Partnerské weby: www.junakhumpolec.hys.cz | www.mcsoftware.cz
Národní házená - partneři

Národní házená - M.C. software

Národní házená - Hranipex

Národní házená - Město humpolec

stin

2. liga mužů - skupina B

 

Tým  Záp.  Skóre  Body 
  1. Draken Brno 0  0   0    0  00:00  0 
  2. KNH Mor. Slavia Brno 0  0   0    0  00:00  0 
  3. TJ Sokol Osek nad Bečvou  0   0   0  00:00  0
  4. SK Studénka  0   0    0  00:00  0
  5. TJ Stará Ves nad Ondř. 0  0   0   0  00:00  0
  6. Sokol Svinov  0   0   0   00:00  0
  7. TJ Jiskra Humpolec  0   0    0 00:00  0 
  8. Sokol Ostopovice 0   0   0    0  00:00  0
  9. Sokol Dobruška 0   0    0    0  00:00  0
 10. TJ Sokol Podhorní Újezd   0   0    0  00:00  0
 11. Sokol Kokory 0   0    0    0 00:00  0
 12. 1. NH BRNO 0   0    0    0  00:00  0

 

 

 PODZIMNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

1. kolo
27. 8. 2017 10.30 hodin SK Studénka - Draken Brno xx : xx ( x : x )
27. 8. 2017    9.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
27. 8. 2017  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou  - Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 
27. 8. 2017   10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec - TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 
27. 8. 2017  14.30 hodin  Sokol Kokory Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
27. 8. 2017  14.00 hodin  1. NH BRNO Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 

 

2. kolo
  3. 9. 2017 16.00 hodin Draken Brno - KNH Mor. Slavia Brno xx : xx ( x : x )
  3. 9. 2017  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
  3. 9. 2017 15.00 hodin  Sokol Svinov SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
  3. 9. 2017 10.15 hodin  Sokol Ostopovice TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
  3. 9. 2017 10.30 hodin  Sokol Dobruška Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 
  3. 9. 2017 10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

3. kolo
  9. 9. 2017 16.00 hodin Draken Brno - TJ Jiskra Humpolec xx : xx ( x : x )
  9. 9. 2017  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
  9. 9. 2017  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
  9. 9. 2017  16.00 hodin  SK Studénka TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 
  9. 9. 2017  16.00 hodin  Sokol Kokory TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
  9. 9. 2017  16.00 hodin  1. NH BRNO Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 

 

4. kolo
10. 9. 2017 10.30 hodin Draken Brno - Sokol Ostopovice xx : xx ( x : x ) 
10. 9. 2017  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
10. 9. 2017  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 
10. 9. 2017  10.30 hodin  SK Studénka Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
10. 9. 2017  10.30 hodin  1. NH BRNO TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx ( x : x ) 
10. 9. 2017  11.00 hodin  Sokol Kokory Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 

 

5. kolo
17. 9. 2017 15.00 hodin Sokol Svinov - Draken Brno xx : xx ( x : x )
17. 9. 2017  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou  KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
17. 9. 2017  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
17. 9. 2017  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
17. 9. 2017  10.15 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
17. 9. 2017  10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 

 

6. kolo
  24.  9. 2017 16.00 hodin Draken Brno - TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx ( x : x )
  24.  9. 2017  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Svinov xx : xx  ( x : x )  
  24.  9. 2017  10.30 hodin  SK Studénka TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
  24.  9. 2017   14.30 hodin  Sokol Kokory TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
  24.  9. 2017 10.15 hodin  Sokol Ostopovice 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
  24.  9. 2017  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 

 

7. kolo
30.  9. 2017 16.00 hodin Sokol Dobruška - Draken Brno xx : xx ( x : x )
30.  9. 2017  16.00 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x )  
30.  9. 2017  16.00 hodin  Sokol Kokory TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
30.  9. 2017   16.00 hodin  1. NH BRNO SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
30.  9. 2017  16.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
30.  9. 2017  16.00 hodin  Sokol Svinov Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 

 

8. kolo
  1.10. 2017 11.00 hodin Sokol Dobruška - KNH Mor. Slavia Brno xx : xx ( x : x )
  1.10. 2017  10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd Draken Brno xx : xx  ( x : x ) 
  1.10. 2017  11.00 hodin  Sokol Kokory SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
  1.10. 2017  10.30 hodin  1. NH BRNO TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
  1.10. 2017  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
  1.10. 2017  10.30 hodin  Sokol Svinov TJ Jiskra Humpolec xx : xx ( x : x ) 

 

9. kolo
  8.10. 2017 14.15 hodin TJ Sokol Osek nad Bečvou - Draken Brno xx : xx ( x : x )
  8.10. 2017  10.30 hodin  SK Studénka KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
  8.10. 2017  15.00 hodin  Sokol Svinov TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
  8.10. 2017  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
  8.10. 2017  10.15 hodin  Sokol Ostopovice TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 
  8.10. 2017  14.00 hodin  1. NH BRNO Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 

 

10. kolo
14.10. 2017 16.00 hodin Draken Brno - Sokol Kokory xx : xx ( x : x )
14.10. 2017  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
14.10. 2017  16.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
14.10. 2017  15.30 hodin  Sokol Ostopovice SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
14.10. 2017  16.00 hodin  Sokol Dobruška TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
14.10. 2017  16.00 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 

 

11. kolo
15.10. 2017 10.30 hodin Draken Brno - 1. NH BRNO xx : xx ( x : x )
15.10. 2017  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 
15.10. 2017  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
15.10. 2017  10.15 hodin  Sokol Ostopovice TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
15.10. 2017  11.00 hodin  Sokol Dobruška Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 
15.10. 2017  10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 

 

 

 JARNÍ ČÁST SOUTĚŽE:

