JIHOMORAVSKÁ OBLASTNÍ SOUTĚŽNÍ KOMISE SVAZU NÁRODNÍ HÁZENÉ ANULOVALA VŠECHNY ODEHRANÉ ZÁPASY Z PODZIMNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE A ZRUŠILA VŠECHNY PLÁNOVANÉ ZÁPASY V JARNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE, VŠE TOTO BYLO NAHRAZENO JEDINÝM TURNAJEM.
Tabulka turnaje nahrazujícího celou soutěž s družstvem SK Autonot Jihlava::
1. | TJ Sokol Vracov | 5 | 4 | 0 | 1 | 40:26 | 8 |
2. | TJ Miroslav | 5 | 4 | 0 | 1 | 28:15 | 8 |
3. | SK Autonot Jihlava | 5 | 4 | 0 | 1 | 24:25 | 8 |
4. | Draken Brno | 5 | 2 | 0 | 3 | 31:29 | 4 |
5. | TJ Olbramovice | 5 | 1 | 0 | 4 | 26:33 | 2 |
6. | Sokol Ostopovice | 5 | 0 | 0 | 5 | 18:39 | 0 |
Tabulka bez družstva SK Autonot Jihlava:
(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)
1. | TJ Miroslav | 4 | 4 | 0 | 0 | 26:12 | 8 |
2. | TJ Sokol Vracov | 4 | 3 | 0 | 1 | 30:21 | 6 |
3. | Draken Brno | 4 | 2 | 0 | 2 | 26:23 | 4 |
4. | TJ Olbramovice | 4 | 1 | 0 | 3 | 23:29 | 2 |
5. | Sokol Ostopovice | 4 | 0 | 0 | 4 | 13:33 | 0 |
Turnaj nahrazující celou soutěž:
701 | 20. 6. 2021 | 9.00 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Olbramovice | 7 : 3 | ( 4 : 0 ) |
702 | 20. 6. 2021 | 9.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | Draken Brno | 4 : 9 | ( 2 : 6 ) |
730M | 20. 6. 2021 | 10.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | SK Autonot Jihlava | 10 : 5 | ( 7 : 2 ) |
703 | 20. 6. 2021 | 10.30 hodin | TJ Olbramovice | - | Draken Brno | 6 : 10 | ( 4 : 7 ) |
704 | 20. 6. 2021 | 11.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Miroslav | 4 : 5 | ( 3 : 1 ) |
731M | 20. 6. 2021 | 11.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | Sokol Ostopovice | 6 : 5 | ( 4 : 2 ) |
705 | 20. 6. 2021 | 12.00 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Sokol Vracov | 8 : 9 | ( 3 : 4 ) |
732M | 20. 6. 2021 | 12.30 hodin | Draken Brno | - | SK Autonot Jihlava | 5 : 6 | ( 1 : 3 ) |
706 | 20. 6. 2021 | 13.00 hodin | TJ Miroslav | - | Sokol Ostopovice | 9 : 2 | ( 4 : 2 ) |
733M | 20. 6. 2021 | 13.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Olbramovice | 4 : 3 | ( 1 : 1 ) |
707 | 20. 6.2021 | 14.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | Sokol Ostopovice | 9 : 4 | ( 5 : 0 ) |
708 | 20. 6.2021 | 14.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Miroslav | 3 : 5 | ( 2 : 2 ) |
709 | 20. 6.2021 | 15.00 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Olbramovice | 3 : 6 | ( 1 : 3 ) |
734M | 20. 6.2021 | 15.30 hodin | TJ Miroslav | - | SK Autonot Jihlava | 2 : 3 | ( 1 : 3 ) |
710 | 20. 6.2021 | 16.00 hodin | Draken Brno | - | TJ Sokol Vracov | 4 : 8 | ( 3 : 3 ) |
TABULKY, VÝSLEDKY ODEHRANÝCH ZÁPASŮ A ROZPIS NEODEHRANÝCH ZÁPASŮ PŘED ZRUŠENÍM (POUZE INFORMATIVNĚ):
Tabulka s družstvem SK Autonot Jihlava:
1. | TJ Sokol Vracov | 3 | 3 | 0 | 0 | 63:47 | 6 |
2. | TJ Miroslav | 3 | 3 | 0 | 0 | 50:40 | 6 |
3. | TJ Olbramovice | 3 | 2 | 0 | 1 | 44:28 | 4 |
4. | Draken Brno | 3 | 1 | 0 | 2 | 37:39 | 2 |
5. | SK Autonot Jihlava | 4 | 0 | 0 | 4 | 46:64 | 0 |
6. | Sokol Ostopovice | 2 | 0 | 0 | 2 | 26:48 | 0 |
Tabulka bez družstva SK Autonot Jihlava:
(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)
1. | TJ Sokol Vracov | 2 | 2 | 0 | 0 | 44:32 | 4 |
