2019-04-14: Ženy vezou dva body z Brna!

Tento týden odehrála v soutěžích jihomoravského oblastního přeboru další mistrovské zápasy jarní části soutěže na hřišti KNH Moravská Slavia  Brno družstva žen a mužů "B".

Neděle 14. dubna 2019

Jihomoravský oblastní přebor žen - 8. kolo:

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Jiskra Humpolec 6 : 12  ( 2 : 6 )

Branky Jiskry:

Kučerová - 6, Bartáková - 3 , Šaňková - 2, Romanovská - 1

Sestava Jiskry:

Příhodová Kateřina st. - Fikarová - Buryánková, Trtíková, Matoušová Lucie - Bartáková, Romanovská, Šaňková, Kučerová, Poulíčková

Rozhodčí: Jurtík Pavel,  30 diváků

Od začátku zápasu byly humpolecké ženy výrazně lepší, ihned v úvodu se dostaly do vedení a svůj náskok po celý průběh zápasu ještě dokázaly navýšit.

Jihomoravský oblastní přebor mužů - 8. kolo:

KNH Moravská Slavia Brno "B" - TJ Jiskra Humpolec "B" 26 : 22  ( 12 : 11 )

Krejčí Mikuláš - 20, Zezula - 1, Chadim - 1

Čmok František - Čmok Petr, Kudrna - Krejčí Libor, Toman, Herman - Krejčí Mikuláš, Zezula, Chadim, Brož

Rozhodčí: Hudeček Marek, 30 diváků

Celý první poločas bylo utkání vyrovnané, obě družstva se neustále střídala v nejtěsnějším vedení, do kabin přeci jenom odcházeli spokojenější domácí. I prvních dvacet minut druhé půle toto pokračovalo, deset minut před koncem svítil na ukazateli skóre stav 21 : 20. V závěru došly humpoleckým mladíkům síly a házenkáři Moravské Slavie nakonec zaslouženě zvítězili rozdílem čtyř branek, Za pozornost určitě stojí dvacet vstřelených branek Mikuláše Krejčího!!!!!