Soutěž byla ukončena ukončena dne 4. května 2020, odehrané zápasy byly anulovány. Pořadí se nevyhlašuje. Nikdo nepostupuje do vyšší soutěže ani nikdo nesestupuje do nižší soutěže.
# | Tým | Záp. | V | R | P | Skóre | Body |
1. | Sokol Dobruška | 10 | 8 | 0 | 2 | 210:173 | 16 |
2. | SK NH Veselí nad Mor. | 10 | 7 | 1 | 2 | 193:151 | 15 |
3. | Draken Brno | 10 | 6 | 2 | 2 | 201:184 | 14 |
4. | TJ Pustějov | 10 | 6 | 1 | 3 | 194:160 | 13 |
5. | SSK Vítkovice | 10 | 6 | 0 | 4 | 187:196 | 12 |
6. | TJ Jiskra Humpolec | 10 | 4 | 3 | 3 | 163:167 | 11 |
7. | Sokol Ostopovice | 10 | 4 | 1 | 5 | 182:187 | 9 |
8. | 1. NH BRNO | 10 | 3 | 1 | 6 | 150:174 | 7 |
9. | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 10 | 2 | 1 | 7 | 173:212 | 5 |
10. | KNH Mor. Slavia Brno | 10 | 2 | 1 | 7 | 173:180 | 5 |
11. | TJ Stará Ves nad Ondř. | 10 | 1 | 1 | 8 | 182:224 | 3 |
PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
601 | 25. 8. 2019 | 10.30 hodin | TJ Stará Ves nad Ondř. | - | Sokol Dobruška | 19 : 24 | ( 7 : 11 ) |
602 | 25. 8. 2019 | 14.15 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | SSK Vítkovice | 22 : 20 | ( 8 : 11 ) |
603 | 5.10. 2019 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | KNH Mor. Slavia Brno | 13 : 12 | ( 9 : 7 ) |
604 | 25. 8. 2019 | 14.00 hodin | 1. NH BRNO | - | Sokol Ostopovice | 13 : 19 | ( 5 : 10 ) |
605 | 25. 8. 2019 | 14.00 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | Draken Brno | 20 : 17 | ( 9 : 8 ) |
606 | 1. 9. 2019 | 9.00 hodin | TJ Stará Ves nad Ondř. | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 18 : 18 | ( 10 : 12 ) |
607 | 1. 9. 2019 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | TJ Pustějov | 19 : 18 | ( 11 : 9 ) |
608 | 1. 9. 2019 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Jiskra Humpolec | 15 : 12 | ( 10 : 6 ) |
609 | 1. 9. 2019 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | 1. NH BRNO | 21 : 16 | ( 11 : 9 ) |
610 | 1. 9. 2019 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | SK NH Veselí nad Mor. | 16 : 19 | ( 10 : 8 ) |
611 | 7. 9. 2019 | 16.00 hodin | Sokol Dobruška | - | Sokol Ostopovice | 18 : 11 | ( 10 : 5 ) |
612 | 7. 9. 2019 | 16.00 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | Draken Brno | 17 : 21 | ( 6 : 9 ) |
613 | 7. 9. 2019 | 8.45 hodin | TJ Pustějov | - | KNH Mor. Slavia Brno | 17 : 16 | ( 9 : 9 ) |
614 | 7. 9. 2019 | 16.00 hodin | 1. NH BRNO | - | TJ Stará Ves nad ondř. | 22 : 19 | ( 10 : 6 ) |
615 | 7. 9. 2019 | 16.00 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | SSK Vítkovice | 21 : 12 | ( 12 : 8 ) |
616 | 8. 9. 2019 | 10.30 hodin | Sokol Dobruška | - | TJ Jiskra Humpolec | 23: 14 | ( 11 : 9 ) |
617 | 14. 9. 2019 | 16.00 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | KNH Mor. Slavia Brno | 20 : 18 | ( 11 : 10 ) |
618 | 8. 9. 2019 | 9.00 hodin | TJ Pustějov | - | Draken Brno | 21 : 25 | ( 12 : 14 ) |
619 | 8. 9. 2019 | 10.15 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | TJ Stará Ves nad Ondř. | 28 : 14 | ( 13 : 6 ) |
620 | 8. 9. 2019 | 10.30 hodin | 1. NH BRNO | - | SSK Vítkovice | 17 : 21 | ( 8 : 12 ) |
621 | 15. 9. 2019 | 10.00 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | Sokol Dobruška | 22 : 31 | ( 12 : 14 ) |
622 | 15. 9. 2019 | 10.30 hodin | TJ Stará Ves nad Ondř. | - | TJ Pustějov | 16 : 26 | ( 6 : 15 ) |
623 | 15. 9. 2019 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | SK NH Veselí nad Mor. | 18 : 18 | ( 8 : 9 ) |
624 | 15. 9. 2019 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | Draken Brno | 21 : 21 | ( 9 : 9 ) |
625 | 15. 9. 2019 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | 1. NH BRNO | 14 : 17 | ( 6 : 7 ) |
626 | 22. 9. 2019 | 11.00 hodin | Sokol Dobruška | - | SSK Vítkovice | 26 : 20 | ( 12 : 7 ) |
627 | 22. 9. 2019 | 16.00 hodin | TJ Pustějov | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 24 : 10 | ( 11 : 6 ) |
628 | 22. 9. 2019 | 14.00 hodin | 1. NH BRNO | - | TJ Jiskra Humpolec | 16 : 16 | ( 8 : 9 ) |
629 | 22. 9. 2019 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | SK NH Veselí nad Mor. | 20 : 23 | ( 7 : 10 ) |
