2021-08-07: Vítězem letošního poháru ZÁLESÍ se stalo družstvo Čakovic.

Na stadiónu v Humpolci "V podhradí" uspořádal v sobotu 7. srpna 2021 oddíl národní házené TJ Jiskra Humpolec v pořadí již 72. ročník turnaje mužů v národní házené o pohár "Zálesí" - Memoriál Josefa Kršky. Turnaje se zúčastnila reprezentační družstva Čech i Moravy, dále prvoligové družstvo TJ Avia Čakovice, potom také účastníci 2. ligy skupiny "A" KNH Chomutov a TJ Spartak Modřany, šestím účastníkem byl celek pořádající TJ Jiskra Humpolec působící ve druhé lize skupině "B". Vítězství v tomto tradičním letním turnaji, který je vůbec nejstarším házenkářským turnajem v České republice, vybojovalo po zásluze vůbec poprvé družstvo TJ Avia Čakovice, na druhém místě skončilo reprezentační družstvo Čech, třetí místo vybojovalo reprezentační družstvo Moravy, na čtvrtém místě se umístnila TJ Spartak Modřany, na pátém místě se umístnil KNH Chomutov a šestí skončili házenkáři pořádající TJ Jiskra Humpolec, když o pořadí na 4. - 6. místě rozhodla při shodném počtu získaných dvou bodů minitabulka těchto družstev. Celé toto sportovní klání s píšťalkou rozhodovali pánové Smák Miroslav z Chomutova, Erhart Milan z Prahy, Jáneš Lukáš z Prahy, Mikýsek Tomáš z Prahy a Kovář Miroslav z Humpolce. Nejlepší záložník turnaje převzal Cenu Josefa Kršky z rukou Josefa Kršky mladšího, kterou zakoupila firma Hranipex Humpolec. Jedná se o putovní pohár, který navždy zůstane majetkem oddílu národní házené TJ Jiskra Humpolec, nejlepší záložník turnaje si vždy ze hřiště odnese menší trofej. Do hlediště si našlo cestu 250 diváků.