VŠECHNY PLÁNOVANÉ ZÁPASY JARNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE BYLY ZRUŠENÉ, BYLY NAHRAZENÉ JEDINÝM TURNAJEM, KTERÝ SE USKUTEČNIL V SOBOTU 13. ČERVNA 2020 VE VRACOVĚ.
Tabulka s družstvy TJ Olbramovice "B" a Sokolu Ostopovice:
1. | TJ Sokol Vracov | 11 | 11 | 0 | 0 | 259:71 | 22 |
2. | TJ Jiskra Humpolec | 11 | 7 | 1 | 3 | 163:109 | 15 |
3. | TJ Miroslav | 11 | 5 | 2 | 4 | 153:142 | 12 |
4. | TJ Olbramovice "A" | 11 | 5 | 2 | 4 | 128:124 | 12 |
5. | Sokol Ostopovice | 7 | 3 | 1 | 3 | 88:111 | 7 |
6. | TJ Olbramovice "B" | 11 | 2 | 2 | 7 | 92:141 | 6 |
7. | Draken Brno | 7 | 1 | 0 | 6 | 52:154 | 2 |
8. | SK Autonot Jihlava | 7 | 0 | 0 | 7 | 47:130 | 0 |
- družstva Sokolu Ostopovice, Drakenu Brno a SK Autonot Jihlava se nezúčastnila turnaje, který nahradil již dříve zrušenou jarní část soutěže (z rozhodnutí řídícího orgánu soutěže nebyla utkání těchto družstev kontumována a byla schválena konečná tabulka, ve které nemají všechna družstva stejný počet odehraných utkáních)
Tabulka bez družstev TJ Olbramovice "B" a Sokolu Ostopovice:
(tato tabulka určí postupující družstva na vrcholné soutěže mládeže i družstva, která získají medaile)
1. | TJ Sokol Vracov | 8 | 8 | 0 | 0 | 197:49 | 16 |
2. | TJ Jiskra Humpolec | 8 | 5 | 0 | 3 | 115:74 | 10 |
3. | TJ Olbramovice "A" | 8 | 3 | 2 | 3 | 90:95 | 8 |
4. | TJ Miroslav | 8 | 2 | 2 | 4 | 97:123 | 6 |
5. | Draken Brno | 5 | 1 | 0 | 4 | 36:120 | 2 |
6. | SK Autonot Jihlava | 5 | 0 | 0 | 5 | 29:103 | 0 |
- družstva Drakenu Brno a SK Autonot Jihlava se nezúčastnila turnaje, který nahradil již dříve zrušenou jarní část soutěže (z rozhodnutí řídícího orgánu soutěže nebyla utkání těchto družstev kontumována a byla schválena konečná tabulka, ve které nemají všechna družstva stejný počet odehraných utkáních)
PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
557M | do 30. 9. 2019 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Olbramovice "B" | 14 : 9 | ( 9 : 6 ) |
543M | 8. 9. 2019 | 13.15 hodin | Sokol Ostopovice | - | SK Autonot Jihlava | 13 : 7 | ( 6 : 3 ) |
502 | 8. 9. 2019 | 13.15 hodin | Draken Brno | - | TJ Jiskra Humpolec | 7 : 22 | ( 3 : 11 ) |
544M | 15. 9. 2019 | 13.15 hodin | Sokol Ostopovice | - | Draken Brno | 16 : 10 | ( 9 : 5 ) |
503 | 15. 9. 2019 | 8.30 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | SK Autonot Jihlava | 22 : 9 | ( 10 : 7 ) |
558M | 15. 9. 2019 | 10.45 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | SK Autonot Jihlava | 14 : 11 | ( 7 : 5 ) |
505 | 15. 9. 2019 | 11.45 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Miroslav | 31 : 7 | ( 14 : 5 ) |
545M | 22. 9. 2019 | 12.00 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Jiskra Humpolec | 18 : 27 | ( 6 : 15 ) |
506 | 12.10. 2019 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Olbramovice "A" | 6 : 20 | ( 2 : 11 ) |
559M | 12.10.2019 | 12.00 hodin | Draken Brno | - | TJ Olbramovice "B" | 6 : 18 | ( 4 : 8 ) |
508 | 28. 9. 2019 | 10.45 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Jiskra Humpolec | 5 : 15 | ( 2 : 5 ) |
