JIHOMORAVSKÁ OBLASTNÍ SOUTĚŽNÍ KOMISE SVAZU NÁRODNÍ HÁZENÉ ANULOVALA VŠECHNY ODEHRANÉ ZÁPASY Z PODZIMNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE A ZRUŠILA VŠECHNY PLÁNOVANÉ ZÁPASY V JARNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE, VŠE TOTO BYLO NAHRAZENO JEDINÝM TURNAJEM.
Tabulka turnaje nahrazujícího celou soutěž s družstvem TJ Jiskra Humpolec "B":
1. | TJ Jiskra Humpolec "A" | 5 | 5 | 0 | 0 | 40:14 | 10 |
2. | TJ Sokol Vracov | 5 | 4 | 0 | 1 | 32:17 | 8 |
3. | TJ Olbramovice | 5 | 3 | 0 | 2 | 28:27 | 6 |
4. | TJ Jiskra Humpolec "B" | 5 | 2 | 0 | 3 | 14:21 | 4 |
5. | Draken Brno | 5 | 1 | 0 | 4 | 12:24 | 2 |
6. | SK Autonot Jihlava | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:27 | 0 |
Tabulka turnaje nahrazujícího celou soutěž bez družstva TJ Jiskra Humpolec "B":
(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)
1. | TJ Jiskra Humpolec "A" | 4 | 4 | 0 | 0 | 31:13 | 8 |
2. | TJ Sokol Vracov | 4 | 3 | 0 | 1 | 28:16 | 6 |
3. | TJ Olbramovice | 4 | 2 | 0 | 2 | 22:23 | 4 |
4. | Draken Brno | 4 | 1 | 0 | 3 | 10:20 | 2 |
5. | SK Autonot Jihlava | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:23 | 0 |
Turnaj nahrazující celou soutěž:
420M | 12. 6. 2021 | 9.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 9 : 1 | ( 5 : 0 ) |
401 | 12. 6. 2021 | 9.30 hodin | Draken Brno | - | SK Autonot Jihlava | 2 : 1 | ( 1 : 0 ) |
402 | 12. 6. 2021 | 10.00 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Sokol Vracov | 4 : 7 | ( 1 : 4 ) |
421M | 12. 6. 2021 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | SK Autonot Jihlava | 4 : 0 | ( 2 : 0 ) |
403 | 12. 6. 2021 | 11.00 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 6 : 9 | ( 2 : 4 ) |
404 | 12. 6. 2021 | 11.30 hodin | TJ Sokol Vracov | - | Draken Brrno | 8 : 1 | ( 4 : 0 ) |
422M | 12. 6. 2021 | 12.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | TJ Olbramovice | 4 : 6 | ( 1 : 3 ) |
405 | 12. 6. 2021 | 12.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Sokol Vracov | 0 : 9 | ( 0 : 2 ) |
406 | 12. 6. 2021 | 13.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | Draken Brno | 6 : 3 | ( 5 : 2 ) |
423M | 12. 6. 2021 | 13.30 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 4 : 1 | ( 2 : 0 ) |
407 | 12. 6. 2021 | 14.00 hodin | TJ Olbramovice | - | Draken Brno | 5 : 4 | ( 2 : 2 ) |
408 | 12. 6. 2021 | 14.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 0 : 5 | ( 0 : 4 ) |
424M | 12. 6. 2021 | 15.00 hodin | Draken Brno | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 2 : 4 | ( 0 : 2 ) |
409 | 12. 6. 2021 | 15.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Sokol Vracov | 11 : 4 | ( 4 : 3 ) |
410 | 12. 6. 2021 | 16.00 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Olbramovice | 3 : 7 | ( 2 : 3 ) |
TABULKY, VÝSLEDKY ODEHRANÝCH ZÁPASŮ A ROZPIS NEODEHRANÝCH ZÁPASŮ PŘED ZRUŠENÍM (POUZE INFORMATIVNĚ):
Tabulka s družstvy TJ Olbramovice "B" a TJ Jiskra Humpolec "B":
1. | TJ Sokol Vracov | 7 | 6 | 0 | 1 | 166:58 | 12 |
2. | TJ Jiskra Humpolec "A" | 5 | 5 | 0 | 0 | 105:42 | 10 |
3. | TJ Miroslav | 7 | 4 | 0 | 3 | 83:72 | 8 |
4. | TJ Olbramovice "A" | 4 | 3 | 0 | 1 | 55:53 | 6 |
5. | Draken Brno "A" | 6 | 3 | 0 | 3 | 83:97 | 6 |
6. | TJ Olbramovice "B" | 4 | 2 | 0 | 2 | 56:59 | 4 |
7. | TJ Jiskra Humpolec "B" | 5 | 1 | 0 | 4 | 45:74 | 2 |
8. | SK Autonot Jihlava | 6 | 0 | 1 | 5 | 50:117 | 1 |
9. | Draken Brno "B" | 6 | 0 | 1 | 5 | 33:104 | 1 |
Tabulka bez družstev TJ Olbramovice "B" a TJ Jiskra Humpolec "B":
(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)
1. | TJ Jiskra Humpolec "A" | 4 | 4 | 0 | 0 | 90:30 | 8 |
2. | TJ Sokol Vracov | 5 | 4 | 0 | 1 | 117:43 | 8 |
3. | TJ Miroslav | 5 | 3 | 0 | 2 | 60:54 | 6 |
4. | TJ Olbramovice "A" | 3 | 2 | 0 | 1 | 38:39 | 4 |
5. | Draken Brno "A" | 5 | 2 | 0 | 3 | 70:87 | 4 |
6. | SK Autonot Jihlava | 5 | 0 | 1 | 4 | 39:91 | 1 |
7. | Draken Brno "B" | 5 | 0 | 1 | 4 | 28:98 | 1 |
PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
