2022-05-31: Ženy vysokým rozdílem branek zvítězily v Jihlavě.

V neděli odehrála v soutěžích jihomoravského oblastního přeboru družstva žen a starších žákyň mistrovské zápasy s kolektivy SK Autonot Jihlava na jejich hřišti.

Neděle 29. května 2022

Jihomoravský oblastní přebor žen - 13. kolo:

SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec 14 : 24  ( 8 : 13 )

Branky Jiskry:

Kohoutová - 11, Koubová - 9, Příhodová Anna st. - 3, Romanovská - 1

Sestava Jiskry:

Příhodová Kateřina st. - Fikarová - Buryánková, Trtíková, Matoušová, Šedivá - Příhodová Kateřina ml., Kohoutová, Koubová, Příhodová Anna st., Romanovská

Rozhodčí: Šlejtr Jiří, 40 diváků

Samotný úvod zápasu lépe vyšel domácím házenkářkám, které po odehraných třech minutách vedli v poměru 2 : 0. V dalším průběhu utkání však už dominovaly na hrací ploše humpolecké hráčky, které vývoj skóre dokázaly rychle otočit a již do poločasu si vypracovat uklidňující pětibrankový náskok. Po změně stran se podařilo družstvu Humpolce tento získaný náskok ještě navýšit.