2014-10-06: V Albrechtičkách se muži rozešli se soupeřem smírně.

Po sobotní porážce ve Staré Vsi nad Ondřejnicí nastoupili muži humpolecké Jiskry v nedělním dopoledni v Albrechtičkách, tentokrát dosáhli na jeden bod.

TJ Sokol Albrechtičky - TJ Jiskra Humpolec 11 : 11  ( 7 : 6 )

Kovář -5, Čmok Petr - 5, Brabec - 1

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František - Koumar - Dolejš, Morava, Lesina, Herman - Kovář, Čmok Petr, Brož, Brabec

Rozhodčí: David Poláček, 70 diváků

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, ani jednomu z týmů se nepodařilo si vypracovat větší než jednobrankový náskok, do kabin však přeci jenom s nejtěsnějším vedením odcházeli domácí. Úvod druhé půle vyšel lépe Albrechtičkám, které po odehraných patnácti minutách vedli v poměru 11 : 8. Závěr zápasu však již patřil Humpolci, který již nedovoili severomoravanům ani jednou skórovat a naopak postupně snižoval, až pět minut před koncem bylo vyrovnáno 11 : 11. V závěreru se potom oba týmy snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale protože se to ani jednomu už nepodařilo, tak střetnutí střetnutí skončilo remízou.

Ostatní výsledky:

8. kolo:

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - TJ Sokol Ostopovice 25 : 12  ( 12 : 6 )

SSK Vítkovice - Sokol Dobruška 16 : 16  ( 8 : 8 )

Sokol Svinov - TJ Sokol Podhorní Újezd 23 : 18  ( 12 : 8 )

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Sokol Kokory 21 : 21  ( 10 : 11 )

SK NH Veselí nad Moravou - TJ Sokol Osek nad Bečvou 21 : 14  ( 11 : 8 )

TJ Sokol Podhorní Újezd - TJ Jiskra Humpolec

TJ Sokol Ostopovice - Sokol Dobruška ..... bylo předehráno 20.9.2014 s výsledkem 19 : 24  ( 9 : 15 )