2013-09-10: Výhra v nedělním dopoledni vrací Jiskru do čela tabulky!

V nedělním utkání Humpolec porazil po jednoznačném průběhu Albrechtičky. i když v závěru střetnutí si Jiskra situaci na hrací ploše řádně zkoplikovala.

Neděle 8. září 2013

2 liga mužů - 3. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Albrechtičky 17 : 16  ( 9 : 6 )

Branky Jiskry:

Strádal - 6, Kovář - 5, Brož - 4, Rafaj - 2

Sestava Jiskry:

Barták – Koumar – Dolejš, Morava, Petřík, Machek, Herman – Kovář, Rafaj, Strádal , Brož, Brabec

Rozhodčí: Zdeněk Hejl, 200 diváků

Od začátku utkání byla lepší humpolecká Jiskra, nicméně žalostná střelba domácích útočníků způsobila , že toto se nijak moc neprojevovalo na ukazateli skóre. Přesto v poločase vedl Humpolce o tři branky. Po změně stran se domácím dařilo a dvanáct minut před koncem vedl Humpolec v poměru 16 : 11. V tomto momentu by nikdo na stadiónu nevěřil, že se z tohoto zápasu stane drama. Ale hosté to nevzdali, příkladně bojovali a dvě minuty před konce dokázali vyrovnat na 16 : 16. Velmi slušně zaplněné hlediště však nakonec rozveselil Jan Strádal, který minutu před koncem přesnou střelou definitivně strhl vedení na domácí stranu, a když hosté poslední akci nezvládli, tak bylo jasné, že oba body zůstanou na Vysočině!.

Ostatní výsledky 3. kola:

SK NH Veselí nad Moravou - Draken Brno 17 : 13  ( 8 : 6 )

TJ Sokol Vracov - KNH Moravská Slavia Brno 21 : 25  ( 10 : 12 )

TJ Chropyně - Sokol Dobruška 17 : 22  ( 10 : 11 )

TJ Sokol Osek nad Bečvou - TJ Sokol Podhorní Újezd 23 : 11  ( 12 : 4 )

SK Autonot Jihlava - SSK Vítkovice 24 : 24  ( 12 : 10 )

Neděle 15. září 2013 - 4. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - SSK Vítkovice ...... bylo předehráno 7.9. s výsledkem 16 : 16  ( 9 : 9 )

SK NH Veselí nad Moravou - KNH Moravská Slavia Brno

TJ Sokol Vracov - Draken Brno

TJ Chropyně - TJ Sokol Podhorní Újezd

TJ Sokol Osek nad Bečvou - Sokol Dobruška

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Albrechtičky ...... bylo předehráno 7.9. s výsledkem 18 : 12  ( 7 : 3 )