630 | 22. 9. 2019 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | KNH Mor. Slavia Brno | 18 : 18 | ( 10 : 11 ) |
631 | 28. 9. 2019 | 16.00 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | Sokol Dobruška | 20 : 23 | ( 9 : 12 ) |
632 | 28. 9. 2019 | 16.00 hodin | 1. NH BRNO | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 16 : 14 | ( 7 : 6 ) |
633 | 28. 9. 2019 | 16.00 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | TJ Pustějov | 13 : 14 | ( 7 : 7 ) |
634 | 28. 9. 2019 | 16.00 hodin | TJ Stará ves nad Ondř. | - | TJ Jiskra Humpolec | 16 : 20 | ( 9 : 8 ) |
635 | 28. 9. 2019 | 16.00 hodin | SSK Vítkovice | - | Sokol Ostopovice | 18 : 16 | ( 9 : 8 ) |
636 | 29. 9. 2019 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | Sokol Dobruška | 19 : 18 | ( 11 : 8 ) |
637 | 29. 9. 2019 | 10.30 hodin | 1. NH BRNO | - | TJ Pustějov | 12 : 18 | ( 3 : 10 ) |
638 | 29. 9. 2019 | 10.15 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 21 : 14 | ( 9 : 7 ) |
639 | 29. 9. 2019 | 9.00 hodin | TJ Stará Ves nad ondř. | - | Sokol Ostopovice | 28 : 24 | ( 15 : 15 ) |
640 | 29. 9. 2019 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | TJ Jiskra Humpolec | 18 : 15 | ( 9 : 7 ) |
641 | 6.10. 2019 | 13.00 hodin | TJ Pustějov | - | Sokol Dobruška | 22 : 14 | ( 10 : 6 ) |
642 | 6.10. 2019 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | TJ Stará Ves nad Ondř. | 21 : 17 | ( 11 : 7 ) |
643 | 6.10. 2019 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | Draken Brno | 16 : 14 | ( 9 : 6 ) |
644 | 6.10. 2019 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | KNH Mor. Slavia Brno | 17 : 19 | ( 8 : 12 ) |
645 | 5.10. 2019 | 16.00 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | 1. NH BRNO | 16 : 9 | ( 8 : 5 ) |
646 | 12.10. 2019 | 16.00 hodin | Sokol Dobruška | - | SK NH Veselí nad Mor. | 17 : 14 | ( 7 : 8 ) |
647 | 12.10. 2019 | 16.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 22 : 18 | ( 12 : 10 ) |
648 | 12.10. 2019 | 15.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Pustějov | 18 : 17 | ( 8 : 10 ) |
649 | 12.10. 2019 | 16.00 hodin | Draken Brno | - | TJ Stará Ves nad Ondř. | 20 : 19 | ( 10 : 11 ) |
650 | 12.10. 2019 | 16.00 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | SSK Vítkovice | 19 : 20 | ( 10 : 9 ) |
651 | 13.10. 2019 | 11.00 hodin | Sokol Dobruška | - | 1. NH BRNO | 16 : 12 | ( 7 : 6 ) |
652 | 13.10. 2019 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Pustějov | 17 : 17 | ( 10 : 7 ) |
653 | 13.10. 2019 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | 21 : 18 | ( 12 : 12 ) |
654 | 13.10. 2019 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | SSK Vítkovice | 25 : 18 | ( 10 : 9 ) |
655 | 13.10. 2019 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Stará Ves nad Ondřejnicí | 21 : 16 | ( 11 : 7 ) |
JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:
656 | 19. 4. 2020 | 10.30 hodin | Sokol Dobruška | - | TJ Stará Ves nad Ondř. | xx : xx | ( x : x ) |
657 | 19. 4. 2020 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | xx : xx | ( x : x ) |
658 | 19. 4. 2020 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
659 | 19. 4. 2020 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
660 | 19. 4. 2020 | 10.30 hodin | Drken Brno | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
661 | 1. 5. 2020 | 14.15 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | TJ Stará Ves nad Ondř. | xx : xx | ( x : x ) |
662 | 1. 5. 2020 | 16.00 hodin | TJ Pustějov | - | SSK Vítkovice | xx : xx | ( x : x ) |
663 | 3. 5. 2020 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
664 | 1. 5. 2020 | 14.00 hodin | 1. NH BRNO | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
665 | 1. 5. 2020 | 10.15 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
666 | 25 4. 2020 | 15.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
667 | 25. 4. 2020 | 16.00 hodin | Draken Brno | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | xx : xx | ( x : x ) |
668 | 25. 4. 2020 | 16.00 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Pustějov | xx : xx | ( x : x ) |
