2016-01-11: Starší žáci byli na turnaji v Jihlavě.

Ve sportovní hale v Jihlavě se v sobotu 9. ledna 2016 uskutečnil v pořadí druhý turnaj  oblastního kola Zimního halového poháru v kategorii starších žáků. Turnaje se zúčastnila družstva: 1. NH BRNO, Draken Brno, KNH Moravská Slavia Brno, TJ Sokol Ostopovice, SK Autonot Jihlava a TJ Jiskra Humpolec. V turnaji zvítězily Ostopovice před Drakenem Brno a Moravskou Slávií Brno, Humpolec skončil na čtvrtém místě. Turnaj střídavě rozhodovali rozhodčí: Jan Krpálek, Jiří Gálik a Lucie Buryánková.

Po sečtení výsledků v obou odehraných turnajích se vítězem oblastního kola Zimního halového poháru stalo družstvo KNH Moravská Slavia Brno, které si tímto zajistilo účast na Zimním halovém Mistrovství České republiky. Družstvo Humpolce obsadilo v této soutěži konečné 4. místo.

Sobota 9. ledna 2016 – 2. turnaj oblastního kola ZHP starších žáků ve sportovní hale SK Jihlava

Výsledky Jiskry:

TJ Jiskra Humpolec - 1. NH BRNO 8 : 3  ( 3 : 2 )

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Ostopovice 6 : 9  ( 4 : 3 )

TJ Jiskra Humpolec – KNH Moravská Slavia Brno 3 : 8  ( 0 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 2 : 12  ( 0 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec - SK Autonot Jihlava 9 : 6  ( 5 : 3 )

Branky Jiskry:

Vytiska René - 14, Krejčí Lukáš - 13, Digrin - 1

Sestava Jiskry:

Krejcar - Zezula - Šidlák Martin, Toman, Jelínek - Vytiska René, Krejčí Lukáš, Digrin, Šidlák Radek

Ostatní výsledky:

SK Autonot Jihlava - Draken Brno 5 : 13  ( 2 : 6 )

TJ Sokol Ostopovice - KNH Moravská Slavia Brno 9 : 8  ( 4 : 3 )

Draken Brno - KNH Moravská Slavia Brno 10 : 10  ( 4 : 5 )

1. NH BRNO - SK Autonot Jihlava 9 : 10  ( 5 : 5 )

Draken Brno - 1. NH BRNO 13 : 5  ( 6 : 3 )

SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Ostopovice 10 : 14  ( 5 : 9 )

1. NH BRNO - TJ Sokol Ostopovice 6 : 9  ( 3 : 4 )

KNH Moravská Slavia Brno - SK Autonot Jihlava 16 : 6  ( 9 : 2 )

TJ Sokol Ostopovice - Draken Brno 18 : 18  ( 8 : 12 )

KNH Moravská Slavia Brno - 1. NH BRNO 11 : 5  ( 6 : 3 )

Trenéři jednotlivých družstev vybrali nejlepší hráče turnaje:

brankář – Jonáš Míček (1. NH BRNO)

obránce – Luboš Svozil (Draken Brno)

útočník – Matěj Střelec (TJ Sokol Ostopovice)

Nejlepším střelcem turnaje se stal Filip Hanoun (Draken Brno), který docílil 36 branek.