2. | TJ Miroslav | 2 | 2 | 0 | 0 | 29:21 | 4 |
3. | TJ Olbramovice | 2 | 1 | 0 | 1 | 31:20 | 2 |
4. | Draken Brno | 2 | 0 | 0 | 2 | 26:35 | 0 |
5. | Sokol Ostopovice | 2 | 0 | 0 | 2 | 26:48 | 0 |
PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
701 | 13. 9. 2020 | 10.00 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Sokol Vracov | xx : xx | ( x : x ) |
702M | 3. 10. 2020 | 14.00 hodin | Draken Brno | - | SK Autonot Jihlava | 11 : 4 | ( 5 : 3 ) |
703 | 20. 9. 2020 | 10.00 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Olbramovice | 12 : 9 | ( 7 : 3 ) |
704 | 26. 9. 2020 | 13.45 hodin | Draken Brno | - | TJ Miroslav | 12 : 17 | ( 7 : 9 ) |
705 | 28. 9. 2020 | 9.00 hodin | TJ Olbramovice | - | Sokol Ostopovice | 22 : 8 | ( 10 : 4 ) |
706M | 10.10. 2020 | 15.00 hodin | TJ Miroslav | - | SK Autonot Jihlava | 21 : 19 | ( 8 : 9 ) |
707M | 11.10. 2020 | 9.15 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Olbramovice | 8 : 13 | ( 5 : 7 ) |
708 | 11.10. 2020 | 9.00 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Sokol Vracov | 18 : 26 | ( 12 : 13 ) |
709 | 17.10. 2020 | 10.00 hodin | TJ Miroslav | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
710 | 28.10. 2020 | xx.xx hodin | Draken Brno | - | TJ Sokol Vracov | 14 : 18 | ( 6 : 10 ) |
711M | 4.10. 2020 | 12.00 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Sokol Vracov | 15 : 19 | ( 4 : 7 ) |
712 | 18.10. 2020 | 8.00 hodin | Draken Brno | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
713 | 24.10. 2020 | 10.45 hodin | TJ Olbramovice | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
714 | 24.10. 2020 | 9.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
715M | 25.10.2020 | 9.00 hodin | Sokol Ostopovice | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
716M | 11. 4. 2021 | xx.xx hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
732 | 18. 4. 2021 | xx.xx hodin | Sokol ostopovice | - | TJ Olbramovice | xx : xx | ( x : x ) |
733 | 18. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Miroslav | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
734 | 24. 4. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno | - | TJ Olbramovice | xx : xx | ( x : x ) |
735 | 25. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Sokol Vracov | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
736 | 25. 4. 2021 | xx.xx hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
737 | 2. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice | xx : xx | ( x : x ) |
738M | 2. 5. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
739 | 16. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
755 | 23. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Miroslav | - | TJ Sokol Vracov | xx : xx | ( x : x ) |
756M | 23. 5. 2021 | xx.xx hodin | SK Autonot Jihlava | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
757M | 30. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
758 | 30. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Sokol Vracov | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
759M | 6. 6. 2021 | xx.xx hodin | TJ Sokol Vracov | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
760 | 6. 6.2021 | xx.xx hodin | Sokol Ostopovice | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |