Jihomoravský oblastní přebor - Starší žákyně

 
  1. Draken Brno "A" 9  9   0    0  189:77 18 
  2. TJ Sokol Vracov 9  8   0    1  141:72 16 
  3. SK Autonot Jihlava  5   0   4  100:65 10
  4. TJ Miroslav "A" 10   5   0    5  156:97 10
  5. Sokol Ostopovice 9  4   0   5  129:145  8
  6. TJ Olbramovice 10   2   0   8   66:160  2
  7. TJ Jiskra Humpolec  0   0   10 78:243  0 

 

     V soutěži startují MIMO SOUTĚŽ družstva: Draken Brno "B", KNH MS Brno a TJ Miroslav "B", jejich zápasy ani výsledky nejsou zde uváděny.

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

1. kolo
10. 9. 2017 12.30 hodin Draken Brno "A" - Sokol Ostopovice 14 : 9 ( 6 : 5 )
10. 9. 2017  12.00 hodin  TJ Sokol Vracov SK Autonot Jihlava 7 : 2  ( 4 : 1 ) 
10. 9. 2017  14.00 hodin  TJ Olbramovice - TJ Miroslav "A" 4 : 22  ( 1 : 10 ) 

 

2. kolo
17. 9. 2017 14.00 hodin TJ J. Humpolec  - TJ Olbramovice 5 : 13 ( 2 : 8 )
17. 9. 2017  10.45 hodin  TJ Sokol Vracov TJ Miroslav "A" 10 : 0  kontumačně
17. 9. 2017  9.30 hodin  SK Autonot Jihlava Draken Brno "A" 5 : 13  ( 3 : 6 ) 

 

3. kolo
24. 9. 2017   8.00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Olbramovice 14 : 6 ( 9 : 5 )
24. 9. 2017  13.30 hodin  Draken Brno "A" TJ J. Humpolec 33 : 4  ( 19 : 2 ) 
 1.10. 2017    9.00 hodin  TJ Miroslav "A"  - SK Autonot Jihlava  11 : 9  ( 4 : 3 ) 

 

4. kolo
  8.10. 2017 xx.xx hodin TJ Sokol Vracov - Draken Brno "A" 12 : 22 ( 3 : 12 ) 
  8.10. 2017    9.00 hodin  TJ J. Humpolec SK Autonot Jihlava 2 : 16  ( 0 : 8 ) 
  8.10. 2017  xx.xx hodin  Sokol Ostopovice TJ Miroslav "A" 8 : 21  ( 4 : 12 ) 

 

5. kolo
  1.10. 2017 11.10 hodin TJ J. Humpolec - TJ Sokol Vracov 7 : 30 ( 2 : 18 )
15.10. 2017    9.30 hodin  Draken Brno "A" TJ Olbramovice 28 : 4  ( 16 : 1 ) 
15.10. 2017  12.45 hodin  Sokol Ostopovice SK Autonot Jihlava 15 : 11  ( 8 : 5 ) 

 

6. kolo
22.10. 2017   9.00 hodin TJ Miroslav "A"  - Draken Brno "A" 12 : 14 ( 7 : 6 )
22.10. 2017  12.45 hodin  Sokol Ostopovice TJ J. Humpolec 29 : 16  ( 17 : 9 )  
22.10. 2017  12.00 hodin  TJ Olbramovice TJ Sokol Vracov 5 : 13  ( 1 : 7 ) 

 

 

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

7. kolo
15. 4. 2018   9.00 hodin TJ Miroslav "A" - TJ J. Humpolec 31 : 5 ( 18 : 3 )
15. 4. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Vracov Sokol Ostopovice 24 : 12  ( 14 : 2 ) 
15. 4. 2018  12.45 hodin  SK Autonot Jihlava TJ Olbramovice 14 : 3  ( 8 : 2 )

 

8. kolo
22. 4. 2018   9.00 hodin Sokol Ostopovice - TJ Sokol Varcov 8 : 20 ( 4 : 7 )
22. 4. 2018  11.00 hodin  TJ J. Humpolec Draken Brno "A" 9 : 27  ( 6 : 15 )
22. 4. 2018    9.00 hodin  TJ Miroslav "A" TJ Olbramovice 29 : 5  ( 15 : 3 ) 

 

9. kolo
29. 4. 2018 12.45 hodin TJ Jiskra Humpolec - Sokol Ostopovice 15 : 25 ( 10 : 20 )
29. 4. 2018  10.00 hodin  TJ Olbramovice SK Autonot Jihlava 3 : 13  ( 0 : 6 ) 
29. 4. 2018    9.00 hodin  TJ Miroslav "A" TJ Sokol Vracov 11 : 13  ( 6 : 6 ) 

 

10. kolo
13. 5. 2018 12.00 hodin TJ Sokol Vracov - TJ Olbramovice 12 : 5  ( 6 : 1 )
13. 5. 2018  12.00 hodin  Sokol Ostopovice Draken Brno "A" 9 : 18  ( 6 : 10 ) 
13. 5. 2018    8.30 hodin  SK Autonot Jihlava TJ Miroslav "A" 9 : 6  ( 4 : 4 ) 

 

11. kolo
20. 5. 2018 11.30 hodin TJ Olbramovice - TJ J. Humpolec 18 : 10 ( 11 : 6 )
20. 5. 2018    9.30 hodin  Draken Brno "A" TJ Miroslav 20 : 13  ( 10 : 6 ) 
  9. 6. 2018    9.00 hodin SK Autonot Jihlava TJ Sokol Vracov xx : xx  ( x : x ) 

 

12. kolo
27. 5. 2018 10.15 hodin TJ Olbramovice - Sokol Ostopovice xx : xx ( x : x )
27. 5. 2018  14.00 hodin  TJ J. Humpolec TJ Miroslav "A" xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  13.00 hodin  Draken Brno SK Autonot Jihlava xx : xx  ( x : x ) 

  

13. kolo
  3. 6. 2018 14.30 hodin Draken Brno "A" - TJ Sokol Vracov xx : xx ( x : x )
14. 5. 2018  17.30 hodin  SK Autonot Jihlava TJ Jiskra Humpolec 21 : 5 ( 10 : 3 ) 
  3. 6. 2018    9.00 hodin  TJ Miroslav "A" Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 

 

14. kolo
10. 6. 2018   8.00 hodin TJ Olbramovice - Draken Brno "A" xx : xx ( x : x )
10. 6. 2018  10.30 hodin  SK Autonot Jihlava Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
10. 6. 2018    9.15 hodin  TJ Sokol Vracov TJ J. Humpolec xx : xx  ( x : x )