2011-04-10: Ženám se vstup do jarní části sezóny vůbec nevydařil .

Družstvo žen oddílu národní házené TJ Jiskra Humpolec vstoupilo velmi nepovedeným zápasem s Miroslaví do jarní odvetné části mistrovské soutěže .

Neděle 10. dubna 2011

Jihomoravský oblastní přebor žen - předehrávka 13. kola :

TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav 7 : 16  ( 4 : 5 )

Branky Jiskry :

Pokorná - 2 , Zdarsová - 2 , Romanovská - 1 , Bartáková - 1 , Kalivodová - 1

Sestava Jiskry :

Ešnerová - Žatečková - Karásková , Městková - Indrová , Romanovská , Bartáková , Zdarsová , Kalivodová , Pokorná

Rozhodčí : Miroslav Kovář , 15 diváků

Na přání hostujícího oddílu se hrálo toto utkání již nyní . Bylo původně naplánováno na 1.5.2011 - nicméně po "čarodějnicích" by to prý byl pro jihomoravanky problém . Humpolecký oddíl v tomto soupeři vyhověl a pohostinným dojmem působila domácí děvčata i v průběhu celého zápasu na hrací ploše .

Po necelé odehrané půlminutě se dostatala Miroslav do jednobrankového vedení , ihned z protiútoku však dokázala vyrovnat pěknou střelou domácí Alžběta Pokorná . Na další branku se čekalo až do 11. minuty , žel docílila jí Miroslav , která v další pětiminutovce vstřelila další dvě branky a na světelné tabuli tak svítil pro domácí nelichotivý stav : 1 : 4 . Od 16. do 20 . minuty dokázala Jiskra snížit na rozdíl jediné branky . V poslední desetiminutovce první části hry se několik nejvěrněších příznivců , kteří přišli do hlediště stadiónu "V podhradí" , gólu již nedočkalo .

Pokud někdo čekal , že házenkářky humpolecké Jiskry po přestávce dokáží průběh zápasu otočit ve svůj prospěch , tak se pořádně mýlil . Po sedmi odehraných minutách druhého poločasu vedla Miroslav již rozdílem čtyř branek a až do závěrečného hvizdu potom dokázala svůj získaný náskok úspěšně ještě navyšovat . Jihomoravanky si nakonec po zásluze odvezly z Humpolce oba body , když předčily humpolecké hráčky ve všech směrech .