560M | 28. 9. 2019 | 12.45 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | TJ Jiskra Humpolec | 10 : 14 | ( 4 : 7 ) |
510 | 28. 9. 2019 | 11.45 hodin | TJ Sokol Vracov | - | SK Autonot Jihlava | 33 : 3 | ( 15 : 1 ) |
511 | 29. 9. 2019 | 10.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Miroslav | 6 : 21 | ( 4 : 8 ) |
512 | 29. 9. 2019 | 9.00 hodin | Draken Brno | - | TJ Sokol Vracov | 7 : 44 | ( 2 : 19 ) |
546M | 29. 9. 2019 | 12.30 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | Sokol Ostopovice | 11 : 13 | ( 2 : 8 ) |
561M | 29. 9. 2019 | 13.30 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | Sokol Ostopovice | 7 : 7 | ( 5 : 2 ) |
513 | 6.10. 2019 | 11.45 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Jiskra Humpolec | 17 : 9 | ( 10 : 4 ) | |
514 | 6.10. 2019 | 11.30 hodin | TJ Miroslav | - | Draken Brno | 27 : 8 | ( 12 : 4 ) |
515 | 13.10. 2019 | 13.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Miroslav | 25 : 12 | ( 9 : 6 ) |
548M | 13.10. 2019 | 9.00 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Sokol Vracov | 14 : 28 | ( 7 : 10 ) |
516 | 19.10. 2019 | 8.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice "A" | 22 : 8 | ( 12 : 3 ) |
562M | 19.10. 2019 | 10.30 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice "B" | 16 : 6 | ( 9 : 4 ) |
549M | 20.10. 2019 | 10.00 hodin | TJ Miroslav | - | Sokol Ostopovice | 21 : 7 | ( 11 : 3 ) |
518 | 20.10. 2019 | 15.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | Draken Brno | 7 : 8 | ( 3 : 3 ) |
519 | 12.10. 2019 | 9.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | SK Autonot Jihlava | 19 : 4 | ( 10 : 1 ) |
520 | 26.10. 2019 | 10.00 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Miroslav | 10 : 10 | ( 3 : 2 ) |
563M | 26.10.2019 | 12.00 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | TJ Miroslav | 8 : 22 | ( 5 : 12 ) |
JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
571M | 13. 6. 2020 | 9.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice "B" | 18 : 2 | ( 8 : 0 ) |
543 | 13. 6. 2020 | 9.40 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Olbramovice "A" | 9 : 9 | ( 4 : 5 ) |
544 | 13. 6. 2020 | 10.20 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Sokol Vracov | 2 : 15 | ( 1 : 9 ) |
572M | 13. 6. 2020 | 11.00 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | TJ Miroslav | 3 : 14 | ( 0 : 6 ) |
545 | 13. 6. 2020 | 11.40 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Jiskra Humpolec | 10 : 9 | ( 2 : 3 ) |
546 | 13. 6. 2020 | 12.20 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Sokol Vracov | 7 : 20 | ( 3 : 9 ) |
573M | 13. 6. 2020 | 13.00 hodin | TJ Olbramovice "B" | - | TJ Jiskra Humpolec | 7 : 7 | ( 4 : 4 ) |
547 | 13. 6. 2020 | 13.40 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Olbramovice "A" | 15 : 6 | ( 10 : 5 ) |
548 | 13. 6. 2020 | 14.20 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Miroslav | 14 : 4 | ( 6 : 2 ) |
574M | 13. 6. 2020 | 15.00 hodin | TJ Olbramovice "A" | - | TJ Olbramovice "B" | 13 : 7 | ( 10 : 2 ) |