II Liga muži sk.B - 2020/2021

  

Tým  Záp.  Skóre  Body 
 
  1. TJ Pustějov   6 5     0    1  84:72 10 
  2. Sokol Dobruška   6 5   0   1 127:89 10 
  3. SSK Vítkovice   6 5   0   1 100:71 10
  4. SK NH Veselí nad Mor.   6 3   1     2  88:87  7
  5. Sokol Ostopovice   7 3   0   4  118:125  6 
  6. Draken Brno   6 2   1   3   97:99  5
  7. KNH Mor. Slavia Brno   6 2   1    3 92:102  5 
  8. TJ Sokol Osek nad Bečvou   6 1   1   4 103:121  3
  9. TJ Jiskra Humpolec   6 1   0    5 82:103  2
 10. 1. NH BRNO   5 1   0    4 65:87  2

   

   

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

1. kolo
601   6. 9. 2020  10.30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Sokol Osek nad Bečvou 26 : 18 ( 14 : 8 )  
602   6. 9. 2020  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec - Sokol Dobruška 17 : 25  ( 9 : 15 ) 
603   6. 9. 2020   10.30 hodin  Draken Brno - TJ Pustějov 12 : 17  ( 5 : 8 ) 
604   6. 9. 2020  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno SSK Vítkovice 16 : 19  ( 7 : 10 ) 
605    6. 9. 2020  14.00 hodin  1. NH BRNO SK NH Veselí nad Mor. 11 : 14  ( 9 : 6 ) 

 

2. kolo
606 12. 9. 2020  15.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou KNH Mor. Slavia Brno 13 : 18  ( 6 : 9 ) 
607 12. 9. 2020 16.00 hodin  Sokol Dobruška Draken Brno 15 : 19  ( 6 : 10 ) 

 

3. kolo
608 13. 9. 2020  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice 17 : 16  ( 10 : 8 ) 
609 13. 9. 2020  10.30 hodin  Sokol Dobruška KNH Mor. Slavia Brno 19 : 10  ( 8 : 5 ) 
610 13. 9. 2020  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Draken Brno 20 : 20  ( 15 : 13 ) 
611 13. 9. 2020  11.00 hodin  SSK Vítkovice 1. NH BRNO 24 : 10  ( 12 : 7 ) 
612  13. 9. 2020  15.00 hodin  TJ Pustějov SK NH Veselí nad Mor. 14 : 11  ( 4 : 5 ) 

 

4. kolo
613 20. 9. 2020  10.30 hodin  Sokol Ostopovice KNH Mor. Slavia Brno 22: 18  ( 6 : 8 ) 
614 20. 9. 2020  10.30 hodin  Draken Brno TJ Jiskra Humpolec 21 : 15  ( 10 : 9 ) 
615 20. 9. 2020  16.00 hodin  TJ Pustějov SSK Vítkovice 17 : 13  ( 8 : 7 ) 
616 20. 9. 2020 14.30 hodin  SK NH Veselí nad Mor. Sokol Dobruška 11 : 16 ( 8 : 9 )  
617  20. 9. 2020  14.00 hodin  1. NH BRNO TJ Sokol Osek nad Bečvou 15 : 23  ( 6 : 12 )

 

5. kolo
618 28. 9. 2020  11.00 hodin  Sokol Dobruška Sokol Ostopovice 27 : 16  ( 16 : 10 ) 
619 28. 9. 2020  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Jiskra Humpolec 14 : 13  ( 7 : 8 ) 
620 28. 9. 2020  15.00 hodin  SSK Vítkovice Draken Brno 13 : 8  ( 4 : 4 ) 
621 28. 9. 2020  14.30 hodin  SK NH Veselí nad Mor. TJ Sokol Osek nad Bečvou 17 : 13  ( 8 : 8 ) 
622  28. 9. 2020 14.00 hodin  1. NH BRNO TJ Pustějov 14 : 10  ( 6 : 6 ) 

 

6. kolo
623 10. 10. 2020  15.30 hodin  Sokol Ostopovice SSK Vítkovice 9 : 15  ( 4 : 8 )  
624 10. 10. 2020  16.00 hodin  TJ Humpolec TJ Pustějov 9 : 11  ( 4 : 5 ) 
625 10. 10. 2020   16.00 hodin  Draken Brno SK NH Veselí nad Mor. 17 : 19  ( 8 : 9 ) 
626 10. 10. 2020 16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x )  

 

7. kolo
627 11. 10. 2020  10.30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Pustějov 13 : 15  ( 6 : 6 )  
628 11. 10. 2020  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec SSK Vítkovice 11 : 16  ( 3 : 7 ) 
629 11. 10. 2020   10.30 hodin  Draken Brno 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x )  
630 11. 10. 2020  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno SK NH Veselí nad Mor. 16 : 16  ( 6 : 8 ) 
631  11. 10. 2020  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Dobruška 16 : 25  ( 7 : 13 ) 

