2015-05-31: Stará Ves jako první v sezóně dokázala v Humpolci bodovat.

V sobotním odpoledni bylo sehráno na hřišti V PODHRADÍ utkání se Starou Vsí nad Ondřejnicí, která ještě před rokem hrála nejvyšší soutěž v České republice 1. ligu.

Sobota 30. května 2015

2 liga mužů - 18. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - TJ Stará Ves nad Ondřejnicí  12 : 13  ( 4 : 7 )

Branky Jiskry:

Rafaj - 4, Kovář - 3, Brož - 3, Čmok Petr - 2

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František - Dolejš - Petřík, Koumar, Lesina, Herman, Morava - Kovář, Rafaj, Čmok Petr, Brož, Brabec

Rozhodčí: Aleš Václavik, 100 diváků

Zápas se hrál po dešti na mokrém povrchu. V úvodní desetiminutovce se oba soupeři pouze oťukávali, výsledkem byl fakt, že v polovině jedenácté minuy svítil na ukazateli skóre stav 1 : 1. V dalším průběhu první části hry si získali hosté až tříbrankový náskok, který potom dokázali udržet až do konce poločasu. Po přestávce několikrát dokázala Jiskra vyrovnat, ale hosté vždy ihned poté odskočili na tříbrankový rozdíl. Nicméně domácí to nevzdávali a minutu a půl před koncem bylo vyrovnáno. Rozhodnutí potom padlo až v poslední minutě hry, kdy nejprve hosté se dostali do nejtěsnějšího vedení, ale domácím ještě zbyl čas na odpověď, dokázali si poté vypracovat trestný hod na brankovišti, tento prováděl již po skončení hracího času Petr Čmok, ale brankář hostí tento hod dokázal vyrazit mimo svou branku, takže muži Humpolce poprvé v sezóně na domácím hřišti nejenže plně nebodovali, ale dokonce prohráli.