501 | xx.xx. 2020 | xx.xx hodin | Draken Brno "A" | - | Draken Brno "B" | 20 : 8 | ( 11 : 3 ) |
543M | xx.xx. 2020 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Olbramovice "B" | 17 : 14 | ( 7 : 5 ) |
544M | 9. 9. 2020 | 16.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 15 : 12 | ( 7 : 5 ) |
502 | 13. 9. 2020 | 9.00 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Sokol Vracov | 8 : 19 | ( 2 : 9 ) |
545M | 13. 9. 2020 | 11.00 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | TJ Sokol Vracov | 3 : 22 | ( 0 : 11 ) |
503 | 12. 9. 2020 | 8.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | Draken Brno "A" | 5 : 18 | ( 3 : 9 ) |
504 | 12. 9. 2020 | 10.45 hodin | SK Autonot Jihlava | - | Draken Brno "B" | 10 : 10 | ( 5 : 3 ) |
505 | 20. 9. 2020 | 8.00 hodin | Draken Brno "A" | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 5 : 28 | ( 2 : 14 ) |
546M | 20. 9. 2020 | 9.00 hodin | Draken Brno "B" | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 5 : 6 | ( 2 : 3 ) |
547M | 20. 9. 2020 | 15.45 hodin | Draken Brno "A" | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 13 : 10 | ( 3 : 5 ) |
506 | 20. 9. 2020 | 16.45 hodin | Draken Brno "B" | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 4 : 25 | ( 1 : 12 ) |
507 | 20. 9. 2020 | 9.00 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Olbramovice "A" | 7 : 8 | ( 3 : 5 ) |
548M | 20. 9. 2020 | 11.00 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Olbramovice "B" | 9 : 13 | ( 6 : 8 ) |
508 | 26. 9. 2020 | 10.15 hodin | Draken Brno "A" | - | TJ Miroslav | 17 : 18 | ( 10 : 11 ) |
509 | 26. 9. 2020 | 12.30 hodin | Draken Brno "B" | - | TJ Miroslav | 3 : 14 | ( 2 : 6 ) |
510 | 28. 9. 2020 | 9.15 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | 11 : 16 | ( 5 : 8 ) |
549M | 28. 9. 2020 | 14.30 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | 27 : 12 | ( 13 : 7 ) |
511 | 10.10. 2020 | 16.00 hodin | TJ Miroslav | - | SK Autonot Jihlava | 11 : 5 | ( 7 : 2 ) |
512 | 11.10. 2020 | 8.00 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Olbramovice "A" | 13 : 22 | ( 5 : 10 ) |
550M | 11.10. 2020 | 11.45 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Olbramovice "B" | 11 : 26 | ( 9 : 12 ) |
513 | 11.10. 2020 | 9.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Miroslav | 21 : 10 | ( 12 : 5 ) |
551M | 11.10. 2020 | 13.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | TJ Miroslav | 5 : 14 | ( 2 : 11 ) |
514 | 17.10. 2020 | 11.00 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | xx : xx | ( x : x ) | |
552M | 17.10. 2020 | 12.00 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | xx : xx | ( x : x ) | |
553M | 17.10. 2020 | 13.15 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | xx : xx | ( x : x ) | |
554M | 17.10. 2020 | 14.15 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | xx : xx | ( x : x ) | |
515 | 3.10. 2020 | 9.30 hodin | TJ Sokol Vracov | - | Draken Brno "A" | 28 : 10 | ( 14 : 4 ) | |
516 | 3.10. 2020 | 11.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | Draken Brno "B" | 29 : 3 | ( 12 : 2 ) |
517 | 4.10. 2020 | 8.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Sokol Vracov | 6 : 30 | ( 3 : 15 ) |
518 | 24.10. 2020 | 11.45 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | Draken Brno "A" | xx : xx | ( x : x ) |
555M | 24.10. 2020 | 12.45 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | Draken Brno "B" | xx : xx | ( x : x ) |
519 | 24.10. 2020 | 14.00 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | Draken Brno "B" | xx : xx | ( x : x ) |
556M | 24.10. 2020 | 15.00 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | Draken Brno "A" | xx : xx | ( x : x ) |
520 | 24.10. 2020 | 10.00 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | xx : xx | ( x : x ) |
557M | 24.10. 2020 | 12.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | xx : xx | ( x : x ) |
521 | 24.10.2020 | 11.45 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
