude cca v 18.20 hodin opět u mléčného bufetu (rodinného řeznictví Zajíček)

Středa 28. září 2016

Tréninky nebudou z důvodu státního svátku. 

Pátek 30. září 2016

15.30 - 17.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

17.15 - 18.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Sobota 1. října 2016

Starší žáci "A" a starší žáci "B" pojedou odehrát mistrovské zápasy do Ostopovic

  • pojede se vlakem, sraz je nejpozději v 6.45 hodin na vlakovém nádraží v Humpolci, předpokládaný návrat bude cca v 18.50 hodin opět na vlakové nádraží v Humpolci

Neděle 2. října 2016

Starší žákyně, mladší žákyně "A" a mladší žákyně "B" odehrají mistrovské zápasy s Miroslaví na domácím hřišti.

  • holky se dostaví na hřiště V PODHRADÍ nejpozději ve 12.30 hodin, předpokládaný konec cca v 17.30 hodin

Středa 5. října 2016

15.00 - 16.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 7. října 2016

15.30 - 17.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

17.15 - 18.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Středa 12. října 2016

15.00 - 16.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 14. října 2016

15.30 - 17.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

17.15 - 18.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Sobota 15. října 2016

Starší žákyně, starší žáci "A" a starší žáci "B" pojedou odehrát mistrovské zápasy na hřiště KNH Moravská Slavia Brno

  • pojede se vlakem, sraz je nejpozději v 6.45 hodin na vlakovém nádraží v Humpolci, předpokládaný návrat bude cca v 18.50 hodin opět na vlakové nádraží v Humpolci

Středa 19. října 2016

15.00 - 16.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 21. října 2016

15.30 - 17.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

17.15 - 18.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Sobota 22. října 2016

Starší žákyně, mladší žákyně "A" a mladší žákyně "B" pojedou odehrát mistrovské zápasy do Jihlavy

  • pojede se linkovým autobusem, sraz je nejpozději v 6.45 hodin u mléčného bufetu (rodinného řeznictví Zajíček), předpokládaný návrat bude cca ve 12.40 hodin opět u mléčného bufetu (rodinného řeznictví Zajíček)

Pondělí 24. října 2016

Starší žáci "A" pojedou odehrát mistrovský zápas do Jihlavy

  • pojede se linkovým autobusem, sraz je nejpozději ve 14.15 hodin na autobusovém nádraží v Humpolci, předpokládaný návrat bude cca v 18.20 hodin opět u mléčného bufetu (rodinného řeznictví Zajíček)

Středa 26. října 2016

Tréninky nebudou z důvodu podzimních prázdnin. 

Pátek 28. října 2016

Tréninky nebudou z důvodu státního svátku. 

Středa 2. listopadu 2016

15.00 - 16.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

16.45 - 18.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

Pátek 4. listopadu 2016

15.30 - 17.00 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žákyň

17.15 - 18.30 hodin ..... sportovní hala TJ Jiskra Humpolec (vedle Sokolovny) ..... trénink družstev žáků 

                            



ukonceni

Aktuality

Nejnovější fotoalba

Vytvořil: PETR ČMOK | ADMIN | Počet přístupů :