II Liga muži sk.B - 2023/2024

            

Tým  Záp.  Skóre  Body 
 
  1. SK Studénka  10  8   0    2  186:137 16 
  2. TJ Sokol Podhorní Újezd  10  8  0   2  207:175 16
  3. 1.NH BRNO  10  7  1   2 190:155 15
  4. Draken Brno  10  6    1   3  191:188 13 
  5. Sokol Ostopovice  10  6  0   4   203:163 12
  6. TJ Jiskra Humpolec  10  5  1    4 186:181 11 
  7. TJ Chropyně  10  5  0   5 188:186 10
  8. TJ Pustějov  10  4  1    5 186:182  9
  9. SSK Vítkovice  10  3  0    7 146:191  6
 10. SK Autonot Jihlava  10  1  0   9 169:249  2 
 11. TJ Stará Ves nad Ondř.  10  0  0  10 178:223  0

     

         

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

1. kolo
601   3.  9. 2023  10:30 hodin  SK Autonot Jihlava Sokol Ostopovice 15 : 24  ( 4 : 13 )
602   3.  9. 2023  10:30 hodin  TJ S. Podhorní Újezd - TJ Jiskra Humpolec 23 : 15  ( 12 : 8 )
603   3.  9. 2023   16:00 hodin  TJ Pustějov - Draken Brno 17 : 18  ( 7 : 7 )
604   3.  9. 2023  11:00 hodin  TJ St. Ves nad Ondř. SK Studénka 13 : 26  ( 10 : 14 )
605   3.  9. 2023 11:00 hodin SSK Vítkovice - TJ Chropyně 15 : 21 ( 11 : 9 )

       

2. kolo
606 10.  9. 2023  11:00 hodin  1.NH BRNO Sokol Ostopovice 16 : 15  ( 11 : 10 )
607 10.  9. 2023 10:30 hodin  SK Autonot Jihlava TJ S. Podhorní Újezd 19 : 26  ( 8 : 12 )
608 10.  9. 2023  10:30 hodin SK Studénka - TJ Pustějov 16 : 9 ( 7 : 5 )
609 10.  9. 2023  10:00 hodin TJ Chropyně - TJ St. Ves nad Ondř. 21 : 19 ( 13 : 8 )
610 10.  9. 2023  10:30 hodin Draken Brno - SSK Vítkovice 23 : 13 ( 8 : 4 )

     

3. kolo
611 16.  9. 2023  15:00 hodin  1.NH BRNO TJ Pustějov 19 : 17  ( 10 : 6 )
612 16.  9. 2023  15:30 hodin  Sokol Ostopovice SK Studénka 16 : 15  ( 12 : 9 )
613 16.  9. 2023  15:00 hodin  TJ S. Podhorní Újezd TJ Chropyně 25 : 21  ( 16 : 12 )
614 16.  9. 2023  16:00 hodin  TJ St. Ves nad Ondř. SK Autonot Jihlava 24 : 25  ( 10 : 12 )
615 23.  9. 2023 16:00 hodin SSK Vítkovice - TJ Jiskra Humpolec 10 : 15  ( 3 : 11 )

     

4. kolo
616 17.  9. 2023  11:00 hodin  1.NH BRNO SK Studénka 18 : 14  ( 9 : 10 )
617 17.  9. 2023  10:30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Pustějov 22 : 15  ( 8 : 6 )
618 17.  9. 2023  10:30 hodin  TJ S. Podhorní Újezd Draken Brno 22 : 15  ( 11 : 6 )
619 17.  9. 2023 11:00 hodin  SSK Vítkovice SK Autonot Jihlava 21 : 19  ( 10 : 9 )
620 17.  9. 2023 11:00 hodin TJ St. Ves nad Ondř. - TJ Jiskra Humpolec 18 : 19 ( 8 : 10 )

       

5. kolo
621 24.  9. 2023  10:30 hodin  TJ Jiskra Humpolec 1.NH BRNO 23 : 18  ( 13 : 14 )
622 24.  9. 2023  10:30 hodin  TJ S. Podhorní Újezd Sokol Ostopovice 20 : 19  ( 9 : 10 )
623 24.  9. 2023  16:00 hodin  TJ Pustějov SSK Vítkovice 16 : 21  ( 8 : 10 )
624 24.  9. 2023  10:30 hodin  SK Studénka TJ Chropyně 18 : 17  ( 10 : 8 )
625 24   9. 2023 10:30 hodin Draken Brno - TJ St. Ves nad Ondř. 25 : 21  ( 15 : 8 )

      