 

12. kolo
22. 4. 2018 16.00 hodin Draken Brno - SK Studénka xx : xx ( x : x )
22. 4. 2018  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
22. 4. 2018  15.00 hodin  Sokol Svinov TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x )
22. 4. 2018  10.30 hodin TJ Sokol Podhorní Újezd TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
22. 5. 2018  10.15 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Kokory xx : xx  ( x : x )
22. 4. 2018  10.30 hodin  Sokol Dobruška 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

13. kolo
29. 4. 2018 10.30 hodin KNH Mor. Slavia Brno - Draken Brno xx : xx ( x : x )
29. 4. 2018  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x )
29. 4. 2018  10.30 hodin  SK Studénka Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 
29. 4. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
29. 4. 2018  14.30 hodin  Sokol Kokory Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x )
29. 4. 2018  14.00 hodin  1. NH BRNO TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 

 

14. kolo
12. 5. 2018 16.00 hodin TJ Jiskra Humpolec - Draken Brno xx : xx ( x : x )
12. 5. 2018  15.30 hodin  Sokol Ostopovice KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
12. 5. 2018  16.00 hodin  Sokol Dobruška TJ Sokol Osek nad bečvou xx : xx  ( x : x ) 
12. 5. 2018  16.00 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
12. 5. 2018  16.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 
12. 5. 2018  16.00 hodin  Sokol Svinov - 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

15. kolo
13. 5. 2018 10.15 hodin Sokol Ostopovice - Draken Brno xx : xx  ( x : x )
13. 5. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
13. 5. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
13. 5. 2018  10.30 hodin  Sokol Dobruška SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
13. 5. 2018  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
13. 5. 2018  10.30 hodin  Sokol Svinov Sokol Kokory xx : xx   ( x : x ) 

 

16. kolo
20. 5. 2018 16.00 hodin Draken Brno - Sokol Svinov xx : xx ( x : x )
20. 5. 2018  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx  ( x : x ) 
20. 5. 2018  10.30 hodin SK Studénka TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
20. 5. 2018  14.00 hodin  1. NH BRNO TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
20. 5. 2018  10.30 hodin  Sokol Dobruška Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
20. 5. 2018  14.30 hodin  Sokol Kokory TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 

 

17. kolo
27. 5. 2018 10.30 hodin TJ Stará Ves nad Ondř. - Draken Brno xx : xx ( x : x )
27. 5. 2018  15.00 hodin  Sokol Svinov KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  14.15 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  14.00 hodin  1. NH BRNO Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
27. 5. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Ujezd Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 

 

18. kolo
  2. 6. 2018 16.00 hodin Draken Brno - Sokol Dobruška xx : xx ( x : x )
  2. 6. 2018  16.00 hodin  KNH Mor. Slavia Brno TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 
  2. 6. 2018  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 
  2. 6. 2018  16.00 hodin  SK Studénka 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x )
  2. 6. 2018  16.00 hodin  TJ Jiskra Humpolec TJ Stará Ves nad Ondřejnicí xx : xx  ( x : x ) 
  2. 6. 2018  15.30 hodin  Sokol Ostopovice Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 

 

19. kolo
  3. 6. 2018 10.30 hodin KNH Mor. Slavia Brno - Sokol Dobruška xx : xx ( x : x )
  3. 6. 2018  10.30 hodin  Draken Brno TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx ( x : x ) 
  3. 6. 2018  10.30 hodin  SK Studénka Sokol Kokory xx : xx  ( x : x ) 
  3. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 
  3. 6. 2018  10.15 hodin  Sokol Ostopovice TJ Stará Ves nad Ondř. xx : xx  ( x : x ) 
  3. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Jiskra Humpolec Sokol Svinov  xx : xx  ( x : x ) 

 

20. kolo
10. 6. 2018 16.00 hodin Draken Brno - TJ Sokol Osek nad Bečvou xx : xx ( x : x )
10. 6. 2018  10.30 hodin  KNH Mor. Slavia Brno SK Studénka xx : xx  ( x : x ) 
10. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. Sokol Svinov xx : xx  ( x : x ) 
10. 6. 2018  10.30 hodin  Sokol Dobruška TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x )
10. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Podhorní Újezd Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x ) 
10. 6. 2018   14.30 hodin  Sokol Kokory 1. NH BRNO xx : xx  ( x : x ) 

 

21. kolo
16. 6. 2018 16.00 hodin Sokol Kokory - Draken Brno xx : xx ( x : x )
16. 6. 2018  16.00 hodin  1. NH BRNO KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
16. 6. 2018  16.00 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
16. 6. 2018  16.00 hodin  SK Studénka Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )  
16. 6. 2018  16.00 hodin  TJ Stará Ves nad Ondřejnicí Sokol Dobruška xx : xx  ( x : x ) 
16. 6. 2018  16.00 hodin  Sokol Svinov TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 

 

22. kolo
17. 6. 2018 10.30 hodin 1. NH BRNO - Draken Brno xx : xx ( x : x )
17. 6. 2018 10.30 hodin  Sokol Kokory KNH Mor. Slavia Brno xx : xx  ( x : x ) 
17. 6. 2018  10.30 hodin  SK Studénka TJ Jiskra Humpolec xx : xx  ( x : x ) 
17. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Sokol Osek nad Bečvou Sokol Ostopovice xx : xx  ( x : x )  
17. 6. 2018  10.30 hodin  Sokol Svinov Sokol Dobruška xx : xx ( x : x ) 
17. 6. 2018  10.30 hodin  TJ Stará Ves nad Ondř. TJ Sokol Podhorní Újezd xx : xx  ( x : x ) 
ukonceni
Vytvořil: PETR ČMOK | ADMIN | Počet přístupů :