2012-12-27: Ihned v úvodu roku 2013 bude v Humpolci k vidění špičková házená.

Oddíl národní házené TJ Jiskra Humpolec uspořádá ihned první sobotu v kalendářním roce 2013 OSMIFINÁLE Českého poháru mužů. V Humpolci se představí družstva: Draken Brno, SK NH Veselí nad Moravou, TJ Sokol Podhorní Újezd, KNH Moravská Slavia Brno a TJ Jiskra Humpolec. Všechna tato družstva startují ve 2. lize - skupině B. Jednotlivé zápasy budou střídavě řídit ligoví rozhodčí: Jaroslav Buřval a Aleš Václavik.

Sobota 5. ledna 2013

Osmifinále ČP mužů ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec (na Tyršově náměstí v Humpolci - vedle Sokolovny)

Hrací doba: 2 x 20 minut bez přestávky - výměna stran, 5 minut na nástup další dvojice

15.15 hodin ..... Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec

Družstva, která se umístní v humpolecké sportovní hale v rámci OSMIFINÁLE ČP na prvním a druhém místě postoupí do ČTVRTFINÁLE ČP, které se uskuteční v sobotu 2. února 2013 ve sportovní hale GITY ve Vojtově ulici v Brně. Do tohoto ČTVRTFINÁLE byly přímo nasazené prvoligové týmy 1. NH BRNO, Sokol Krčín a ještě v minulé sezóně prvoligový Sokol Dobruška.

Před turnajem si můžeme připomenout, jak si účastníci humpoleckého OSMIFINÁLE vedou ve 2. lize - skupině B po skončené podzimní poloviny soutěže (všichni určitě věříme, že muži "A" humpolecké Jiskry dokáží v domácím prostředí minimálně potrápit tabulkově kvalitnější soupeře):