669 | 25. 4. 2020 | 16.00 hodin | TJ Stará Ves nad Ondř. | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
670 | 25. 4. 2020 | 16.00 hodin | SSK Vítkovice | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
671 | 26. 4. 2020 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
672 | 26. 4. 2020 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | xx : xx | ( x : x ) |
673 | 26. 4. 2020 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Pustějov | xx : xx | ( x : x ) |
674 | 26. 4. 2020 | 10.30 hodin | TJ Stará Ves nad Ondř. | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
675 | 26. 4. 2020 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
676 | 17. 5. 2020 | 10.30 hodin | Sokol Dobruška | - | TJ Sokol Osek nad Bečvou | xx : xx | ( x : x ) |
677 | 17. 5. 2020 | 16.00 hodin | TJ Pustějov | - | TJ Stará ves nad Ondř. | xx : xx | ( x : x ) |
678 | 17. 5. 2020 | 10.15 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
679 | 17. 5. 2020 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | Sokol Otopovice | xx : xx | ( x : x ) |
680 | 17. 5. 2020 | 14.00 hodin | 1. NH BRNO | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
681 | 24. 5. 2020 | 11.00 hodin | SSK Vítkovice | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
682 | 24. 5. 2020 | 14.15 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | TJ Pustějov | xx : xx | ( x : x ) |
683 | 24. 5. 2020 | 9.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
684 | 24. 5. 2020 | 10.15 hodin | SSK Veselí nad Mor. | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
685 | 24. 5. 2020 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
686 | 30. 5. 2020 | 14.30 hodin | Sokol Dobruška | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
687 | 30. 5. 2020 | 16.00 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
688 | 30. 5. 2020 | 16.00 hodin | TJ Pustějov | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
689 | 30. 5. 2020 | 16.00 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | TJ Stará Ves nad ondř. | xx : xx | ( x : x ) |
690 | 30. 5. 2020 | 15.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | SSK Vítkovice | xx : xx | ( x : x ) |
691 | 31. 5. 2020 | 11.00 hodin | Sokol Dobruška | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
692 | 31. 5. 2020 | 10.30 hodin | TJ Pustějov | - | 1. NH BRNO | xx : xx | ( x : x ) |
693 | 31. 5. 2020 | 10.30 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
694 | 31. 5. 2020 | 10.30 hodin | Sokol Ostopovice | - | TJ Stará Ves nad Ondř. | xx : xx | ( x : x ) |
695 | 31. 5. 2020 | 10.30 hodin | TJ Jiskra Humpolec | - | SSK Vítkovice | xx : xx | ( x : x ) |
696 | 7. 6. 2020 | 10.30 hodin | Sokol Dobruška | - | TJ Pustějov | xx : xx | ( x : x ) |
697 | 7. 6. 2020 | 10.30 hodin | TJ Stará Ves nad Ondř. | - | SSK Vítkovice | xx : xx | ( x : x ) |
698 | 7. 6. 2020 | 10.30 hodin | Draken Brno | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
699 | 7. 6. 2020 | 10.30 hodin | KNH Mor. Slavia Brno | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
700 | 7. 6. 2020 | 14.00 hodin | 1. NH BRNO | - | SK NH Veselí nad Mor. | xx : xx | ( x : x ) |
701 | 13. 6. 2020 | 16.00 hodin | SK NH Veselí nad Mor. | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
702 | 13. 6. 2020 | 16.00 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
703 | 13. 6. 2020 | 16.00 hodin | TJ Pustějov | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
704 | 13. 6. 2020 | 16.00 hodin | TJ Stará Ves nad Ondř. | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
705 | 13. 6. 2020 | 16.00 hodin | SSK Vítkovice | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |
706 | 14. 6. 2020 | 10.30 hodin | 1. NH BRNO | - | Sokol Dobruška | xx : xx | ( x : x ) |
707 | 14. 6. 2020 | 10.30 hodin | TJ Pustějov | - | TJ Jiskra Humpolec | xx : xx | ( x : x ) |
708 | 14. 6. 2020 | 10.30 hodin | TJ Sokol Osek nad Bečvou | - | Sokol Ostopovice | xx : xx | ( x : x ) |
709 | 14. 6. 2020 | 10.30 hodin | SSK Vítkovice | - | Draken Brno | xx : xx | ( x : x ) |
710 | 14. 6. 2020 | 10.30 hodin | TJ Stará Ves nad Ondř. | - | KNH Mor. Slavia Brno | xx : xx | ( x : x ) |