2020-09-13: Po velkém boji nakonec oba body zůstaly v Humpolci.

V neděli dopoledne odehráli muži "A" další utkání druhé ligy, když na domácím hřišti přivítali Ostopovice. Před utkáním zástupce jihomoravské oblastní soutěžní komise Svazu národní házené Jan Musil předal humpoleckému trenérovi mládeže Stanislavu Vošickému čestný titul ZASLOUŽILÝ TRENÉR SVAZU NÁRODNÍ HÁZENÉ a rozhodčímu utkání Aleši Václavikovi čestný titul ZASLOUŽILÝ ROZHODČÍ SVAZU NÁRODNÍ HÁZENÉ.

Neděle 13. září 2020

2 liga mužů - 3. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice 17 : 16  ( 10 : 8 )

Branky Jiskry:

Brož - 6, Krejčí Mikuláš - 5, Zezula - 3, Čmok Petr - 3

Sestava Jiskry:

Čmok František - Koumar - Morava, Herman, Šidlák Martin, Toman - Brož, Krejčí Mikuláš, Zezula, Čmok Petr

Rozhodčí: Václavik Aleš,  100 diváků

V úvodu utkání byl k nezastavení útočník Jiskry Mikuláš Krejčí, který v úvodní desetiminutovce zaznamenal pět branek a na světelné tabuli v té době svítil stav 6 : 2. V dalším průběhu první části hry se utkání začalo vyrovnávat, což se do poločasu projevilo i na výši skóre. Po přestávce Humpolec postupně získaný náskok dokázal navyšovat a deset minut před koncem vedli domácí rozdílem čtyř branek. Hosté to však nezabalili a tři minuty před koncem bylo vyrovnáno. Rozhodující branku však dvě minuty před závěrečným hvizdem vstřelil domácí Michal Brož, což nakonec znamenalo, že oba body zůstaly v Humpolci.