Jihomoravský oblastní přebor - Starší žákyně

Tabulka s družstvy TJ Olbramovice "B" a TJ Jiskra Humpolec "B":

 
  1. TJ Sokol Vracov 7  6   0   1  166:58 12
  2. TJ Jiskra Humpolec "A" 5  5   0   0  105:42 10 
  3. TJ Miroslav  4   0  3 83:72  8
  4. TJ Olbramovice "A" 4  3   0   1 55:53  6
  5. Draken Brno "A" 6  3   0  3 83:97  6
  6. TJ Olbramovice "B" 4  2   0  2 56:59  4
  7. TJ Jiskra Humpolec "B" 5  1   0  4 45:74  2
  8. SK Autonot Jihlava  0   1  5   50:117  1
  9. Draken Brno "B" 6  0   1  5 33:104  1

 

      

Tabulka bez družstev TJ Olbramovice "B" a TJ Jiskra Humpolec "B":

(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)

 
  1. TJ Jiskra Humpolec "A"  4  4    0    0  90:30  8 
  2. TJ Sokol Vracov  5  4    0    1  117:43  8 
  3. TJ Miroslav  5   3    0   2  60:54  6
  4. TJ Olbramovice "A"  3  2    0   1   38:39  4
  5. Draken Brno "A"  5  2    0   3 70:87  4
  6. SK Autonot Jihlava  5  0    1   4 39:91  1
  7. Draken Brno "B"  5  0    1   4 28:98  1

 

  

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

     

Předehrávky
501 xx.xx. 2020 xx.xx hodin Draken Brno "A" - Draken Brno "B" 20 : 8  ( 11 : 3 )
543M xx.xx. 2020 xx.xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Olbramovice "B" 17 : 14  ( 7 : 5 )
544M  9.  9. 2020 16.00 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 15 : 12  ( 7 : 5 )

    

1. kolo
502 13.  9. 2020   9.00 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Sokol Vracov 8 : 19  ( 2 : 9 )
545M 13.  9. 2020  11.00 hodin  TJ Olbramovice "B" TJ Sokol Vracov 3 : 22   ( 0 : 11 )
503 12.  9. 2020   8.30 hodin SK Autonot Jihlava - Draken Brno "A" 5 : 18  ( 3 : 9 )
504 12.  9. 2020 10.45 hodin SK Autonot Jihlava - Draken Brno "B" 10 : 10  ( 5 : 3 )

   

2. kolo
505 20.  9. 2020   8.00 hodin Draken Brno "A" - TJ Jiskra Humpolec "A" 5 : 28  ( 2 : 14 )
546M 20.  9. 2020    9.00 hodin  Draken Brno "B" TJ Jiskra Humpolec "B" 5 : 6   ( 2 : 3 )
547M 20.  9. 2020 15.45 hodin Draken Brno "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" 13 : 10  ( 3 : 5 )
506 20.  9. 2020 16.45 hodin Draken Brno "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" 4 : 25  ( 1 : 12 )
507 20.  9. 2020   9.00 hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice "A" 7 : 8  ( 3 : 5 )
548M 20.  9. 2020 11.00 hodin TJ Miroslav - TJ Olbramovice "B" 9 : 13  ( 6 : 8 )

    

3. kolo
508 26.  9. 2020 10.15 hodin Draken Brno "A" - TJ Miroslav 17 : 18  ( 10 : 11 )
509 26.  9. 2020  12.30 hodin  Draken Brno "B" TJ Miroslav 3 : 14   ( 2 : 6 )

     

4. kolo
510 28.  9. 2020   9.15 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec "A" 11 : 16  ( 5 : 8 )
549M 28.  9. 2020  14.30 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Jiskra Humpolec "B" 27 : 12   ( 13 : 7 )
511 10.10. 2020 16.00 hodin TJ Miroslav - SK Autonot Jihlava 11 : 5  ( 7 : 2 )

   

5. kolo
512 11.10. 2020   8.00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Olbramovice "A" 13 : 22  ( 5 : 10 )
550M 11.10. 2020  11.45 hodin  SK Autonot Jihlava TJ Olbramovice "B" 11 : 26   ( 9 : 12 )
513 11.10. 2020   9.00 hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Miroslav 21 : 10  ( 12 : 5 )
551M 11.10. 2020 13.00 hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Miroslav 5 : 14  ( 2 : 11 )

