JIHOMORAVSKÁ OBLASTNÍ SOUTĚŽNÍ KOMISE SVAZU NÁRODNÍ HÁZENÉ ANULOVALA VŠECHNY ODEHRANÉ ZÁPASY Z PODZIMNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE A ZRUŠILA VŠECHNY PLÁNOVANÉ ZÁPASY V JARNÍ ČÁSTI SOUTĚŽE, VŠE TOTO BYLO NAHRAZENO JEDINÝM TURNAJEM.
Tabulka turnaje nahrazujícího celou soutěž:
1. | TJ Sokol Vracov | 3 | 3 | 0 | 0 | 47:11 | 6 |
2. | Draken Brno | 3 | 2 | 0 | 1 | 31:23 | 4 |
3. | SK Autonot Jihlava | 3 | 1 | 0 | 2 | 21:43 | 2 |
4. | TJ Jiskra Humpolec | 3 | 0 | 0 | 3 | 13:35 | 0 |
Turnaj nahrazující celou soutěž:
101 | 13. 6. 2021 | 9.00 hodin | Draken Brno | - | TJ Sokol Vracov | 7 : 13 | ( 4 : 5 ) |
102 | 13. 6. 2021 | 9.50 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Jiskra Humpolec | 12 : 8 | ( 4 : 5 ) |
103 | 13. 6. 2021 | 11.00 hodin | TJ Sokol Vracov | - | TJ Jiskra Humpolec | 15 : 1 | ( 8 : 0 ) |
104 | 13. 6. 2021 | 11.50 hodin | SK Autonot Jihlava | - | Draken Brno | 6 : 16 | ( 5 : 8 ) |
105 | 13. 6. 2021 | 13.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | Draken Brno | 4 : 8 | ( 2 : 5 ) |
106 | 13. 6. 2021 | 13.50 hodin | TJ Sokol Vracov | - | SK Autonot Jihlava | 19 : 3 | ( 10 : 3 ) |
TABULKY, VÝSLEDKY ODEHRANÝCH ZÁPASŮ A ROZPIS NEODEHRANÝCH ZÁPASŮ PŘED ZRUŠENÍM (POUZE INFORMATIVNĚ):
Tabulka soutěže:
(družstvo TJ Chropyně dle Propozic soutěže nemůže postoupit do vyšší soutěže - oddl TJ Chropyně patří do severomoravské oblasti)
1. | SK Autonot Jihlava | 4 | 3 | 0 | 1 | 66:43 | 6 |
2 | TJ Chropyně | 3 | 3 | 0 | 0 | 51:40 | 6 |
3. | TJ Miroslav | 5 | 3 | 0 | 2 | 62:75 | 6 |
4. | Draken Brno | 2 | 2 | 0 | 0 | 41:15 | 4 |
5. | TJ Jiskra Humpolec | 2 | 0 | 0 | 2 | 30:34 | 0 |
6. | KNH Mor. Slavia Brno | 3 | 0 | 0 | 3 | 24:44 | 0 |
7. | TJ Olbramovice | 3 | 0 | 0 | 3 | 31:54 | 0 |
PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
101 | 12. 9. 2020 | 9.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | Draken Brno | 9 : 24 | ( 6 : 12 ) |
102 | 13. 9. 2020 | 10.00 hodin | TJ Miroslav | - | KNH Mor. Slavia Brno | 16 : 12 | ( 5 : 5 ) |
103 | 25.10. 2020 | 14.45 hodin | Draken Brno | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
104 | 20. 9. 2020 | 12.00 hodin | TJ Miroslav | - | TJ Olbramovice | 15 : 11 | ( 10 : 7 ) |
105 | 19. 9. 2020 | 9.15 hodin | SK Autonot Jihlava | - | KNH Mor. Slavia Brno | 14 : 1 | ( 7 : 1 ) |
106 | 26. 9. 2020 | 15.30 hodin | TJ Chropyně | - | TJ Jiskra Humpolec | 19 : 17 | ( 11 : 10 ) |
107 | 26. 9. 2020 | 11.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Miroslav | 17 : 6 | ( 8 : 2 ) |
108 | 28. 9. 2020 | 12.00 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
109 | 28. 9. 2020 | 15.30 hodin | TJ Chropyně | - | TJ Olbramovice | 18 : 12 | ( 10 : 5 ) |
110 | 10.10. 2020 | 17.00 hodin | TJ Miroslav | - | SK Autonot Jihlava | 10 : 22 | ( 1 : 12 ) |
111 | 11.10. 2020 | 9.00 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Chropyně | 11 : 14 | ( 5 : 5 ) |
112 | 11.10. 2020 | 10.30 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Olbramovice | 21 : 8 | ( 8 : 3 ) |
113 | 11.10. 2020 | 14.15 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Miroslav | 13 : 15 | ( 8 : 8 ) |
114 | 17.10. 2020 | 9.45 hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
115 | 17.10. 2020 | 15.30 hodin | TJ Chropyně | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
116 | 18.10. 2020 | 10.00 hodin | TJ Olbramovice | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
117 | 18.10. 2020 | 15.30 hodin | TJ Chropyně | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
118 | 24.10. 2020 | 9.30 hodin | TJ Olbramovice | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
119 | 23.10. 2020 | 16.00 hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
120 | 25.10. 2020 | 12.00 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
121 | 25.10. 2020 | 9.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Chropyně | xx : xx | ( x : x ) |
JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
122 | 11. 4. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
123 | 11. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Chropyně | xx : xx | ( x : x ) |
124 | 11. 4. 2021 | xx.xx hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
125 | 18. 4. 2021 | xx.xx hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
126 | 18. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Chropyně | xx : xx | ( x : x ) |
127 | 18. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Miroslav | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
128 | 24. 4. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno | - | TJ Olbramovice | xx : xx | ( x : x ) |
129 | 24. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
130 | 25. 4. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Olbramovice | xx : xx | ( x : x ) |
131 | 25. 4. 2021 | xx.xx hodin | SK Autonot Jihlava | - | TJ Chropyně | xx : xx | ( x : x ) |
132 | 2. 5. 2021 | xx.xx hodin | Draken Brno | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
133 | 2. 5. 2021 | xx.xx hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
134 | 16. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
135 | 16. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice | - | TJ Miroslav | xx : xx | ( x : x ) |
136 | 23. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
137 | 23. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Chropyně | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
138 | 30. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Chropyně | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
139 | 30. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Olbramovice | - | SK Autonot Jihlava | xx : xx | ( x : x ) |
140 | 30. 5. 2021 | xx.xx hodin | TJ Miroslav | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
141 | 6. 6. 2021 | xx.xx hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Olbramovice | xx : xx | ( x : x ) |
142 | 6. 6. 2021 | xx.xx hodin | TJ Miroslav | - | TJ Chropyně | xx : xx | ( x : x ) |