6. kolo
626   1.10. 2023  11:00 hodin  1.NH BRNO SK Autonot Jihlava 28 : 14  ( 16 : 6 )
627   1.10. 2023  10:30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Jiskra Humpolec 26 : 16  ( 12 : 7 )
628   1.10. 2023   15:00 hodin  TJ St. Ves nad Ondř. TJ Pustějov 18 : 21  ( 8 : 9 )
629   1.10. 2023 10:30 hodin SK Studénka - SSK Vítkovice 27 : 18 ( 16 : 9 )
630   1.10. 2023  10:00 hodin TJ Chropyně - Draken Brno 24 : 15 ( 13 : 6 )

          

7. kolo
631   7.10. 2023  14:30 hodin  TJ Chropyně 1.NH BRNO 10 : 16  ( 4 : 7 )
632   7.10. 2023  16:00 hodin  Draken Brno Sokol Ostopovice 19 : 18  ( 11 : 8 )
633   7.10. 2023   16:00 hodin  TJ St. Ves nad Ondř. TJ S. Podhorní Újezd 24 : 28  ( 10 : 13 )  
634   7.10. 2023  16:00 hodin  SK Autonot Jihlava TJ Pustějov 18 : 31  ( 5 : 14 )
635   7.10. 2023 16:00 hodin TJ Jiskra Humpolec - SK Studénka 11 : 15 ( 7 : 7 )

    

8. kolo
636   8.10. 2023 10:00 hodin TJ Chropyně - Sokol Ostopovice 22 : 19 ( 11 : 6 )
637   8.10. 2023  10:30 hodin  Draken Brno 1.NH BRNO 16 : 16  ( 9 : 9 ) 
638   8.10. 2023  11:00 hodin  SSK Vítkovice TJ S. Podhorní Újezd 9 : 14  ( 7 : 7 ) 
639   8.10. 2023  10:30 hodin  SK Autonot Jihlava SK Studénka 8 : 17  ( 4 : 9 ) 
640   8.10. 2023 10:30 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Pustějov 17 : 17 ( 7 : 9 ) 

          

9. kolo
641 15.10. 2023  10:30 hodin  TJ S. Podhorní Újezd 1.NH BRNO 17 : 15  ( 10 : 9 ) 
642 15.10. 2023  10:30 hodin  TJ Jiskra Humpolec SK Autonot Jihlava 31 : 17  ( 16 : 8 ) 
643 15.10. 2023 16:00 hodin  TJ Pustějov TJ Chropyně 21 : 14  ( 11 : 8 ) 
644 15.10. 2023 10:30 hodin SK Studénka - Draken Brno 22 : 14  ( 13 : 5 )
645 15.10. 2023  11:00 hodin SSK Vítkovice - TJ St. Ves nad Ondř. 15 : 11 ( 8 : 7 )

         

10. kolo
646 21.10. 2023  15:00 hodin  1.NH BRNO TJ St. Ves nad Ondř. 21 : 17  ( 10 : 6 ) 
647 21.10. 2023  15:30 hodin  Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 22 : 12  ( 13 : 4 )
648 21.10. 2023  15:00 hodin  TJ Pustějov TJ S. Podhorní Újezd  22 : 19  ( 13 : 8 ) 
649 21.10. 2023  14:30 hodin  TJ Chropyně SK Autonot Jihlava 25 : 20  ( 11 : 10 ) 
650 21.10. 2023 16:00 hodin Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec 24 : 21 ( 16 : 11 )

          

11. kolo
651 22.10. 2023  11:00 hodin  1.NH BRNO SSK Vítkovice 23 : 12  ( 12 : 7 ) 
652 22.10. 2023  10:30 hodin  Sokol Ostopovice TJ St. Ves nad Ondř. 22 : 13  ( 12 : 5 )
653 22.10. 2023  10:30 hodin  SK Studénka TJ S. Podhorní Újezd 16 : 13  ( 9 : 9 ) 
654 22.10. 2023    9:30 hodin  TJ Chropyně TJ Jiskra Humpolec 13 : 18  ( 2 : 7 ) 
655 22.10. 2023 10:30 hodin Draken Brno - SK Autonot Jihlava 22 : 14 ( 14 : 6 )

        

           

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

    

12. kolo
656 21.  4. 2024  10:30 hodin  Sokol Ostopovice SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x ) 
657 21.  4. 2024  10:30 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ S. Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x )
658 21.  4. 2024  10:30 hodin Draken Brno TJ Pustějov xx : xx  ( x : x ) 
659 21.  4. 2024  10:30 hodin  SK Studénka TJ St.Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x )
660 21.  4. 2024   9:30 hodin TJ Chropyně - SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x )

      

13. kolo
661 28. 4. 2024  10:30 hodin  Sokol Ostopovice 1.NH BRNO xx : xx  ( x : x )
662 28. 4. 2024  10:30 hodin  TJ S. Podhorní Újezd SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x ) 
663 28. 4. 2024  16:00 hodin TJ Pustějov  - SK Studénka  xx : xx ( x : x )
664 28. 4. 2024  10:30 hodin TJ St. Ves nad Ondř.  - TJ Chropyně  xx : xx ( x : x )
665 28. 4. 2024  11:00 hodin  SSK Vítkovice - Draken Brno  xx : xx ( x : x )

