2014-05-18: Na vedoucí tým soutěže muži "A" neměli.

V dalším utkání na hřišti soupeře tentokrát čekal naše muže "A" soupeř nejtěžší, představili se totiž na půdě vedoucího týmu tabulky, kterým je brněnský Draken.

Neděle 18. května 2014

2 liga mužů - 17. kolo:

Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 12 : 6  ( 3 : 2 )

Branky Jiskry:

Kovář - 5, Brož - 1

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František - Koumar - Morava, Herman, Kudrna Tomáš - Kovář, Čmok Petr, Rafaj,  Brož  Brabec

Rozhodčí: Martin Šimek, 20 diváků

Utkání se hrálo za stálého deště na mokrém povrchu. V první půli bylo utkání vyrovnané, když domácí střelce brzdil vynikajícími zákroky humpolecký brankář Jaroslav Barták, zatímco na druhé straně hřiště se hráči Jiskry jen velmi obtížně a zřídka dostali do střelecké příležitosti. Po deseti odehraných minutách vedl lídr tabulky 2 : 0. Až v 19. minutě hry dokázala Jiskra poprvé skórovat, když se přesně trefil Miroslav Kovář. V závěru prvního poločasu dokázali ještě oba týmy jednou skórovat. Po změně stran ihned ve druhé minutě humpolecký Miroslav Kovář vyrovnal. Nicméně radost hostům nevydržela dlouho, protože v následujících osmi minutách rozhodli domácí o osudu utkání, když v této části zápasu dokázali skórovat ihned čtyřikrát zatímco hosté v tomto úseku hry nezaznamenali ani jediný gól. V tomto okamžiku došlo k vystřídání v brance Jiskry, mezi tyče hostující branky nastoupil František Čmok. Závěrečných dvacet minut se potom dohrálo tak, že domácí s přehledem hlídali získaný náskok a hosté již nedokázali závěr utkání zdramatizovat.