2012-06-03: V posledním kole 2. ligy muži "A" vysoko prohráli na hřišti Drakenu.

V dnešním utkání závěrečného kola druhé ligy vysoko prohráli muži "A" na hřišti brněnského Drakenu, což znamená, že se s touto soutěží minimálně na rok loučí a příští ročník soutěží budou hrát jihomoravský oblastní přebor.

Neděle 3. června 2012

2 liga mužů - 22. kolo:

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 24 : 14  ( 10 : 9 )

Branky Jiskry:

Kovář - 6, Brož - 5, Brabec - 2, Rafaj - 1

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František - Koumar - Dolejš, Machek, Herman - Kovář, Rafaj, Čmok Petr, Brož, Brabec

Rozhodčí: Robert Pechal, 100 diváků

Od úvodního hvizdu se domácí házenkáři dostali do vedení a minimální náskok si udržovali v podstatě až do skončení prvního poločasu. Zhruba v 15. minutě hry vedli rozdílem tří branek. Tento nadějný náskok domácích se humpolecké Jiskře podařilo do přestávky ještě zlikvidovat a v závěru první půle měl Humpolec dokonce i možnost dostat se poprvé v zápase do vedení. Nicméně technická chyba útočníka Humpolce Aleše Rafaje znamenala, že hosté přišli o míč a domácí z rychlého protiútoku dokázali skórovat a přeci jenom odejít do kabin alespoň s nejtěsnějším náskokem. Po změně stran domácí na hosty vlítli a v polovině druhého poločasu svítil na ukazateli skóre stav 17 : 11. Poté trenéři obou družstev nechali zahrát i hráče z lavičky. I v této závěrečné fázi zápasu byli lepší náhradníci Drakenu, kteří dokázali do konce zápasu získaný náskok svého družstva ještě navýšit.