     

14. kolo
666   4. 5. 2024  14:00 hodin  TJ Pustějov 1.NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
667   4. 5. 2024  16:00 hodin  SK Studénka Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
668   4. 5. 2024  14:30 hodin  TJ Chropyně TJ S. Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 
669   4. 5. 2024  16:00 hodin  SK Autonot Jihlava TJ St. Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
670   4. 5. 2024 16:00 hodin TJ Jiskra Humpolec - SSK Vítkovice xx : xx ( x : x )

         

15. kolo
671   5. 5. 2024  10:30 hodin  SK Studénka 1.NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
672   5. 5. 2024    9:00 hodin  TJ Pustějov Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
673   5. 5. 2024  10:30 hodin  Draken Brno TJ S. Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 
674   5. 5. 2024  10:30 hodin  SK Autonot Jihlava SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
675   5. 5. 2024 10:30 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ St. Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x )

     

16. kolo
676 19. 5. 2024  11:00 hodin  1.NH BRNO TJ Jiskra Humpolec xx : xx ( x : x ) 
677 19. 5. 2024  10:30 hodin Sokol Ostopovice TJ S. Podhorní Újezd xx : xx ( x : x ) 
678 19. 5. 2024  11:00 hodin  SSK Vítkovice TJ Pustějov xx : xx ( x : x ) 
679 19. 5. 2024    9:30 hodin  TJ Chropyně SK Studénka xx : xx ( x : x ) 
680 19. 5. 2024 10:30 hodin TJ St. Ves nad Ondř. - Draken Brno xx : xx ( x : x ) 

        

17. kolo
681 16.  6. 2024  10:30 hodin  SK Autonot Jihlava 1.NH BRNO xx : xx ( x : x ) 
682 16.  6. 2024  10:30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
683 16.  6. 2024  16:00 hodin  TJ Pustějov TJ St. Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
684 16.  6. 2024 11:00 hodin SSK Vítkovice - SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
685 16.  6. 2024  10:30 hodin Draken Brno  - TJ Chropyně  xx : xx ( x : x)

     

18. kolo
686 25. 5. 2024  15:00 hodin  1.NH BRNO TJ Chropyně xx : xx  ( x : x ) 
687 25. 5. 2024  15:30 hodin  Sokol Ostopovice Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
688 25. 5. 2024 16:00 hodin TJ S. Podhorní Újezd - TJ St. Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x )
689 25. 5. 2024 14:00 hodin TJ Pustějov - SK Autonot Jihlava xx : xx ( x : x )
690 25. 5. 2024  16:00 hodin  SK Studénka TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 

        

19. kolo
691 26. 5. 2024 10:30 hodin Sokol Ostopovice - TJ Chropyně xx : xx ( x : x )
692 26. 5. 2024  11:00 hodin  1.NH BRNO Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
693 26. 5. 2024  10:30 hodin  TJ S. Podhorní Újezd SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
694 26. 5. 2024  10:30 hodin  SK Studénka SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x ) 
695 26. 5. 2024   9:00 hodin TJ Pustějov - TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 

      

20. kolo
696   2.  6. 2024  11:00 hodin  1.NH BRNO TJ S. Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 
697   2.  6. 2024  10:30 hodin  SK Autonot Jihlava TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
698   2.  6. 2024    9:30 hodin  TJ Chropyně TJ Pustějov xx : xx  ( x : x )
699   2.  6. 2024 10:30 hodin Draken Brno - SK Studénka xx : xx  ( x : x )
700   2.  6. 2024  10:30 hodin TJ St. Ves nad Ondř.  - SSK Vítkovice  xx :xx ( x : x )

         

21. kolo
701   8.  6. 2024  16:00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. 1.NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
702   8.  6. 2024  16:00 hodin  SSK Vítkovice Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
703   8.  6. 2024  16:00 hodin  TJ S. Podhorní Újezd TJ Pustějov xx : xx  ( x : x )  
704   8.  6. 2024  16:00 hodin  SK Autonot Jihlava TJ Chropyně xx : xx  ( x : x ) 
705   8.  6. 2024 16:00 hodin TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno xx : xx ( x : x )

               

22. kolo
706   9.  6. 2024  11:00 hodin  SSK Vítkovice 1.NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
707   9.  6. 2024  10:30 hodin  TJ St. Ves nad Ondř. Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
708   9.  6. 2024  10:30 hodin  TJ S. Podhorní Újezd SK Studénka xx : xx  ( x : x )  
709   9.  6. 2024  10:30 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Chropyně xx : xx  ( x : x ) 
710   9.  6. 2024 10:30 hodin SK AUtonot Jihlava - Draken Brno xx : xx ( x : x )