2011-10-01: Ani třetí domácí zápas nepřinesl první vítězství v soutěži.

V rámci 7. kola druhé nejvyšší soutěže mužů v České republice se utkali v sobotu 1. října 2011 na stadiónu v Humpolci "V podhradí" domácí TJ Jiskra Humpolec a TJ Pustějov.

Sobota 1. října 2011

2. liga mužů - skupina B - 7. kolo :

TJ Jiskra Humpolec - TJ Pustějov 13 : 15  ( 5 : 8 )

Branky Jiskry :

Rafaj - 5, Brož - 4, Čmok Petr - 2, Kovář - 2

Sestava Jiskry :

Barták, Čmok František - Koumar - Dolejš, Lesina, Machek, Herman, Petřík - Brož, Čmok Petr, Kovář, Brabec, Rafaj

Rozhodčí : Pavel Paško, 100 diváků

Nejprve než se dostaneme k samotnému zápasu, tak upřesníme informaci z minulého týdne. Realizační tým Humpolce "A" má v současné době podobu : Jiří Fiala (trenér a vedoucí družstva) a Martin Rozkovec (asistent trenéra). V úvodu zápasu byla lepší Jiskra, která si k radosti slušně zaplněného hlediště humpoleckého házenkářského stadiónu rychle vypracovala dvoubrankový náskok a po odehrání osmi minut svítil tak na ukazeteli skóre stav 3 : 1. V dalších desetiminutovce dokázali severomoravané vyrovnat a dvanáct minut před odchodem do kabin to bylo 5 : 5. Žel v dalším průběhu první části hry již domácí útočníci skórovat nedokázali, naopak hosté především zásluhou úspěšného proměňování trestných hodů dokázali ještě třikrát skórovat včetně proměnění trestného hodu nařízeného již po skončení řádného času první půle. Po změně stran již hostě bez větších problémů kontrolovali svůj náskok získaný před přestávkou, částečné komplikace si způsobili pouze sami, když zahodili dva pokutové hody. Nicméně ani to domácímu týmu nepomohlo a dva body se tedy zaslouženě stěhují do Pustějova.