Jihomoravský oblastní přebor - Mladší žákyně

Tabulka s družstvem TJ Olbramovice "B":

 
  1. TJ Olbramovice "A" 6  5   0   1  38:18 10 
  2. TJ Miroslav 6  5   0   1  43:8 10 
  3. TJ Sokol Vracov  5   0  2  59:28 10
  4. TJ Jiskra Humpolec  1   1   3  11:26  3
  5. Draken Brno 6  0   2  4  6:49  2
  6. TJ Olbramovice "B"  0   1  5   8:36  1

Tabulka bez družstva TJ Olbramovice "B":

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. TJ Olbramovice "A" 5  4   0    1  35:16  8 
  2. TJ Miroslav 5  4   0    1  34:8  8 
  3. TJ Sokol Vracov  3   0   2  40:23  6
  4. TJ Jiskra Humpolec  0   1    3  6:25  1
  5. Draken Brno 5  0   1   4  6:49  1

    

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

   

Předehrávka
741M do 30.9. 2018 xx.xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Olbramovice "B" xx : xx ( x : x )

   

1. kolo
701   9.  9. 2018   8.00 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice "A" 12 : 8   ( 4 : 3 )
742M   9.  9. 2018  12.00 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Olbramovice "B" 12 : 4    ( 4 : 1 ) 

   

1. vložený turnaj v Olbramovicích
743M 15.  9. 2018   7.25 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Olbramovice "B" 3 : 2   ( 2 : 0 )
744M 15.  9. 2018    8.00 hodin  TJ Miroslav TJ Olbramovice "B" 9 : 0    ( 4 : 0 ) 
702 15.  9. 2018   8.35 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno 14 : 0   ( 8 : 0 )
703 15.  9. 2018   9.10 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Miroslav 2 : 1   ( 1 : 0 )
745M 15.  9. 2018   9.45 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "B" 0 : 0   ( 0 : 0 )
704 15.  9. 2018 10.20 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Vracov 9 : 2   ( 3 : 1 )
705 15.  9. 2018 10.55 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav 1 : 7   ( 1 : 2 )
746M 15.  9. 2018 11.30 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Sokol Vracov 1 : 7   ( 0 : 3 )
706 15.  9. 2018 12.05 hodin TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno 3 : 3   ( 0 : 2 )
707 15.  9. 2018 12.40 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav 2 : 5   ( 1 : 3 )
708 15.  9. 2018 13.15 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Jiskra Humpolec 5 : 1   ( 2 : 1 )
709 15.  9. 2018 13.50 hodin TJ Miroslav - Draken Brno 7 : 1   ( 3 : 1 )
710 15.  9. 2018 14.25 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov 1 : 10   ( 1 : 6 )
711 15.  9. 2018 15.00 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "A" 0 : 11   ( 0 : 5 )
747M 15.  9. 2018 15.35 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Jiskra Humpolec 1 : 5   ( 1 : 3 )

  

2. kolo
712 16.  9. 2018   8.00 hodin Draken Brno - TJ Miroslav 2 : 14   ( 2 : 5 )

   

3. kolo
713 23.  9. 2018   9.45 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno xx : xx   ( x : x )
714 23.  9. 2018    9.00 hodin  TJ Miroslav TJ Olbramovice "A" xx : xx    ( x : x ) 
748M 23.  9. 2018 10.30 hodin TJ Miroslav   TJ Olbramovice "B" xx : xx    ( x : x ) 

    

4. kolo
715   7.10. 2018 14.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )

    

5. kolo
716 14.10. 2018   9.00 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "A" xx : xx   ( x : x )
749M 14.10. 2018  11.15 hodin  Draken Brno TJ Olbramovice "B" xx : xx    ( x : x ) 
717 14.10. 2018 10.00 hodin TJ Jiskra Humpolec   TJ Miroslav xx : xx    ( x : x ) 

  

6. kolo
718 21.10. 2018 14.00 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Jiskra Humpolec xx : xx   ( x : x )
750M 21.10. 2018  12.00 hodin  TJ Olbramovice "B" TJ Jiskra Humpolec xx : xx    ( x : x ) 

  

  

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

   

Předehrávka
751M do 30.4. 2019 xx.xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Olbramovice "A" xx : xx ( x : x )

  

7. kolo
719   7.  4. 2019 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav xx : xx   ( x : x )
720   7.  4. 2019  xx.xx hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec xx : xx    ( x : x ) 

   

8. kolo
721 14.  4. 2019 xx.xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )
752M 14.  4. 2019  xx.xx hodin  TJ Olbramovice "B" TJ Sokol Vracov xx : xx    ( x : x ) 

   

9. kolo
722 28.  4. 2019 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno xx : xx   ( x : x )

    

10. kolo
723 12.  5. 2019 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec xx : xx   ( x : x )
724 12.  5. 2019  xx.xx hodin  TJ Olbramovice "A" Draken Brno xx : xx    ( x : x ) 
753M 12.  5. 2019 xx.xx hodin TJ Olbramovice "B" - Draken Brno xx : xx   ( x : x )

    

2. vložený turnaj v Humpolci
754M 18.  5. 2019   7.25 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Olbramovice "B" xx : xx   ( x : x )
725 18.  5. 2019    8.00 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec xx : xx    ( x : x ) 
726 18.  5. 2019   8.35 hodin TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )
755M 18.  5. 2019   9.10 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Jiskra Humpolec xx : xx   ( x : x )
727 18.  5. 2019   9.45 hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice "A" xx : xx   ( x : x )
728 18.  5. 2019 10.20 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno xx : xx   ( x : x )
756M 18.  5. 2019 10.55 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Miroslav xx : xx   ( x : x )
729 18.  5. 2019 11.30 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )
730 18.  5. 2019 12.05 hodin TJ Olbramovice "A" - Draken Brno xx : xx   ( x : x )
757M 18.  5. 2019 12.40 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice "B" xx : xx   ( x : x )
731 18.  5. 2019 13.15 hodin TJ Miroslav - Draken Brno xx : xx   ( x : x )
732 18.  5. 2019 13.50 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice "A" xx : xx   ( x : x )
758M 18.  5. 2019 14.25 hodin Draken Brno - TJ Olbramovice "B" xx : xx   ( x : x )
733 18.  5. 2019 15.00 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )
734 18.  5. 2019 15.35 hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav xx : xx   ( x : x )

   

11. kolo
735 19.  5. 2019 xx.xx hodin TJ Miroslav - Draken Brno xx : xx   ( x : x )

   

12. kolo
736 26.  5. 2019 xx.xx hodin Draken Brno - TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )

   

13. kolo
737   2.  6. 2019 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Sokol Vracov xx : xx   ( x : x )
738   2.  6. 2019  xx.xx hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Olbramovice "A" xx : xx    ( x : x ) 
759M   2.  6. 2019 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice "B" xx : xx   ( x : x )

    

14. kolo
739   9.  6. 2019 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec xx : xx   ( x : x )
740   9.  6. 2019  xx.xx hodin  TJ Olbramovice "A" TJ Miroslav xx : xx    ( x : x ) 
760M   9.  6. 2019 xx.xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Miroslav xx : xx   ( x : x )