2012-01-19: I mladší žákyně Humpolce postupují do Celostátního finále ZHP!

Ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec se v neděli 15. ledna 2012 uskutečnilo oblastní kolo ZIMNÍHO HALOVÉHO POHÁRU v kategorii mladších žákyň. Turnaje se zúčastnily 2 účastníci jihomoravského oblastního přeboru: TJ Sokol Ostopovice a TJ Jiskra Humpolec (Vracov, Miroslav a Olbramovice do Humpolce nepřijely), třetím účastníkem byl SK Autonot Jihlava, Všechna družstva získala dva body a o konečném pořadí tak rozhodovalo skóre. První mésto obsadila Jihlava, která ihned na místě odmítla postoupit do Celostátního finále  ZIMNÍHO HALOVÉHO POHÁRU. takže  děvčata pořádají Jiskry Humpolec vybojovaly postup do neoficiálního halového Mistrovství České republiky, které se uskuteční v sobotu 10. března 2012 ve sportovní hale ve středočeských  Řevnicích. Jednotlivé zápasy střídavě rozhodovali rozhodčí: Jaroslav Barták a Lukáš Brabec. Do hlediště sportovní haly na Tyršově náměstí v Humpolci si našlo cestu 50 diváků.

Sestava Jiskry :

Píchová - Tomanová - Prokopcová, Mixová, Krčilová, Krejčí - Kaprasová, Kamešová, Maryšková Kristýna, Beranová, Farkašová

Zbývající výsledek:

TJ Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 3 : 7

Konečná tabulka turnaje :

1.  SK Autonot Jihlava                    2         1     0     1      12 : 9
2.  TJ Jiskra Humpolec  0   9 :  9
3.  TJ Sokol Ostopovice    7 : 10

Do Celostátního finále postupuje družstvo TJ Jiskra Humpolec (družstvo Jihlavy na místě postup odmítlo).