2014-09-01: Skvělý vstup našeho družstva mužů do soutěže!

K úvodnímu utkání dalšího ročníku druhé ligy odcestovali naši hráči na východ Čech, kde proti původním informacím toto odehráli ještě na asfaltovém hřišti v Dobrušce, kde za teprve za několik dní začne pokládání umělého povrchu.

Neděle 31. srpna 2014

2 liga mužů - 1. kolo:

Sokol Dobruška - TJ Jiskra Humpolec 15 : 17  ( 8 : 9 )

Branky Jiskry:

Kovář - 7, Čmok Petr - 6, Rafaj - 2, Brož - 2

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František - Koumar - Dolejš, Morava, Herman - Rafaj, Brož, Kovář, Čmok Petr, Brabec

Rozhodčí: Pavel Kotlář, 80 diváků

Celý první poločas bylo utkání vyrovnané, obě družstva se střídala ve vedení, když ani jednomu ze soupeřů se nepodařilo vypracovat větší než jednobrankový náskok. Toto pokračovalo i na začátku druhé půle. Jak se nakonec  ukázalo, tak rozhodnutí padlo v polovině druhé části hry, když se Humpolec poprvé v zápase dostal do dvoubrankového vedení, které potom dokázal udržet až do závěrečného hvizdu.

Ostatní výsledky:

Předehrávka 2. kola:

Sokol Dobruška - SK NH Veselí nad Moravou 19 : 16  ( 8 : 6 )

1. kolo:

KNH Moravská Slavia Brno -TJ Sokol Ostopovice 18 : 12  ( 8 : 6 )

TJ Sokol Podhorní Újezd - SK NH Veselí nad Moravou 19 : 23  ( 11 : 11 )

TJ Sokol Osek nad Bečvou - TJ Sokol Albrechtičky 11 : 14  ( 5 : 6 )

SSK Vítkovice - TJ Sokol Kokory 23 : 21  ( 12 : 8 )

Sokol Svinov - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 17 : 17  ( 10 : 10 )

Příští týden se hraje:

Neděle 7. září 2014 - 2. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Ostopovice

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Sokol Podhorní Újezd

Sokol Dobruška - SK NH Veselí nad Moravou ..... bylo předehráno 30.8.2014 s výsledkem 19 : 16  ( 8 : 6 )