2016-10-05: Ženy se nakonec rozešly s Miroslaví smírně.

Naše družstva žen, starších žákyň, mladších žákyň "A" a mladších žákyň "B" se v rámci pozápasů druholigového utkání utkala na domácím hřišti s týmy Miroslavi.

Neděle 2. října 2016

Jihomoravský oblastní přebor žen - 4. kolo:

TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav 15 : 15  ( 10 : 7 )

Branky Jiskry:

Kaprasová - 7, Romanovská - 5, Šaňková - 2, Krupičková Simona - 1

Sestava Jiskry:

Příhodová Kateřina st., Krupičková Nikola - Žatečková - Fikarová Ludmila, Matoušková, Poulíčková, Matoušová Lucie, Bartošová - Krupičková Simona, Romanovská, Kaprasová, Šaňková, Pokorná

Rozhodčí: Václavek Jan, 80 diváků

Celý první poločas byla lepší domácí děvčata, která si dokázala vytvořit až pětibrankový náskok. Miroslavi se podařilo do přestávky však snížit na přijatelný tříbrankový odstup. Po změně stran humpoleckým hráčkám postupně docházely síly, čehož hosté z jižní Moravy využili nejprve ke srovnání skóre a dvacet sekund před koncem se dostali poprvé v utkání do nejtěsnějšího vedení, ale poslední slovo přeci jenom měla domácí Tereza Romanovská, která střelou z velkého úhlu pět sekund před koncem vyrovnala na konečných 15 : 15.