    

6. kolo
514 17.10. 2020 11.00 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )  
552M 17.10. 2020  12.00 hodin  TJ Olbramovice "B" TJ Jiskra Humpolec "B" xx : xx   ( x : x )  
553M 17.10. 2020 13.15 hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Jiskra Humpolec "B" xx : xx  ( x : x )  
554M 17.10. 2020 14.15 hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )  
515   3.10. 2020   9.30 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno "A" 28 : 10  ( 14 : 4 )  
516   3.10. 2020 11.00 hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno "B" 29 : 3  ( 12 : 2 )  

    

7. kolo
517   4.10. 2020   8.30 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Sokol Vracov 6 : 30  ( 3 : 15 )

   

8. kolo
518 24.10. 2020 11.45 hodin TJ Olbramovice "A" - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
555M 24.10. 2020  12.45 hodin  TJ Olbramovice "B" Draken Brno "B" xx : xx   ( x : x )
519 24.10. 2020 14.00 hodin TJ Olbramovice "A" - Draken Brno "B" xx : xx  ( x : x )
556M 24.10. 2020 15.00 hodin TJ Olbramovice "B" - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
520 24.10. 2020 10.00 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )
557M 24.10. 2020 12.30 hodin SK Autonot Jihlava - TJ Jiskra Humpolec "B" xx : xx  ( x : x )

    

9. kolo
521 24.10.2020 11.45 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )

    

   

JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

     

Předehrávky
522 xx.xx. 2020 xx.xx hodin Draken Brno "B" - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
558M xx.xx. 2020 xx.xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
559M xx.xx. 2020 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )

    

10. kolo
523 11.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )
560M 11.  4. 2021  xx.xx hodin  TJ Jiskra Humpolec "B" TJ Sokol vracov xx : xx   ( x : x )
524 11.  4. 2021 xx.xx hodin SK Autonot Jihlava - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )

   

11. kolo
525 18.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Miroslav - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
526 18.  4. 2021 x.xx hodin TJ Miroslav - Draken Brno "B" xx : xx  ( x : x )

    

12. kolo
527 24.  4. 2021 xx.xx hodin Draken Brno "A" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
561M 24.  4. 2021  xx.xx hodin  Draken Brno "B" TJ Olbramovice "B" xx : xx   ( x : x )
562M 24.  4. 2021 xx.xx hodin Draken Brno "A" - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
528 24.  4. 2021 xx.xx hodin Draken Brno "B" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
529 24.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x)
563M 24.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - SK Autonot Jihlava xx . xx  ( x : x )

     

13. kolo
530 25.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )
531 25.  4. 2021  xx.xx hodin  TJ Sokol Vracov Draken Brno "B" xx : xx   ( x : x )
532 25.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
564M 25.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
565M 25.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Olbramovice "B" xx : xx  ( x : x )
566M 25.  4. 2021 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )

   

14. kolo
533   2.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice "A" xx : xx  ( x : x )
567M   2.  5. 2021  xx.xx hodin  TJ Sokol Vracov TJ Olbramovice "B" xx : xx   ( x : x )
534   2.  5. 2021 xx.xx hodin Draken Brno "A" - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
535   2.  5. 2021 xx.xx hodin Draken Brno "B" - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )

    

15. kolo
536 16.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )  
568M 16.  5. 2021  xx.xx hodin  TJ Jiskra Humpolec "B" Draken Brno "B" xx : xx   ( x : x )  
537 16.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "A" - Draken Brno "B" xx : xx  ( x : x )  
569M 16.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Jiskra Humpolec "B" - Draken Brno "A" xx : xx  ( x : x )  
538 16.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Olbramovice "A" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )  
570M 16.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Olbramovice "B" - TJ Miroslav xx : xx  ( x : x )  

    

16. kolo
539 23.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Miroslav -   TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x )

   

17. kolo
540 30.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Olbramovice "A" - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )
571M 30.  5. 2021  xx.xx hodin  TJ Olbramovice "B" SK Autonot Jihlava xx : xx   ( x : x )
541 30.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec "A" xx : xx  ( x : x )
572M 30.  5. 2021 xx.xx hodin TJ Miroslav - TJ Jiskra Humpolec "B" xx : xx  ( x : x )

    

18. kolo
542   6.  6. 2021 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x )