Soutěž byla ukončena ukončena dne 9 dubna 2021, odehrané zápasy byly anulovány. Pořadí se nevyhlašuje. Nikdo nepostupuje do vyšší soutěže ani nikdo nesestupuje do nižší soutěže.
# | Tým | Záp. | V | R | P | Skóre | Body |
1. | TJ Pustějov | 6 | 5 | 0 | 1 | 84:72 | 10 |
2. | Sokol Dobruška | 6 | 5 | 0 | 1 | 127:89 | 10 |
3. | SSK Vítkovice | 6 | 5 | 0 | 1 | 100:71 | 10 |
4. | SK NH Veselí nad Mor. | 6 | 3 | 1 | 2 | 88:87 | 7 |
5. | Sokol Ostopovice | 7 | 3 | 0 | 4 | 118:125 | 6 |
6. | Draken Brno | 6 | 2 | 1 | 3 | 97:99 | 5 |
7. | KNH Mor. Slavia Brno | 6 | 2 | 1 | 3 | 92:102 | 5 |
8. | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 6 | 1 | 1 | 4 | 103:121 | 3 |
9. | TJ Jiskra Humpolec | 6 | 1 | 0 | 5 | 82:103 | 2 |
10. | 1. NH BRNO | 5 | 1 | 0 | 4 | 65:87 | 2 |
PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
601 | 6. 9. 2020 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 26 : 18 | ( 14 : 8 ) |
602 | 6. 9. 2020 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | Sokol Dobruška | 17 : 25 | ( 9 : 15 ) |
603 | 6. 9. 2020 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Pustějov | 12 : 17 | ( 5 : 8 ) |
604 | 6. 9. 2020 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | SSK Vítkovice | 16 : 19 | ( 7 : 10 ) |
605 | 6. 9. 2020 | 14.00 hodin | 1. NH BRNO | - | SK NH Veselí nad Mor. | 11 : 14 | ( 9 : 6 ) |
606 | 12. 9. 2020 | 15.30 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | KNH Mor. Slavia Brno | 13 : 18 | ( 6 : 9 ) |
607 | 12. 9. 2020 | 16.00 hodin | Sokol Dobruška | - | Draken Brno | 15 : 19 | ( 6 : 10 ) |
608 | 13. 9. 2020 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | Sokol Ostopovice | 17 : 16 | ( 10 : 8 ) |
609 | 13. 9. 2020 | 10.30 hodin | Sokol Dobruška | - | KNH Mor. Slavia Brno | 19 : 10 | ( 8 : 5 ) |
610 | 13. 9. 2020 | 10.30 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | Draken Brno | 20 : 20 | ( 15 : 13 ) |
611 | 13. 9. 2020 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | 1. NH BRNO | 24 : 10 | ( 12 : 7 ) |
612 | 13. 9. 2020 | 15.00 hodin | TJ Pustějov | - | SK NH Veselí nad Mor. | 14 : 11 | ( 4 : 5 ) |
613 | 20. 9. 2020 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | KNH Mor. Slavia Brno | 22: 18 | ( 6 : 8 ) |
614 | 20. 9. 2020 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Jiskra Humpolec | 21 : 15 | ( 10 : 9 ) |
615 | 20. 9. 2020 | 16.00 hodin | TJ Pustějov | - | SSK Vítkovice | 17 : 13 | ( 8 : 7 ) |
616 | 20. 9. 2020 | 14.30 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | Sokol Dobruška | 11 : 16 | ( 8 : 9 ) |
617 | 20. 9. 2020 | 14.00 hodin | 1. NH BRNO | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 15 : 23 | ( 6 : 12 ) |
618 | 28. 9. 2020 | 11.00 hodin | Sokol Dobruška | - | Sokol Ostopovice | 27 : 16 | ( 16 : 10 ) |
619 | 28. 9. 2020 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Jiskra Humpolec | 14 : 13 | ( 7 : 8 ) |
620 | 28. 9. 2020 | 15.00 hodin | SSK Vítkovice | - | Draken Brno | 13 : 8 | ( 4 : 4 ) |
621 | 28. 9. 2020 | 14.30 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 17 : 13 | ( 8 : 8 ) |
622 | 28. 9. 2020 | 14.00 hodin | 1. NH BRNO | - | TJ Pustějov | 14 : 10 | ( 6 : 6 ) |
623 | 10. 10. 2020 | 15.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | SSK Vítkovice | 9 : 15 | ( 4 : 8 ) |
624 | 10. 10. 2020 | 16.00 hodin | TJ Humpolec | - | TJ Pustějov | 9 : 11 | ( 4 : 5 ) |
625 | 10. 10. 2020 | 16.00 hodin | Draken Brno | - | SK NH Veselí nad Mor. | 17 : 19 | ( 8 : 9 ) |
626 | 10. 4. 2021 | 16.00 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
627 | 11. 10. 2020 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Pustějov | 13 : 15 | ( 6 : 6 ) |
628 | 11. 10. 2020 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | SSK Vítkovice | 11 : 16 | ( 3 : 7 ) |
629 | 11. 4. 2021 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
630 | 11. 10. 2020 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | SK NH Veselí nad Mor. | 16 : 16 | ( 6 : 8 ) |
631 | 11. 10. 2020 | 14.15 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | Sokol Dobruška | 16 : 25 | ( 7 : 13 ) |
632 | 18. 4. 2021 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
633 | 18. 4. 2021 | 14.15 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
634 | 18. 4. 2021 | 16.00 hodin | TJ Pustějov | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
635 | 18. 4. 2021 | 14.30 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | SSK Vítkovice | xx : xx | ( x : x ) |
636 | 18. 4. 2021 | 11.00 hodin | Sokol Dobruška | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
637 | 24. 4. 2021 | 16.00 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
638 | 24. 4. 2021 | 16.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
