2020-09-22: Muži "A" v Brně na body nedosáhli.

V neděli dopoledne odehráli muži "A" další utkání druhé ligy, když poprvé v sezóně hráli mimo svůj stadión, když se představili na hřišti brněnského Drakenu.

Neděle 20. září 2020

2 liga mužů - 4. kolo:

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 21 : 15  ( 10 : 9 )

Branky Jiskry:

Brož - 7, Krejčí Mikuláš - 5, Zezula - 3

Sestava Jiskry:

Barták - Koumar - Morava, Šidlák Martin, Toman, Lesina - Brož, Krejčí Mikuláš, Zezula, Čmok Petr

Rozhodčí: Kuchařík Michal, 60 diváků

Úvod utkání se Humpolci skvěle vydařil a velmi rychle svítil na ukazateli skoóre stav 0 : 2. V začínající šesté minutě hry domácí poprvé skórovali, ale i v dalších minutách hosté si udržovali minimální náskok. Domácí se v začínající sedmnácté minutě poprvé dostali do vedení a následně se jim podařilo získat třbrankový náskok. Jiskře se však v závěru první části hry podařilo snížit na rozdíl jediné branky. O osudu utkání však rozhodl ihned začátek druhé půle, kdy se domácím zadařilo a vedli rychle rozdílem pěti branek. V dalším průběhu hry již brňané kontrolovali průběh hry i skóre a bez problémů dokráčeli k zisku dvou bodů.