Zimní halový pohár - starší žákyně

     V kategorii starších žákyň se uskuteční dva turnaje oblastního kola Zimního halového poháru:

 

1. turnaj: sobota 10. prosince 2022 ..... uspořádá oddíl TJ Sokol Vracov ve sportovní hale ve Vracově

2. turnaj: sobota 4. února 2023 ..... uspořádá oddíl SK Autonot Jihlava ve sportovní hale SK Jihlava

  

Sobota 3. prosince 2022 

1. turnaj oblastního kola Zimního halového poháru v kategorii starších žákyň ve sportovní hale ve Vracově

   

Výsledky skupiny „A“:

Sokol Ostopovice - TJ Chropyně 6 : 15

Draken Brno - TJ Olbramovice 6 : 8

TJ Chropyně - TJ Olbramovice 12 : 5

Draken Brno - Sokol Ostopovice 6 : 1

TJ Olbramovice - Sokol Ostopovice 9 : 4

TJ Chropyně - Draken Brno 8 : 4

    

Konečná tabulka skupiny „A“:

  1. TJ Chropyně  3  3    0   0  35:15   6 
  2. TJ Olbramovice       3       2     0     1      22:22         4 
  3. Draken Brno  3  1   0  2 16:17   2
  4. Sokol Ostopovice           3  0   0   3 11:30   0

      

 

 

 

 

 

  

 

 

Výsledky skupiny „B“:

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 5 : 3  

TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava 8 : 1

TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava 11 : 2

TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec 1 : 12

SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec 1 : 12

TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav 14 : 7

     

Konečná tabulka skupiny „B“:

  1. TJ Jiskra Humpolec  3  3    0   0  29:5   6 
  2. TJ Sokol Vracov  3       2     0     1      28:14         4 
  3. TJ Miroslav  3  1   0  2 16:27   2
  4. SK Autonot Jihlava        3   0   0  3 4:31   0

 

 

     

       

  

 

 

  

 

Výsledky skupiny o 1. – 4. místo:

(TJ Chropyně - TJ Olbramovice 12 : 5)

(TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 5 : 3)  

TJ Chropyně - TJ Sokol Vracov 9 : 8

TJ Olbramovice - TJ Jiskra Humpolec 4 : 12

TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice 7 : 9

TJ Chropyně - TJ Jiskra Humpolec 10 : 2

     

Konečná tabulka skupiny o 1. - 4. místo:

  1. TJ Chropyně  3  3    0   0  31:15   6 
  2. TJ Jiskra Humpolec       3       2     0     1      19:17         4 
  3. TJ Olbramovice  3  1   0  2 18:31   2
  4. TJ Sokol Vracov            3  0   0  3 18:23   0

 

       

 

 

      

 

  

 

Výsledky skupiny o 5. – 8. místo:

(Draken Brno - Sokol Ostopovice 6 : 1)

(TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava 8 : 1)

Draken Brno – SK Autonot Jihlava 12 : 2

Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 6 : 7

Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava 8 : 6

Draken Brno - TJ Miroslav 8 : 2

     

Konečná tabulka skupiny o 5. – 8. místo:

  1. Draken Brno  3  3    0   0  26:5   6 
  2. TJ Miroslav                 3       2     0     1      17:15         4 
  3. Sokol Ostopovice  3  1   0  2 15:19   2
  4. SK Autonot Jihlava        3  0    0  3 9:28   0

 

     

 

         

     

 

 

 

Konečné pořadí s družstvem Chropyně:

1. TJ Chropyně

2. TJ Jiskra Humpolec

3. TJ Olbramovice

4. TJ Sokol Vracov

5. Draken Brno

6. TJ Miroslav

7. Sokol Ostopovice

8. SK Autonot Jihlava       

 

Konečné pořadí (bez družstva Chropyně):

(z tohoto pořadí se bude počítat součet pořadí, který určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1. TJ Jiskra Humpolec

2. TJ Olbramovice

3. TJ Sokol Vracov

4. Draken Brno

5. TJ Miroslav

6. Sokol Ostopovice

7. SK Autonot Jihlava