2019-01-28: Mladší žákyně ukončily oblastní kolo ZHP.

Ve sportovní hale TJ Tatranu Buhunice se v sobotu 26. ledna 2019 uskutečnil 2. turnaj oblastního kola Zimního halového poháru v kategorii mladších žákyň. Turnaje se zúčastnila družstva: TJ Sokol Vracov, Draken Brno, TJ Miroslav, TJ Olbramovice a TJ Jiskra Humpolec. V turnaji zvítězil Vracov před Drakenem Brno a Miroslaví, Humpolec skončil na pátém místě.

Po sečtení výsledků v obou odehraných turnajích zvítězil Vracov před Miroslaví a Drakenem Brno. Družstvo Vracova postoupilo na Zimní halové Mistrovství České republiky. Družstvo Humpolce obsadilo v této soutěži konečné páté místo.

Sobota 26. ledna 2019 – 2. turnaj oblastního kola ZHP starších žákyň ve sportovní hale TJ Tatranu Bohunice

Výsledky Jiskry:

TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav 3 : 6  ( 1 : 4 )
TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov 2 : 8  ( 0 : 2 )
TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 7 : 7  ( 3 : 4 )
TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice 4 : 7  ( 1 : 4 )

Ostatní výsledky:

TJ Miroslav - Draken Brno 0 : 2  ( 0 : 1 )
TJ Olbramovice - TJ Sokol Vracov 5 : 11  ( 4 : 4 )
Draken Brno - TJ Olbramovice 3 : 3  ( 3 : 2 )
TJ Olbramovice – TJ Miroslav 2 : 7  ( 1 : 4 )
TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov 6 : 7  ( 2 : 5 )
TJ Sokol Vracov – Draken Brno 11 : 2  ( 4 : 1 )

Trenéři zúčastněných družstev vybrali nejleší hráčky oblastního kola ZHP (za oba turnaje dohromady):