522 | xx.xx. 2020 | xx.xx hodin | Draken Brno "B" | - | Draken Brno "A" | xx : xx | ( x : x ) |
558M | xx.xx. 2020 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice "B" | - | TJ Olbramovice "A" | xx : xx | ( x : x ) |
559M | xx.xx. 2020 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | xx : xx | ( x : x ) |
523 | 11. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Sokol Vracov | xx : xx | ( x : x ) |
560M | 11. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | TJ Sokol vracov | xx : xx | ( x : x ) |
524 | 11. 4. 2021 | xx.xx hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
525 | 18. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Miroslav | - | Draken Brno "A" | xx : xx | ( x : x ) |
526 | 18. 4. 2021 | x.xx hodin | TJ Miroslav | - | Draken Brno "B" | xx : xx | ( x : x ) |
527 | 24. 4. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno "A" | - | TJ Olbramovice "A" | xx : xx | ( x : x ) |
561M | 24. 4. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno "B" | - | TJ Olbramovice "B" | xx : xx | ( x : x ) |
562M | 24. 4. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno "A" | - | TJ Olbramovice "B" | xx : xx | ( x : x ) |
528 | 24. 4. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno "B" | - | TJ Olbramovice "A" | xx : xx | ( x : x ) |
529 | 24. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x) |
563M | 24. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | SK Autonot Jihlava | xx . xx | ( x : x ) |
530 | 25. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Sokol Vracov | - | Draken Brno "A" | xx : xx | ( x : x ) |
531 | 25. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Sokol Vracov | - | Draken Brno "B" | xx : xx | ( x : x ) |
532 | 25. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Olbramovice "A" | xx : xx | ( x : x ) |
564M | 25. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | TJ Olbramovice "B" | xx : xx | ( x : x ) |
565M | 25. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | TJ Olbramovice "B" | xx : xx | ( x : x ) |
566M | 25. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | TJ Olbramovice "A" | xx : xx | ( x : x ) |
533 | 2. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice "A" | xx : xx | ( x : x ) |
567M | 2. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice "B" | xx : xx | ( x : x ) |
534 | 2. 5. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno "A" | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
535 | 2. 5. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno "B" | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
536 | 16. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | Draken Brno "A" | xx : xx | ( x : x ) | |
568M | 16. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | Draken Brno "B" | xx : xx | ( x : x ) | |
537 | 16. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "A" | - | Draken Brno "B" | xx : xx | ( x : x ) | |
569M | 16. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec "B" | - | Draken Brno "A" | xx : xx | ( x : x ) | |
538 | 16. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) | |
570M | 16. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice "B" | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
539 | 23. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Miroslav | - | TJ Sokol Vracov | xx : xx | ( x : x ) |
540 | 30. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice "A" | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
571M | 30. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice "B" | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
541 | 30. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Miroslav | - | TJ Jiskra Humpolec "A" | xx : xx | ( x : x ) |
572M | 30. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Miroslav | - | TJ Jiskra Humpolec "B" | xx : xx | ( x : x ) |
542 | 6. 6. 2021 | xx.xx hodin | TJ Sokol Vracov | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |