O následujícím víkendu budou hrát muži "A" na domácím hřišti, když v neděli do Humpolce přicestují Kokory.
Kokory jsou v 2. lize na šestém místě tabulky se ziskem 18 bodů, zatímco Humpole je momentálně na desátém místě tabulky, když dokázal zatím uhrát 9 bodů. Minlý týden Kokory doma vyhrály lehce nad Podhorním Újezdem a Humpolec po nepovedeném druhém poločasu prohrál na hřišti 1. NH BRNO.
Připomínáme výsledky vzájemných zápasů, které Humpolec a Kokory v posledních šesti ročnících druhé ligy + podzimu aktuální sezóny spolu sehrály:
V sezóně 2011 / 2012 startovalo družstvo Kokor v oblastním přeboru.
Neděle 21. října 2012
TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Kokory 14 : 13 ( 7 : 7 )
Neděle 2. června 2013
TJ Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec 13 : 10 ( 7 : 4 )
V sezóně 2013 / 2014 startovalo družstvo Kokor v oblastním přeboru.
Neděle 14. září 2014 - 2 liga mužů - skupina B
TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Kokory 13 : 10 ( 7 : 5 )
Neděle 3. května 2015
TJ Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec 15 : 14 ( 4 : 8 )
Neděle 18. října 2015
TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Kokory 9 : 9 ( 6 : 6 )
Neděle 19. června 2016
TJ Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec 16 : 14 ( 3 : 8 )
Neděle 28. srpna 2016
TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Kokory 13 : 19 ( 7 : 10 )
Neděle 23. dubna 2017
Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec 19 : 17 ( 11 : 9 )
Neděle 24. září 2017
Sokol Kokory - TJ Jiskra Humpolec 17 : 13 ( 7 : 8 )
Z ostatních našich družstev zasáhnou tento týden do mistrovských bojů ženy, starší žákyně a obě družstva mladších žákyň - všechna tato družstva odehrají své mistrovské zápasy coby pozápasy druholigového utkání mužů. Muži "B" mají tento týden volno, dorostenci a starší žáci své soutěže již ukončili.
PROGRAM NA HŘIŠTI V HUMPOLCI V PODHRADÍ TENTO TÝDEN:
Neděle 27. května 2018
10.30 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - Sokol Kokory ..... 2. liga mužů
11.45 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Olbramovice ..... oblastní přebor žen
13.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Miroslav ..... oblastní přebor mladších žákyň
14.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav "A" ..... oblastní přebor starších žákyň
15.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec "B" - TJ Miroslav ..... oblastní přebor mladších žákyň
16.00 hodin ..... TJ Jiskra Humpolec - TJ Miroslav "B" ..... oblastní přebor starších žákyň