2013-09-22: Vítězstvím nad Podhorním Újezdem se vrací muži "A" do čela tabulky!

V sobotním odpoledni předvedl Humpolec "A" zatím určitě nejlepší výkon v utkání druhé ligy v novodobé historii, to znamená v posledních třech ročnících této soutěže. Favorizovaný Podhorní Újezd přehrála Jiskra jednoznačně v poměru 22 : 15.

Sobota 21. září 2013

2 liga mužů - 5. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd 22 : 15  ( 12 : 5 )

Branky Jiskry:

Brož - 8, Rafaj - 7, Kovář - 4, Čmok Petr - 3

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František – Koumar – Dolejš, Morava, Petřík, Machek – Kovář, Rafaj, Čmok Petr, Brož, Brabec

Rozhodčí: Josef Váca, 180 diváků

Od začátku utkání byla lepší humpolecká Jiskra, k radosti opět velmi slušně zaplněného hlediště svítil po deseti odehraných minutách na ukazateli skóre stav 4 : 1. Za tohoto stavu měli hosté výhodu nařízeného pokutového hodu, nicméně Zdeněk Hruška z tototo trestuhodně trefil pouze tyč. V dalším průběhu hry dominovali na hrací ploše domácí házenkáři, kteří prakticky do přestávky rozhodli o tom, že oba body opět zůstanou v Humpolci. Po změně sran si domácí s přehledem kontrolovali získaný náskok z první půle a opět minimálně na jeden den se vrátili do čela tabulky soutěže!