 

8. kolo
632 18. 10. 2020 10.30 hodin Draken Brno - Sokol Ostopovice xx : xx ( x : x )
633 18. 10. 2020  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
634 18. 10. 2020  15.30 hodin  TJ Pustějov KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
635 18. 10. 2020  14.30 hodin  SK NH Veselí nad Mor. SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
636  18. 10. 2020  10.30 hodin  Sokol Dobruška 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

9. kolo
637 24.10. 2020  16.00 hodin  SK NH Veselí nad Mor. Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
638 24.10. 2020  16.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
639 24.10. 2020 15.00 hodin  TJ Pustějov TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
640 24.10. 2020  16.00 hodin  SSK Vítkovice Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 

 

10. kolo
641 25.10. 2020  10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
642 26.  9. 2020  10.30 hodin  1. NH BRNO Sokol Ostopovice 15 : 16  ( 8 : 8 ) 
643 25.10. 2020  11.00 hodin  TJ Pustějov Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
644 25.10. 2020  11.00 hodin  SSK Vítkovice TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
645  25.10. 2020  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 

   

    

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

  

11. kolo
646 25. 4. 2021  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
647 25. 4. 2021  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
648 25. 4. 2021  16.00 hodin TJ Pustějov Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
649 25. 4. 2021  11.00 hodin  SSK Vítkovice KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x )
650  25. 4. 2021  14.30 hodin  SK NH Veselí nad Mor. 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

12. kolo
651   1. 5. 2021  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x )
652   1. 5. 2021  16.00 hodin  Draken Brno Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 

 

13. kolo
653  2   5. 2021  10.30 hodin  Sokol Ostopovice TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
654  2.  5. 2021  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
655  2.  5. 2021  10.30 hodin  Draken Brno TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
656  2.  5. 2021  14.00 hodin  1. NH BRNO SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
657   2.  5. 2021  14.30 hodin  SK NH Veselí nad Mor. - TJ Pustějov xx : xx  ( x : x ) 

 

14. kolo
658 16. 5. 2021  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
659 16. 5. 2021  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
660 16. 5. 2021  11.0 hodin  SSK Vítkovice TJ Pustějov xx : xx  ( x : x ) 
661 16. 5. 2021  10.30 hodin  Sokol Dobruška SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 
662  16. 5. 2021  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

15. kolo
663 23. 5. 2021  10.30 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Dobruška xx : xx ( x : x ) 
664 23. 5. 2021  10.30 hodin TJ Jiskra Humpolec KNH Mor. Slavia Brno xx : xx ( x : x ) 
665 23. 5. 2021  10.30 hodin  Draken Brno SSK Vítkovice xx : xx ( x : x ) 
666 23. 5. 2021  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou SK NH Veselí nad Mor. xx : xx ( x : x ) 
667  23. 5. 2021  16.00 hodin  TJ Pustějov 1. NH BRNO xx : xx ( x : x ) 

 

16. kolo
668 29. 5. 2021  16.00 hodin  SSK Vítkovice Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
669 29. 5. 2021  14.30 hodin  TJ Pustějov TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
670 29. 5. 2021  16.00 hodin  SK NH Veselí nad Mor. Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
671 29. 5. 2021  16.00 hodin  1. NH BRNO KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 

 

17. kolo
672 30. 5. 2021    9.30 hodin  TJ Pustějov Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
673 30. 5. 2021  11.00 hodin  SSK Vítkovice TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
674 30. 5. 2021 10.30 hodin 1. NH BRNO - Draken Brno xx : xx ( x : x )
675 30. 5. 2021  10.15 hodin  SK NH Veselí nad Mor. KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
676  30. 5. 2021  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 

 

18. kolo
677   6. 6. 2021 10.30 hodin Sokol Ostopovice - Draken Brno xx : xx ( x : x )
678   6. 6. 2021  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
679   6. 6. 2021  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Pustějov xx : xx  ( x : x ) 
680   6. 6. 2021  11.00 hodin  SSK Vítkovice SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 
681   6. 6. 2021  14.00 hodin  1. NH BRNO Sokol Dobruška xx : xx    ( x : x ) 

 

19. kolo
682 12. 6. 2021  16.00 hodin  Sokol Ostopovice SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 
683 12. 6. 2021  16.00 hodin  1. NH BRNO TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
684 12. 6. 2021  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Pustějov xx : xx  ( x : x )
685 12. 6. 2021  16.00 hodin  Sokol Dobruška SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 

 

20. kolo
686 13. 6. 2021  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec SK NH Veselí nad Mor. xx : xx  ( x : x ) 
687 13. 6. 2021  10.30 hodin  Sokol Ostopovice 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
688 13. 6. 2021  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Pustějov xx : xx  ( x : x )  
689 13. 6. 2021  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou SSK Vítkovice xx : xx  ( x : x ) 
690  13. 6. 2021  10.30 hodin  Draken Brno KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x )