Jihomoravský oblastní přebor - Mladší žákyně

Tabulka s družstvem SK Autonot Jihlava:

 
  1. TJ Sokol Vracov 3   3   0   0  63:47  6 
  2. TJ Miroslav 3   3   0   0  50:40  6 
  3. TJ Olbramovice 3   2   0  1  44:28  4
  4. Draken Brno 3   1   0   2 37:39  2
  5. SK Autonot Jihlava 4   0   0  4 46:64  0
  6. Sokol Ostopovice   0   0  2   26:48  0

   

Tabulka bez družstva SK Autonot Jihlava:

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. TJ Sokol Vracov 2   2   0   0  44:32  4 
  2. TJ Miroslav 2   2   0   0  29:21  4 
  3. TJ Olbramovice   1   0  1  31:20  2
  4. Draken Brno 2   0   0   2 26:35  0
  5. Sokol Ostopovice 2   0   0  2 26:48  0

     

     

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

    

1. kolo
701 13.  9. 2020 10.00 hodin TJ Olbramovice - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
702M   3. 10. 2020  14.00 hodin  Draken Brno SK Autonot Jihlava 11 : 4   ( 5 : 3 )

   

2. kolo
703 20.  9. 2020 10.00 hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice 12 : 9  ( 7 : 3 )

   

3. kolo
704 26.  9. 2020 13.45 hodin Draken Brno - TJ Miroslav 12 : 17  ( 7 : 9 )
705 28.  9. 2020   9.00 hodin TJ Olbramovice - Sokol Ostopovice 22 : 8  ( 10 : 4 )

   

4. kolo
706M 10.10. 2020 15.00 hodin TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava 21 : 19  ( 8 : 9 )

   

5. kolo
707M 11.10. 2020   9.15 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Olbramovice 8 : 13  ( 5 : 7 )
708 11.10. 2020   9.00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 18 : 26  ( 12 : 13 )

    

6. kolo
709 17.10. 2020 10.00 hodin TJ Miroslav - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
710 28.10. 2020  xx.xx hodin  Draken Brno TJ Sokol Vracov 14 : 18   ( 6 : 10 )

  

7. kolo
711M   4.10. 2020 12.00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Vracov 15 : 19  ( 4 : 7 )
712 18.10. 2020    8.00 hodin  Draken Brno Sokol Ostopovice xx : xx   ( x : x )

   

8. kolo
713 24.10. 2020 10.45 hodin TJ Olbramovice - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

   

9. kolo
714 24.10. 2020   9.00 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )
715M 25.10.2020   9.00 hodin Sokol Ostopovice - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

  

    

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

10. kolo
716M 11.  4. 2021 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )

   

1. vložený turnaj v Olbramovicích
717 17.  4. 2021   8.30 hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )
718  17.  4. 2021   9.00 hodin  Sokol Ostopovice  Draken Brno  xx : xx   ( x : x ) 
719M  17.  4. 2021   9.30 hodin TJ Sokol Vracov  SK Autonot Jihlava  xx : xx   ( x : x ) 
720  17.  4. 2021 10.00 hodin TJ Olbramovice  Draken Brno  xx : xx   ( x : x ) 
721  17.  4. 2021 10.30 hodin  TJ Sokol Vracov  TJ Miroslav  xx : xx   ( x : x ) 
722M  17.  4. 2021 11.00 hodin  SK Autonot Jihlava  Sokol Ostopovice  xx : xx   ( x : x ) 
723  17.  4. 2021 11.30 hodin  TJ Olbramovice  TJ Sokol Vracov  xx : xx   ( x : x ) 
724M  17.  4 2021 12.00 hodin  Draken Brno  - SK Autonot Jihlava  xx : xx   ( x : x )  
725  17.  4. 2021 12.30 hodin  TJ Miroslav  Sokol Ostopovice  xx : xx   ( x : x )  
726M  17.  4. 2021 13.00 hodin   SK Autonot Jihlava  TJ Olbramovice  xx : xx   ( x : x )  
727  17.  4. 2021 13.30 hodin  TJ Sokol Vracov  Sokol Ostopovice  xx : xx   ( x : x )  
728  17.  4. 2021 14.00 hodin  Draken Brno  TJ Miroslav  xx : xx   ( x : x )  
729  17.  4. 2021 14.30 hodin  Sokol Ostopovice  TJ Olbramovice  xx : xx   ( x : x )  
730M  17.  4. 2021 15.00 hodin  TJ Miroslav  SK Autonot Jihlava  xx : xx   ( x : x )  
731  17.  4. 2021 15.30 hodin  Draken Brno  TJ Sokol Vracov  xx : xx   ( x : x )  

    

11. kolo
732 18.  4. 2021 xx.xx hodin Sokol ostopovice - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )
733 18.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Miroslav - Draken Brno xx : xx  ( x : x )

   

12. kolo
734 24.  4. 2021 xx.xx hodin Draken Brno - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )

   

13. kolo
735 25.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
736 25.  4. 2021 xx.xx hodin Sokol Ostopovice - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )

   

14. kolo
737   2.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice xx : xx  ( x : x )
738M   2.  5. 2021 xx.xx hodin Draken Brno - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

    

15. kolo
739 16.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Olbramovice - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )

   

2. vložený turnaj v Jihlavě
740M 22.  5. 2021   8.30 hodin SK Autonot Jihlava - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )
741  22.  5. 2021   9.00 hodin  TJ Olbramovice  Draken Brno  xx : xx   ( x : x ) 
742  22.  5. 2021   9.30 hodin TJ Sokol Vracov  TJ Miroslav  xx : xx   ( x : x ) 
743  22.  5. 2021 10.00 hodin Sokol Ostopovice  Draken Brno  xx : xx   ( x : x ) 
744M  22.  5. 2021 10.30 hodin  TJ Sokol Vracov  SK Autonot Jihlava  xx : xx   ( x : x ) 
745  22.  5. 2021 11.00 hodin  TJ Miroslav  TJ Olbramovice  xx : xx   ( x : x ) 
746  22.  5. 2021 11.30 hodin  Sokol Ostopovice  TJ Sokol Vracov  xx : xx   ( x : x ) 
747  22.  5 2021 12.00 hodin  Draken Brno  - TJ Miroslav  xx : xx   ( x : x )  
748M  22.  5. 2021 12.30 hodin  SK Autonot Jihlava  TJ Olbramovice  xx : xx   ( x : x )  
749  22.  5. 2021 13.00 hodin   TJ Miroslav  Sokol Ostopovice  xx : xx   ( x : x )  
750  22.  5. 2021 13.30 hodin  TJ Sokol Vracov  TJ Olbramovice  xx : xx   ( x : x )  
751M  22.  5. 2021 14.00 hodin  Draken Brno  SK Autonot Jihlava  xx : xx   ( x : x )  
752  22.  5. 2021 14.30 hodin  TJ Olbramovice  Sokol Ostopovice  xx : xx   ( x : x )  
753M  22.  5. 2021 15.00 hodin  SK Autonot Jihlava  TJ Miroslav  xx : xx   ( x : x )  
754  22.  5. 2021 15.30 hodin  Draken Brno  TJ Sokol Vracov  xx : xx   ( x : x )  

    

16. kolo
755 23.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
756M 23.  5. 2021  xx.xx hodin  SK Autonot Jihlava Sokol Ostopovice xx : xx   ( x : x )

   

17. kolo
757M 30.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Olbramovice - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
758 30.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )

   

18. kolo
759M   6.  6. 2021 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
760   6.  6.2021 xx.xx hodin Sokol Ostopovice - Draken Brno xx : xx  ( x : x )