639 | 24. 4. 2021 | 14.30 hodin | TJ Pustějov | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | xx : xx | ( x : x ) |
640 | 24. 4. 2021 | 16.00 hodin | SSK Vítkovice | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
641 | 25. 4. 2021 | 10.15 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
642 | 26. 9. 2020 | 10.30 hodin | 1. NH BRNO | - | Sokol Ostopovice | 15 : 16 | ( 8 : 8 ) |
643 | 25. 4. 2021 | 9.30 hodin | TJ Pustějov | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
644 | 25. 4. 2021 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | xx : xx | ( x : x ) |
645 | 25. 4. 2021 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
646 | 2. 5. 2021 | 14.15 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
647 | 2. 5. 2021 | 10.30 hodin | Sokol Dobruška | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
648 | 2. 5. 2021 | 16.00 hodin | TJ Pustějov | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
649 | 2. 5. 2021 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
650 | 2. 5. 2021 | 14.30 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
651 | 8. 5. 2021 | 16.00 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | xx : xx | ( x : x ) |
652 | 8. 5. 2021 | 16.00 hodin | Draken Brno | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
653 | 9 5. 2021 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
654 | 9. 5. 2021 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
655 | 9. 5. 2021 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | xx : xx | ( x : x ) |
656 | 9. 5. 2021 | 14.00 hodin | 1. NH BRNO | - | SSK Vítkovice | xx : xx | ( x : x ) |
657 | 9. 5. 2021 | 14.30 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | TJ Pustějov | xx : xx | ( x : x ) |
658 | 16. 5. 2021 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
659 | 16. 5. 2021 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
660 | 16. 5. 2021 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | TJ Pustějov | xx : xx | ( x : x ) |
661 | 16. 5. 2021 | 11.00 hodin | Sokol Dobruška | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
662 | 16. 5. 2021 | 14.15 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
663 | 23. 5. 2021 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
664 | 23. 5. 2021 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
665 | 23. 5. 2021 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | SSK Vítkovice | xx : xx | ( x : x ) |
666 | 23. 5. 2021 | 14.15 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
667 | 23. 5. 2021 | 16.00 hodin | TJ Pustějov | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
668 | 29. 5. 2021 | 16.00 hodin | SSK Vítkovice | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
669 | 29. 5. 2021 | 14.30 hodin | TJ Pustějov | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
670 | 29. 5. 2021 | 16.00 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
671 | 29. 5. 2021 | 16.00 hodin | 1. NH BRNO | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
672 | 30. 5. 2021 | 9.30 hodin | TJ Pustějov | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
673 | 30. 5. 2021 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
674 | 30. 5. 2021 | 10.30 hodin | 1. NH BRNO | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
675 | 30. 5. 2021 | 10.15 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
676 | 30. 5. 2021 | 10.30 hodin | Sokol Dobruška | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | xx : xx | ( x : x ) |
677 | 6. 6. 2021 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
678 | 6. 6. 2021 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | xx : xx | ( x : x ) |
679 | 6. 6. 2021 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Pustějov | xx : xx | ( x : x ) |
680 | 6. 6. 2021 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
681 | 6. 6. 2021 | 14.00 hodin | 1. NH BRNO | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
682 | 12. 6. 2021 | 16.00 hodin | Sokol Ostopovice | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
683 | 12. 6. 2021 | 16.00 hodin | 1. NH BRNO | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
684 | 12. 6. 2021 | 16.00 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | TJ Pustějov | xx : xx | ( x : x ) |
685 | 12. 6. 2021 | 16.00 hodin | Sokol Dobruška | - | SSK Vítkovice | xx : xx | ( x : x ) |
686 | 13. 6. 2021 | 11.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
687 | 13. 6. 2021 | 11.00 hodin | Sokol Ostopovice | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
688 | 13. 6. 2021 | 11.00 hodin | Sokol Dobruška | - | TJ Pustějov | xx : xx | ( x : x ) |
689 | 13. 6. 2021 | 11.00 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | SSK Vítkovice | xx : xx | ( x : x ) |
690 | 13. 6. 2021 | 11.00 hodin | Draken Brno | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |